Relacja na żywo z meczu z Hetmanem

Grunwald – Hetman 2-1 (1-1)

KONIEC: 2-1 – po trudnym meczu na ciężkim boisku wygrywamy z Hetmanem

93 min Tomczyk ukarany żółtą kartką

93 min za Stawowego wszedł Konopka

92 min Sobstyl ukarany żółtą kartką

91 min strzał Aono broni bramkarz

91 min Sato wyszedł sam na sam i minął bramkarza, ale z linii piłkę wybił obrońca

88 min strzał Stawowego z linii pola karnego broni bramkarz

85 min Sato odebrał piłkę i wyłożył do Stawowego – strzał nad bramką

85 min Siliuk wrzucił piłkę w pole karne i bramkarz instynktownie odbił futbolówkę

84 min Zięcina ukarany żółtą kartkąv- jego druga i w konsekwencji CZERWONA

83 min za Michalskiego wszedł Tomczyk

82 min za Pandzicha wszedł Pielot

81 min Sato w polu karnym miał okazję, ale sfaulował rywala – żółta

80 min strzał z wolnego gości obok bramki

2-1 Jankowski, 79 min – piłka na skrzydło do Jankowskiego, który wchodzi w pole karne i uderzył w róg bramki

78 min Pisarek z dystansu uderzył obok

75 min zmiana u gości – zszedł Grui, a na boisku pojawił się Gwiazda

70 min strzał Stawowego zza szesnastki tuż nad bramką

70 min Sobstyl uciekł prawą stronę i dograł przed bramkę do Siliuka – jego strzał odbił bramkarz

68 min za Knyhasa wszedł Bage

66 min Stawowy wszedł w pole karne i wrzucił piłkę, obrońca głową wybił piłkę tuż obok własnej bramki

63 min za Różyckiego wszedł Siliuk

59 min dogranie Jankowskiego przed bramkę i Sato wślizgiem strzela obok bramki

57 min Różycki ukarany żółtą kartką

55 min Zięcina ukarany żółtą kartką

51 min Aono uderzył z wolnego – bramkarz wybił piłkę na róg

48 min wolny dla gości – Gul źle trafił w dośrodkowaną piłkę i na szczęście tylko róg

46 min u gości zmiana – za Zalewskiego wszedł Zięcina

Do przerwy: 1-1

45 min po wolnym Gul wybija piłkę wprost na głowę Michalskiego, którego strzał broni bramkarz Grunwaldu

43 min strzał Zająca głową po rogu nad bramką

41 min seria czterech rogów Grunwaldu – strzał Wadasa po rogu obrońca wybija na róg; przy kolejnym strzał Szczygła zatrzymuje przed bramką obrońca

40 min kontra Grunwaldu – strzał Stawowego wybija z problemami na róg bramkarz

35 min strzał Pisarka po mokrej murawie na raty broni Gul

1-1 Aono, 31 min – kontra Grunwaldu, 6 zawodników gości zostało na połowie Grunwaldu, atak wyprowadził Wadas, który w końcowej fazie zgrał klatką piersiową do Aono, a ten z pierwszej piłki uderzył przy słupku – bramkarz ani drgnął

Grunwald w ataku, ale bez wykończenia pod bramką

26 min Jankowski zagrał przed pole karne do Aono, który wyłożył do Różyckiego, a ten uderzył niecelnie

17 min Aono mieszał w polu karnym i zamiast uderzyć, podał do Różyckiego, który został zablokowany

14 min po rogu Stawowy uderzył nieczysto

11 min Aono wrzucił piłkę z wolnego – Szczygieł uderzył głową nad bramką

8 min strzał Rostka z dystansu obok bramki

0-1 Pasternak, 7 min (głową) – Grui wrzucił piłkę z rogu i Pasternak głową pokonał Gula

4 min po rogu piłkę wybija bramkarz, do futbolówki dobiega Szczygieł i z woleja uderzył tuż obok bramki

2 min Grui za plecami obrońców – sędzia nie zasygnalizował spalonego – i w doskonałej sytuacji został zablokowany przez Szczygła

Gul – Sobstyl, Szczygieł, Wadas (kpt), Gazda – Sato, Rostek, Aono, Różycki, Jankowski – Stawowy
Rezerwa: Lomania – Ito, Kozłowski, Siliuk, Konopka
Trener: Kapica