Strzelcy Klasy Okręgowej – Sezon 2021/2022

Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej

po 33 kolejkach

1189 bramek – w tym 86 rzutów karnych

 

– indywidualnie:

 

35 – Popczyk (Zagłębie II)
 

25 – Paszek (AKS), Turczyński (Imielin)
 

23 – Bętkowski (Sparta), Pietrzyk (GKS II)
 

21 – Szopa (CKS)
 

20 – Terbalyan (Zagłębie II)
 

19 – Gielza (Sparta)
 

17 – Majchrowski (Ostoja)
 

15 – Dąbrowiecki (MK), Muszalik (CKS)
 

14 – De Aguiar Gomes (Zagłębie II), Lux (Slavia), Witkowski (Sparta)
 

12 – Gajda (CKS), Kaczmarek (Zagłębie II), Kłosek (Zagłębie II), Kocot (Sarmacja), Kruk (Niwy), Sawicki (Tęcza), Wojsyk (Cyklon), Wujec (AKS)
 

11 – Biernacki (AKS), Ból (Tęcza), Maciaszek (GRUNWALD), R. Wolniewicz (Cyklon)
 

10 – Gładkowski (Sarmacja), Głośny (Wojkowice), Kowalczyk (Górnik 09), Krakowski (Grodziec), Skrzypek (Źródło-2, Tęcza-8), Troć (Zagłębie II), Wanatowicz (Grodziec), A. Wolniewicz (Cyklon)
 

9 – Adamek (Grodziec), Barchan (Cyklon), Bąk (MK), Komandera (GKS II), Kułaga (Sarmacja), Samborski (Sarmacja)
 

8 – M. Dyrda (Wojkowice), Ludwig (MK), D. Skorupa (GRUNWALD), Tałady (GRUNWALD), Woźniak (Cyklon)
 

7 – Gajewicz (Źródło), Mnochy (Cyklon), S. Sarzała (Sparta), Wąsik (Górnik 09), Wściubiak (Cyklon)
 

6 – Gałecki (AKS), Hałatek (Zagłębie II), Hladchenko (Górnik 09), Hołota (Sparta), Jagusztyn (CKS), Majchrzak (Zagłębie II), Nowak (AKS), Radosz (Źródło), Tabiś (AKS), P. Trepka (MK)
 

5 – Augustyniak (AKS), Czogała (Grodziec), Gierczuk (Wojkowice), Góral (Sarmacja), Janczyk (Górnik 09), Kawecki (CKS), Keler (Imielin), Kozłowski (Zagłębie II), Madejczyk (CKS), Markosyan (Sparta), Ogłoza (GRUNWALD), Samiec-Talar (GKS II), Stefański (Ostoja), Szal (Sparta), Szydłowski (Niwy), Ślusarczyk (GKS II), Togitani (GRUNWALD), Wasiak (AKS), Wasik (Źródło), Wlaź (Sparta), Wodnicki (GKS II), Wrzal-Kosowski (Sarmacja), Zając (GKS II)
 

4 – Borówka (CKS), Gąska (Sparta), Janosz (Grodziec-3, Zagłębie II-1), Januszkiewicz (Sparta), Kowynia (Slavia), Kukuryk (Sarmacja-1, Wojkowice-3), Lenard (CKS), Maciejewski (Cyklon), Maj (Sarmacja), Markowski (Cyklon), Nabijonov (Niwy), Nocoń (Imielin), Prus (GKS II), Słociński (Sparta), Stachowicz (Imielin), Szwedzik (GKS II), Weber (Sparta), Widurski (Górnik 09), Wieczorek (Ostoja), Wilk (Niwy)
 

3 – Borowski (Górnik 09), Chechelski (Zagłębie II), Chęciński (Zagłębie II), Cholerzyński (GKS II), Cziba (Cyklon), Fredyk (Tęcza), K. Honysz (MK), Jędrysik (MK), Jochemczyk (Imielin), Kaciuba (AKS), Krawczyk (Sparta), Machura (Ostoja), Maciaszczyk (Slavia), Majka (Sarmacja), Malina (Imielin), Moskal (Imielin), Owcarz (Źródło), Prykhodko (Ostoja), Rejmanowski (Slavia), Sadowski (Niwy), A. Sarzała (Sparta), Staniak (Zagłębie II), M. Szopa (Wojkowice), Ściętek (AKS), Śmiałkowski (CKS), Włosik (MK)
 

2 – Bała (Sarmacja), Banasiak (Sparta), Bogacki (Niwy), Borgomastro (Slavia), Bród (GKS II), Brun (AKS), Dragon (Slavia), Dudała (Sarmacja), Dudek (Źródło), Gałęziok (Cyklon), Gancarczyk (AKS), Gierach (GKS II), Golasowski (Tęcza), D. Honysz (Sparta-1, MK-1), Karbownik (GKS II), Kiełtyka (Cyklon), Kim (Ostoja), Koniusz (Grodziec), Krawczyk (GKS II), Kruczek (Wojkowice), Kubacki (Sparta), Kubik (Grodziec), Ledwoń (CKS), Łoboda (Sparta), Majewski (Górnik 09), Marijani (AKS), Mazurek (Ostoja), Mikoda (Źródło), Nawrot (CKS), Osiecki (AKS), Pacwa (Imielin), Paszek (Cyklon), Pawlik (Grodziec), D. Pawłowski (Zagłębie II), Paździor (Tęcza), Pietrowski (Imielin), Przybylski (AKS), Pułtorak (GKS II), Rasała (Górnik 09), Slobodian (Górnik 09), Sobotka (Sparta), Strójwąs (Grodziec), Szluzy (Imielin), Szubert (Slavia), Uthke-Nowak (Zagłębie II), Wacławik (Źródło), Wato Kuate (Górnik 09), Wieczorek (Wojkowice), Wiśniowski (Sparta), Witor (Slavia), Zamojda (AKS), Zariemba (Grodziec), Żebrowski (GKS II)
 

1 – Bańka (Ostoja), Baran (Tęcza), Barczyk (Źródło), Barć (Zagłębie II), Bernacki (GRUNWALD), T. Botsch (MK), Bożek (Sparta), Brodziński (Niwy), Bujakiewicz (MK), Cieślik (Ostoja), K. Cisoń (Imielin), Da Silva (Imielin), Dobrowolski (Źródło), Domisiewicz (MK), Dul (Sarmacja), Dziedzic (Zagłębie II), Filipecki (Niwy), Gadaj (Imielin), Gbadegesi (Niwy), Głowa (Tęcza), Górniak (Niwy), Grunt (Niwy), Jamróz (Wojkowice), Janus (Zagłębie II), Jedyński (Ostoja), Jurski (Imielin), Kiebzak (GKS II), Kolanko (Źródło), Kołodziejski (GKS II), Kopeć (Zagłębie II), Kornaś (Zagłębie II), Korzeniowski (AKS), Kowalczyk (GRUNWALD), Król (GKS II), Kubica (GRUNWALD), Kujon (Tęcza), Kulesza (Sarmacja), Leszczyński (Ostoja), Liburski (Imielin), Majcher (Slavia), Maryniok (MK), Malcher (Imielin), Mociak (Zagłębie II), Nowak (CKS), Nowak (GKS II), Ochojski (MK), Partyka (GKS II), Perlak (Wojkowice), Polak (CKS), Połedniok (Wojkowice), Prus (AKS), Prysak (Niwy), Przybylski (Źródło), Rewers (Cyklon), Rybak (Niwy), Ryndak (Zagłębie II), Sanocki (GKS II), Sawicki (Tęcza), Sierczyński (Wojkowice), Skalski (Tęcza), K. Skorupa (GRUNWALD), Skórka (Wojkowice), Skrzypek (Zagłębie II), Stawiec (Ostoja), Sopniewski (AKS), Stachoń (Wojkowice), Stępień (Niwy), Strojek (Górnik 09), Surowiec (Źródło), Szabla (Tęcza), Szczęsny (Cyklon), Szczygieł (Ostoja), Szubert (GKS II), Szczygieł (Źródło), Tarka (Cyklon), Tokarz (Źródło), W. Trepka (MK), Tryba (Tęcza), Uchnast (Zagłębie II), Wadas (GRUNWALD), Warmuz (GKS II), Welber (Grodziec), Wosik (Źródło), Zimoląg (Sarmacja), Żebrowski (GKS II), Żmuda (Sarmacja)
 

3 – bramki za walkower: Niwy Brudzowice – Górnik Wojkowice (3-0), Ostoja Żelisławice – Slavia Ruda Śląska (3-0), Cyklon Rogoźnik – Zagłębie II Sosnowiec (3-0), Źródło Kromołów – Górnik 09 Mysłowice (3-0)
 

3 – samobójcza: Uthke-Nowak (Zagłębie II)
 

1 – samobójcza: Bańka (Ostoja), Domisiewicz (MK), Frankowski (Zagłębie II), Gąska (Sparta), Keler (Imielin), Kiełbowicz (MK), Kubica (Grunwald), Majka (Sarmacja), Ochojski (MK), Pacwa (Imielin), Prykhodko (Ostoja), Rumiński (Wojkowice), Sobstyl (GRUNWALD), Staniak (Zagłębie II), Starzyński (Niwy), Szabla (Tęcza), Wojtaczka (Grunwald), Żmuda (Górnik 09)
 
 
– drużynowo:
 

AKS Mikołów (99): 25 – Paszek (4 z karnego), 12 – Wujec (1 z karnego), 11 – Biernacki, 6 – Gałecki (1 z karnego), Nowak, Tabiś, 5 – Augustyniak, Wasiak, 3 – Kaciuba, Osiecki, Ściętek, 2 – Brun, Gancarczyk, Marijani, Przybylski, Zamojda, 1 – Korzeniowski, Prus, Sopniewski, 1 – samobójcza: Prykhodko (Ostoja)

 

CKS Czeladź (81): 21 – I. Szopa, 15 – Muszalik, 12 – Gajda (4 z karnego), 6 – Jagusztyn, 5 – Kawecki, Madejczyk, 4 – Borówka, Lenard, 3 – Śmiałkowski, 2 – Ledwoń, Nawrot, 1 – Nowak, Polak

 

Cyklon Rogoźnik (91): 12 – Wojsyk (1 z karnego), 11 – R. Wolniewicz (1 z karnego), 10 – A. Wolniewicz (1 z karnego), 9 – Barchan, 8 – Woźniak, 7 – Mnochy, Wściubiak, 4 – Maciejewski, Markowski, 3 – Cziba, 2 – Gałęziok, Kiełtyka, Paszek, 1 – Rewers, Szczęsny, Tarka, 3 – za walkower z Zagłębiem II, 1 – samobójcza: Bańka (Ostoja), Gąska (Sparta), Kubica (Grunwald), Wojtaczka (Grunwald), 3 – bramki za walkower

 

GKS II Katowice (87): 23 – Pietrzyk (3 z karnego), 9 – Komandera (1 z karnego), 5 – Samiec-Talar, Ślusarczyk, Wodnicki, Zając, 4 – Prus, Szwedzik, 3 – Cholerzyński, 2 – Bród, Gierach, Karbownik, Krawczyk, Pułtorak, Żebrowski, 1 – Kiebzak, Kołodziejski (1 z karnego), Król, Nowak, Partyka, Sanocki, Szubert, Warmuz, Żebrowski, 1 – samobójcza: Kiełbowicz (MK), Majka (Sarmacja), Uthke-Nowak (Zagłębie II)

 

Górnik 09 Mysłowice (45): 10 – Kowalczyk (3 z karnego), 7 – Wąsik, 6 – Hladchenko, 5 – Janczyk, 4 – Widurski, 3 – Borowski, 2 – Majewski, Rasała, Slobodian, Wato Kuate, 1 – Strojek, 1 – samobójcza: Majka (Sarmacja)

 

Górnik Wojkowice (39): 10 – Głośny (2 z karnego), 8 – Dyrda, 5 – Gierczuk, 3 – Kukuryk, M. Szopa, 2 – Kruczek (2 z karnego), Wieczorek, 1 – Jamróz, Perlak, Połedniok, Sierczyński, Skórka, Stachoń, 1 – samobójcza: Uthke-Nowak (Zagłębie II)

 

Grodziec Będzin (50): 10 – Krakowski, Wanatowicz, 9 – Adamek (1 z karnego), 5 – Czogała, 3 – Janosz, 2 – Koniusz, Kubik (1 z karnego), Pawlik, Strójwąs, Zariemba, 1 – Welber, 1 – samobójcza: Frankowski (Zagłębie II), Sobstyl (Grunwald)

 

Grunwald Ruda Śląska (42): 11 – Maciaszek (5 z karnego), 8 – D. Skorupa (2 z karnego), Tałady, 5 – Ogłoza, Togitani, 1 – Bernacki, Kowalczyk, Kubica, K. Skorupa, Wadas

 

MK Górnik Katowice (56): 15 – Dąbrowiecki (2 z karnego), 9 – Bąk (4 z karnego), 8 – Ludwig, 6 – P. Trepka, 3 – K. Honysz, Jędrysik (1 z karnego), Włosik, 2 – 1 – T. Botsch, Bujakiewicz, Domisiewicz (1 z karnego), D. Honysz, Maryniok, Ochojski, W. Trepka, 1 – samobójcza: Starzyński (Niwy), Szabla (Tęcza)

 

Niwy Brudzowice (42): 12 – Kruk (1 z karnego), 5 – Szydłowski, 4 – Nabijonov, Wilk, 3 – Sadowski, 2 – Bogacki, 1 – Brodziński, Filipecki, Gbadegesi (1 z karnego), Górniak, Grunt, Prysak, Rybak, Stępień, Tokarz (1 z karnego), 3 – za walkower z Górnikiem Wojkowice

 

Ostoja Żelisławice (45): 17 – Majchrowski (2 z karnego), 5 – Stefański, 4 – Wieczorek (1 z karnego), 3 – Machura (1 z karnego), Prykhodko, 2 – Kim, Mazurek, 1 – Bańka, Cieślik, Jedyński, Leszczyński, Sławiec, Szczygieł, 3 – za walkower ze Slavią

 

Pogoń Imielin (59): 25 – Turczyński (1 z karnego), 5 – Keler (3 z karnego), 4 – Nocoń, Stachowicz, 3 – Jochemczyk, Malina, Moskal, 2 – Pacwa, Pietrowski, Szluzy, 1 – K. Cisoń, Da Silva, Gadaj, Jurski, Liburski, Malcher

 

Sarmacja Będzin (67): 12 – Kocot, 10 – Gładkowski (1 z karnego), 9 – Kułaga (1 z karnego), Samborski, 5 – Góral, Wrzal-Kosowski, 4 – Maj, 3 – Majka, 2 – Bała, Dudała, 1 – Dul, Kukuryk, Kulesza, Zimoląg, Żmuda, 1 – samobójcza: Żmuda (Górnik 09)

 

Slavia Ruda Śląska (35): 14 – Lux, 4 – Kowynia (1 z karnego), 3 – Maciaszczyk, Rejmanowski (3 z karnego), 2 – Borgomastro, Dragon, Szubert, Witor, 1 – Majcher, 1 – samobójcza: Pacwa (Imielin), Staniak (Zagłębie II)

 

Sparta Katowice (119): 23 – Bętkowski (3 z karnego), 19 – Gielza (1 z karnego), 14 – Witkowski, 7 – S. Sarzała, 6 – Hołota, Markosyan, 5 – Szal, Wlaź, 4 – Gąska, Januszkiewicz, Słociński, Weber, 3 – Krawczyk, A. Sarzała, 2 – Banasiak, Kubacki, Łoboda (2 z karnego), Sobotka, Wiśniowski, 1 – Bożek, D. Honysz, 1 – samobójcza: Keler (Imielin)

 

Tęcza Błędów (44): 12 – Sawicki (3 z karnego), 11 – Ból, 8 – Skrzypek, 3 – Fredyk, 2 – Golasowski, Paździor, 1 – Baran, Głowa, Kujon, Skalski, Szabla, Tryba

 

Zagłębie II Sosnowiec (146): 35 – Popczyk (3 z karnego), 20 – Terbalyan (1 z karnego), 14 – De Aguiar Gomes (3 z karnego), 12 – Kaczmarek, Kłosek, 10 – Troć, 6 – Hałatek, Majchrzak (1 z karnego), 5 – Kozłowski, 3 – Chechelski, Chęciński, Staniak, 2 – D. Pawłowski, Uthke-Nowak, 1 – Barć, Dziedzic, Janosz, Janus, Kopeć, Kornaś, Mociak, Ryndak, Skrzypek, Uchnast (1 z karnego), 1 – samobójcza: Domisiewicz (MK), Ochojski (MK), Rumiński (Wojkowice)

 

Źródło Kromołów (41): 7 – Gajewicz, 6 – Radosz, 5 – Wasik, 3 – Owcarz, 2 – Dudek, Mikoda, Skrzypek, Wacławik, 1 – Barczyk, Dobrowolski, Kolanko, Przybylski, Surowiec, Szczygieł, Wosik, 1 – samobójcza: Uthke-Nowak (Zagłębie II), 3 – za walkower z Górnikiem 09

 

Kategorie