Mecz, sparing i konsultacja

Działo się wczoraj na obiektach Grunwaldu. W jednym momencie na trzech boiskach walczono o punkty, sparowano i trenowano.

O godz. 17:00 pierwszy mecz wiosną na boisku bocznym rozpoczął rocznik 2012. Pierwszą połowę drużyna prowadzona przez Jacka Bratka kończyła w minorowych nastrojach, schodząc do szatni przegrywając 1-2 z Serduszkiem Gieksy. W drugiej odsłonie było zdecydowanie lepiej, zawodnicy zaczęli wykorzystywać stworzone okazje i radość po wygranej 4-2 była w pełni zasłużona (bramki strzelili: Krzysztof Chmurek 2, Dominik Świerc i Kamil Wojciuch).

Również o 17:00 na głównym boisku kolejną konsultację szkoleniową miała Reprezentacja Śląskiego ZPN przygotowująca się do UEFA Region’s Cup. Przypomnijmy, że 17 kwietnia o godz. 17:00 w Halembie w meczu półfinałowym Śląski ZPN podejmie Dolnośląski ZPN, który może się poszczycić dwoma zwycięstwami w tych prestiżowych rozgrywkach amatorów. Relacja z wczorajszego treningu dostępna jest tutaj:
Trening przed meczem UEFA Regions’ Cup

Z kolei po 18:00 na sztucznym boisku sparing rozegrał rocznik łączony rocznik 2013 i 2014 prowadzony przez Łukasza Stawowego. Przeciwnikiem był Jastrząb Bielszowice. „Zieloni” zagrali w nowych strojach. Bramek padło dużo, młodzi halembianie schodzili z boiska z uśmiechami. Gole strzelali Szymon Sroka 5, Fabian Wilk 5, Miłosz Sominka 3, Tomasz Mączewski i Daniel Socha po 1.

Foto: własne, Rodzice