Strzelcy w 23., 24., 25. i 26. kolejce Klasy Okręgowej

26. kolejka obfitowała w gole. Padło ich prawie pół setki i jest to najlepszy wynik sezonu. Przyczynił się do tego m.in. mecz w Będzinie, gdzie kibice oglądali najwięcej bramek w jednym meczu (13). Sarmacja wygrała z Grunwaldem 12-1 i poprawiła najlepszy wynik z poprzedniej kolejki, kiedy Zagłębie II pokonało Źródło 11-1. Zagłębie II w meczu z liderem AKS-em pokazało moc i wygrało na wyjeździe aż 6-0. Tym samym sosnowiczanie wskoczyli na 1. miejsce oraz jako pierwsi przekroczyli setkę goli w rozgrywkach (101).
 
Nalepszym strzelcem Klasy Okręgowej grupy 4 jest Mateusz Popczyk z Zagłębia II z 22 bramkami. O 2 trafienia mniej mają Kamil Bętkowski ze Sparty i Antoni Turczyński z Pogoni Imielin.
 
 
Klasyfikacja strzelców: zobacz
 
 
Bramki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 27
02. kolejka: 41
03. kolejka: 40
04. kolejka: 28
05. kolejka: 28
06. kolejka: 35
07. kolejka: 36
08. kolejka: 34
09. kolejka: 37
10. kolejka: 37
11. kolejka: 40
12. kolejka: 36
13. kolejka: 37
14. kolejka: 38
15. kolejka: 32
16. kolejka: 41
17. kolejka: 31
 
18. kolejka: 35
19. kolejka: 31
21. kolejka: 27 (rozegrano 8 z 9 meczów)
22. kolejka: 41
23. kolejka: 21
24. kolejka: 45
25. kolejka: 41
26. kolejka: 49
27. kolejka: 2 (rozegrano 1 z 9 meczów)
 
RAZEM: 890
 
 
W meczu awansem z 27. kolejki:
GKS GieKSa II Katowice – Pogoń Imielin 1-1 (1-1)
1-0 Wodnicki, 16 min
1-1 Turczyński, 26 min
 
 
Bramki w 26. kolejce:
MK Górnik Katowice – Sparta Katowice 0-5 (0-1)
0-1 Bętkowski, 4 min
0-2 Witkowski, 68 min
0-3 Witkowski, 73 min
0-4 Weber, 87 min
0-5 Hołota, 89 min
 
Sarmacja Będzin – Grunwald Ruda Śląska 12-1 (3-0)
1-0 Żmuda, 9 min
2-0 Kocot, 11 min
3-0 Majka, 20 min
3-1 Ogłoza, 52 min
4-1 Kocot, 55 min
5-1 Gładkowski, 59 min
6-1 Kulesza, 63 min
7-1 Wrzal-Kosowski, 67 min
8-1 Wrzal-Kosowski, 79 min
9-1 Wrzal-Kosowski, 82 min
10-1 Kułaga, 86 min
11-1 Góral, 90+1 min
12-1 Wrzal-Kosowski, 90+2 min
 
Górnik 09 Mysłowice – Ostoja Żelisławice 1-0 (1-0)
1-0 Widurski, 25 min
 
AKS Mikołów – Zagłębie II Sosnowiec 0-6 (0-3)
0-1 Troć, 18 min
0-2 Alex Tanque, 26 min
0-3 Alex Tanque, 40 min (karny)
0-4 Terbalyan, 49 min
0-5 Terbalyan, 60 min
0-6 Popczyk, 67 min
 
Pogoń Imielin – Slavia Ruda Śląska 0-1 (0-1)
0-1 Rejmanowski, 31 min (karny)
 
CKS Czeladź – Tęcza Błędów 5-3 (2-1)
0-1 Sawicki, 10 min
1-1 Jagusztyn, 14 min
2-1 Szopa, 38 min
3-1 Muszalik, 53 min
3-2 Kujon, 59 min
3-3 Golasowski, 73 min
4-3 Borówka, 76 min
5-3 Szopa, 81 min
 
Źródło Kromołów – Cyklon Rogoźnik 1-6 (0-5)
0-1 R. Wolniewicz, 2 min
0-2 Markowski, 5 min
0-3 Wojsyk, 21 min
0-4 R. Wolniewicz, 22 min
0-5 Kiełtyka, 30 min
0-6 Woźniak, 55 min
1-6 Wosik, 74 min
 
Górnik Wojkowice – Niwy Brudzowice 3-0 (1-0)
1-0 Kukuryk, 42 min
2-0 Kruczek, 80 min (karny)
3-0 Dyrda, 88 min
 
GKS GieKSa II Katowice – RKS Grodziec 4-1 (-)
1-0 Wodnicki, 6 min
2-0 Wodnicki, 17 min
3-0 Pietrzyk, 60 min
4-0 Pietrzyk, 86 min
4-1 Adamek, 89 min
 
 
Bramki w 25. kolejce:
Grunwald Ruda Śląska – MK Górnik Katowice 0-6 (0-2)
0-1 Dąbrowiecki, 5 min
0-2 Dąbrowiecki, 10 min (karny)
0-3 Dąbrowiecki, 46 min
0-4 P. Trepka, 58 min
0-5 Domisiewicz, 62 min (karny)
0-6 W. Trepka, 85 min
 
Sparta Katowice – AKS Mikołów 1-3 (0-1)
0-1 Paszek, 10 min (karny)
1-1 Wlaź, 50 min
1-2 Wujec, 72 min (karny)
1-3 Wasiak, 84 min
 
Slavia Ruda Śląska – CKS Czeladź 0-0
 
Tęcza Błędów – Sarmacja Będzin 2-2 (0-0)
1-0 Skrzypek, 57 min
1-1 Samborski, 62 min
1-2 Kocot, 73 min
2-2 Skrzypek, 88 min
 
RKS Grodziec – Pogoń Imielin 0-5 (0-1)
0-1 Turczyński, 22 min
0-2 Turczyński, 54 min (karny)
0-3 Moskal, 68 min
0-4 Malcher, 81 min
0-5 Nocoń, 85 min
 
Zagłębie II Sosnowiec – Źródło Kromołów 11-1 (7-1)
1-0 Popczyk, 5 min
2-0 Popczyk, 21 min
3-0 Hałatek, 24 min
3-1 Radosz, 26 min
4-1 Terbalyan, 27 min
5-1 Popczyk, 36 min
6-1 Kozłowski, 41 min
7-1 Kłosek, 45 min
8-1 Kaczmarek, 59 min
9-1 Mociak, 73 min
10-1 Kłosek 79 min
11-1 Terbalyan, 82 min
 
Cyklon Rogoźnik – Górnik 09 Mysłowice 4-0 (2-0)
1-0 Mnochy, 18 min
2-0 Wojsyk, 26 min
3-0 Wściubiak, 57 min
4-0 Maciejewski, 78 min
 
Ostoja Żelisławice – Górnik Wojkowice 0-4 (0-2)
0-1 Kukuryk, 40 min
0-2 Głośny, 43 min (karny)
0-3 Głośny, 65 min
0-4 Dyrda, 76 min
 
Niwy Brudzowice – GKS GieKSa II Katowice 0-2 (0-0)
0-1 Pietrzyk, 80 min
0-2 Zając, 90 min
 
 
Bramki w 24. kolejce:
RKS Grodziec – Niwy Brudzowice 3-0 (1-0)
1-0 Strójwąs, 16 min
2-0 Strójwąs, 64 min
3-0 Zariemba, 87 min
 
GKS GieKSa II Katowice – Ostoja Żelisławice 6-1 (5-1)
1-0 Pietrzyk, 5 min
2-0 Komandera, 7 min
3-0 Komandera, 18 min
4-0 Żebrowski, 28 min
4-1 Mazurek, 37 min
5-1 Komandera, 43 min (karny)
6-1 Pietrzyk, 48 min (karny)
 
MK Górnik Katowice – Tęcza Błędów 5-1 (3-1)
0-1 Ból, 3 min
1-1 Trepka, 13 min
2-1 Dąbrowiecki, 34 min
3-1 Szabla, 40 min (samobójcza)
4-1 Trepka, 48 min
5-1 Dąbrowiecki, 74 min
 
Sarmacja Będzin – Slavia Ruda Śląska 4-1 (1-0)
1-0 Kułaga, 36 min
2-0 Góral, 61 min
3-0 Bała, 65 min
3-1 Lux, 70 min
4-1 Gładkowski, 90+2 min
 
Pogoń Imielin – CKS Czeladź 6-1 (2-1)
0-1 Jagusztyn, 12 min
1-1 Turczyński, 18 min
2-1 Stachowicz, 34 min
3-1 Turczyński, 55 min
4-1 Keler, 58 min (karny)
5-1 Turczyński, 71 min
6-1 Pacwa, 88 min
 
Źródło Kromołów – Sparta Katowice 1-2 (0-1)
0-1 S. Sarzała, 36 min
0-2 Bętkowski, 48 min (karny)
1-2 Radosz, 64 min
 
AKS Mikołów – Grunwald Ruda Śląska 4-0 (2-0)
1-0 Biernacki, 16 min
2-0 Tabiś, 33 min
3-0 Nowak, 69 min
4-0 Wasiak, 78 min
 
Górnik 09 Mysłowice – Zagłębie II Sosnowiec 0-5 (0-0)
0-1 Alex Tanque, 54 min (karny)
0-2 Kozłowski, 66 min
0-3 Alex Tanque, 71 min
0-4 Kaczmarek, 74 min
0-5 Barć, 90+2 min
 
Górnik Wojkowice – Cyklon Rogoźnik 1-4 (0-1)
0-1 Mnochy, 33 min
0-2 Barchan, 54 min
1-2 Wieczorek, 83 min
1-3 Woźniak, 86 min
1-4 Wojsyk, 90+8 min
 
 
Bramki w 23. kolejce:
Niwy Brudzowice – Pogoń Imielin 1-2 (0-1)
0-1 Turczyński, 19 min
0-2 Da Silva, 66 min
1-2 Stępień, 87 min
 
Grunwald Ruda Śląska – Źródło Kromołów 0-1 (0-0)
0-1 Gajewicz, 72 min
 
Slavia Ruda Śląska – MK Górnik Katowice 3-1 (1-0)
1-0 Lux, 19 min
1-1 T. Botsch, 48 min
2-1 Lux, 74 min
3-1 Maciaszczyk, 84 min
 
Sparta Katowice – Górnik 09 Mysłowice 3-1 (0-0)
1-0 Hołota, 48 min
2-0 Sobotka, 81 min
2-1 Janczyk, 82 min
3-1 Gielza, 90+3 min
 
CKS Czeladź – Sarmacja Będzin 0-0
 
Tęcza Błędów – AKS Mikołów 0-1 (0-1)
0-1 Osiecki, 35 min
 
Zagłębie II Sosnowiec – Górnik Wojkowice 5-0 (0-0)
1-0 Kłosek, 51 min
2-0 Terbalyan, 56 min
3-0 Rumiński, 60 minuta (samobójcza)
4-0 Terbalyan, 66 min
5-0 Kaczmarek, 75 min
 
Cyklon Rogoźnik – GKS GieKSa II Katowice 0-0
 
Ostoja Żelisławice – RKS Grodziec 2-1 (1-0)
1-0 Prykhodko, 20 min
1-1 Wanatowicz, 72 min
2-1 Majchrowski, 83 min
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum

Kategorie