Strzelcy w 27., 20. i 28. kolejce Klasy Okręgowej

W klasyfikacji strzelców Klasy Okręgowej grupy 4 Katowice-Sosnowiec na prowadzeniu niezmiennie znajduje się Mateusz Popczyk z Zagłębia II Sosnowiec, który w ostatnich 3 meczach strzelił 4 gole. Po piętach depcze mu Antoni Turczyński z Pogoni Imielin (również 4 bramki ostatnio), mający 3 bramki mniej. Na kolejnych pozycjach z 20 trafieniami znajdują się Kamil Bętkowski ze Sparty Katowice, Daniel Paszek z AKS-u Mikołów i Kacper Pietrzyk z GKS-u II Katowice.
 
Najlepszym strzelcem rundy wiosennej jest Brazylijczyk Alex De Aguiar Gomes z Zagłębia II, który zdobył 14 goli, w tym aż 7 w ostatnich 3 meczach. Zawodnik ten miałby 2 bramki więcej na koncie, ale mecz Zagłębia z 18. kolejki został zweryfikowany walkowerem 0-3 (na boisku 3-1).
 
 
Klasyfikacja strzelców: zobacz
 
 
Bramki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 27
02. kolejka: 41
03. kolejka: 40
04. kolejka: 28
05. kolejka: 28
06. kolejka: 35
07. kolejka: 36
08. kolejka: 34
09. kolejka: 37
10. kolejka: 37
11. kolejka: 40
12. kolejka: 36
13. kolejka: 37
14. kolejka: 38
15. kolejka: 32
16. kolejka: 41
17. kolejka: 31
 
18. kolejka: 35
19. kolejka: 31
21. kolejka: 27 (rozegrano 8 z 9 meczów)
22. kolejka: 41
23. kolejka: 21
24. kolejka: 45
25. kolejka: 41
26. kolejka: 49
27. kolejka: 37
20. kolejka: 36 (rozegrano 8 z 9 meczów)
28. kolejka: 38
 
RAZEM: 999
 
 
Bramki w 27. kolejce:
GKS GieKSa II Katowice – Pogoń Imielin 1-1 (1-1)
1-0 Wodnicki, 16 min
1-1 Turczyński, 26 min
 
Sparta Katowice – Sarmacja Będzin 5-1 (2-1)
1-0 S. Sarzała, 21 min
2-0 Witkowski, 29 min
2-1 Maj, 39 min
3-1 Witkowski, 65 min
4-1 S. Sarzała, 83 min
5-1 Banasiak, 90 min
 
Grunwald Ruda Śląska – CKS Czeladź 1-4 (0-1)
0-1 Madejczyk, 45+4 min
1-1 D. Skorupa, 47 min (karny)
1-2 Lenard, 70 min
1-3 Muszalik, 74 min
1-4 Madejczyk, 75 min
 
RKS Grodziec – Górnik Wojkowice 0-2 (0-0)
0-1 Kukuryk, 57 min
0-2 Gierczuk, 75 min
 
Cyklon Rogoźnik – AKS Mikołów 2-1 (0-0)
1-0 Gałęziok, 65 min
2-0 Wojsyk, 84 min
2-1 Biernacki, 90+2 min
 
Tęcza Błędów – Slavia Ruda Śląska 1-1 (0-0)
1-0 Baran, 82 min
1-1 Dragon, 89 min
 
Niwy Brudzowice – Górnik 09 Mysłowice 2-1 (0-1)
0-1 Wąsik, 24 min
1-1 Rybak, 90+1 min
2-1 Kruk, 90+5 min
 
Ostoja Żelisławice – Źródło Kromołów 1-2 (0-2)
0-1 Owcarz, 19 min
0-2 Owcarz, 28 min
1-2 Machura, 57 min
 
Zagłębie II Sosnowiec – MK Górnik Katowice 11-0 (4-0)
1-0 Popczyk, 21 mi
2-0 Popczyk, 23 min
3-0 Troć, 35 minuta
4-0 De Aguiar Gomes, 38 min
5-0 De Aguiar Gomes, 47 minuta (karny)
6-0 Terbalyan, 53 min
7-0 Popczyk, 54 min
8-0 Domisiewicz, 56 minuta (samobójcza)
9-0 Troć, 63 min
10-0 Kaczmarek, 80 min
11-0 Janosz, 89 min
 
 
Bramki w zaległej 20. kolejce:
Niwy Brudzowice – Zagłębie II Sosnowiec 1-5 (0-2)
0-1 Troć, 33 min
0-2 Popczyk, 41 min
1-2 Kruk, 52 min
1-3 De Aguiar Gomes, 55 min
1-4 De Aguiar Gomes, 65 min
1-5 Terbalyan, 79 min
 
AKS Mikołów – Sarmacja Będzin 4-2 (3-1)
1-0 Wasiak, 9 min
2-0 Paszek, 12 min (karny)
2-1 Kocot, 14 min
3-1 Paszek, 24 min
4-1 Wujec, 58 min
4-2 Gładkowski, 75 min
 
RKS Grodziec – Sparta Katowice 1-2 (0-0)
0-1 Gielza, 51 min
1-1 Wanatowicz, 54 min
1-2 Gielza, 68 min
 
Górnik Wojkowice – Tęcza Błędów 2-0 (1-0)
1-0 Dyrda, 10 min
2-0 Perlak, 53 min
 
Górnik 09 Mysłowice – Slavia Ruda Śląska 2-0 (1-0)
1-0 Borowski, 35 min
2-0 Janczyk, 84 min
 
Źródło Kromołów – CKS Czeladź 5-2 (3-2)
0-1 Szopa, 10 min
1-1 Dudek, 18 min
1-2 Madejczyk, 22 min
2-2 Wacławik, 33 min
3-2 Gajewicz, 34 min
4-2 Owcarz, 50 min
5-2 Barczyk, 90+3 min
 
Pogoń Imielin – MK Górnik Katowice 1-2 (0-1)
0-1 Dąbrowiecki, 44 min
1-1 Turczyński, 50 min
1-2 K. Honysz, 70 min
 
GKS GieKSa II Katowice – Grunwald Ruda Śląska 6-1 (3-0)
1-0 K. Pietrzyk, 13 min
2-0 Zając, 16 min
3-0 K. Pietrzyk, 31 min
3-1 D. Skorupa, 55 min
4-1 K. Pietrzyk, 60 min
5-1 Warmuz, 74 min
6-1 Król, 81 min
 
 
Bramki w 28. kolejce:
Slavia Ruda Śląska – Grunwald Ruda Śląska 1-3 (1-0)
1-0 Maciaszczyk, 45+1 min
1-1 Ogłoza, 68 min
1-2 D. Skorupa, 73 min
1-3 Ogłoza, 82 min
 
Źródło Kromołów – Niwy Brudzowice 1-0 (0-0)
1-0 Gajewicz, 73 min
 
Górnik 09 Mysłowice – RKS Grodziec 1-3 (1-2)
0-1 Wanatowicz, 4 min
1-1 Widurski, 13 min
1-2 Koniusz, 45 min
1-3 Adamek, 82 min
 
MK Górnik Katowice – Cyklon Rogoźnik 0-1 (0-1)
0-1 Paszek, 13 min
 
Sarmacja Będzin – Zagłębie II Sosnowiec 0-6 (0-3)
0-1 Kłosek, 21 min
0-2 Kozłowski, 35 min
0-3 De Aguiar Gomes, 45 min
0-4 Hałatek, 57 min
0-5 De Aguiar Gomes, 66 min
0-6 De Aguiar Gomes, 70 min (karny)
 
CKS Czeladź – Sparta Katowice 1-3 (1-1)
0-1 S. Sarzała, 5 min
1-1 Szopa, 11 min
1-2 Gielza, 58 min
1-3 Gielza, 90+4 min
 
AKS Mikołów – Ostoja Żelisławice 6-2 (2-1)
1-0 Nowak 33 min
1-1 Majchrowski, 36 min
2-1 Biernacki, 39 min
3-1 Prykhodko, 51 min (samobójcza)
4-1 Tabiś, 63 min
4-2 Majchrowski, 72 min
5-2 Kaciuba, 83 min
6-2 Marijani, 85 min
 
Górnik Wojkowice – GKS GieKSa II Katowice 1-2 (1-1)
0-1 Pietrzyk, 35 min
1-1 Głośny, 43 min
1-2 Komandera, 72 min
 
Pogoń Imielin – Tęcza Błędów 6-1 (2-0)
1-0 Liburski, 9 min
2-0 Turczyński, 30 min
3-0 Jochemczyk, 52 min
3-1 Skrzypek, 57 min (karny)
4-1 Jochemczyk, 70 min
5-1 Moskal, 75 min
6-1 Turczyński, 89 min
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum

Kategorie