Relacja na żywo z meczu Grunwald – CKS

Grunwald – CKS 1-4 (0-1)

KONIEC: 1-4 – szkoda niewykorzystanycb okazji, które zemściły się w II połowie

92 min Gajda huknął zza pola karnego w poprzeczkę

Sędzia doliczył 2 minuty

83 min za Woźniaka wszedł Motylski

81 min Wadas ukarany żółtą kartką

80 min strzał Lenarda obok bramki

1-4 Madejczyk, 75 min – strzał Madejczyka odbił się od słupka i piłka trafiła w ręce Radkiewicza – sędzia boczny podniósł chorągiewkę, główny uznał gola, Radkiewicz za protesty ukarany żółtą kartką

1-3 Muszalik, 74 min – Bernacki zamiast wybić piłkę stracił ją, Derlatka dograł do Muszalika, który lobem pokonał Radkiewicza

1-2 Lenard, 70 min – prostopadła piłka do Lenarda, który trafia w róg bramki

67 min D. Skorupa ukarany żółtą kartką

66 min kolejna okazja Togitaniego – broni Krygier

63 min Ogłoza wywalczył piłkę i dograł na wolne pole do Togotaniego, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem

62 min Muszalik z wolnego trafił w boczną siatkę

59 min przy linii bocznej pola karnego D. Skorupa wyłuskał piłkę bramkarzowi i dograł do Ogłozy – zablokowany napastnik Grunwaldu

58 min strzał Taładego broni Krygier

56 min Lenard sam na sam – ponownie górą Radkiewicz

51 min po rogu Muszalika Wadas wybija piłkę z linii

51 min strzał Muszalika z wolnego świetnie wybija Radkiewicz

1-1 D. Skorupa, 47 min (karny)

20. sekunda II połowy – strzał Ogłozy blokuje w polu karnym ręką Ledwoń i sędzia dyktuje KARNEGO

Do przerwy: 0-1 – Zieloni nie wykorzystali swoich okazji i przegrywają

0-1 Madejczyk, 45+4 min – sędzia nie kończył I połowy, Madejczyk otrzymał piłkę w pole karne i trafił przy słupku, po czym arbiter zakończył tę odsłonę

45+2 min po rogu Muszalika Derlatka uderzył głową nad bramką

45+1 min strzał Muszalika wybija nogami Radkiewicz – było groźnie

43 min Togitani wchodzi w pole karne i dogrywa do D. Skorupy, który w doskonałej sytuacji przyjmuje piłkę, ale trafia w obrońcę. Kolejna świetna akcja

37 min Derlatka ukarany żółtą kartką

37 min Tałady wchodzi w pole karne z prawej strony i strzela nad bramką

32 min po wolnym D. Skorupy obrońcy wybili piłkę, do bezpańskiej futbolówki doskoczył Ito i z ok. 20 metrów trafił w spojenie!

20 min po dośrodkowaniu Muszalika z rogu żaden zawodnik nie trafił w piłkę, która wyszła poza linię końcową

17 min podanie Derlatki do Lenarda, który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Radkiewiczem

17 min strzał Ogłozy tuż obok bramki

5 min po wolnym Muszalika Lenard głową uderzył tuż obok bramki

2 min co za okazja Grunwaldu – Togitani wszedł w pole karne i wycofał do Bernackiego, który… źle trafił w piłkę; powinno być 1-0

Radkiewicz – Bernacki, Wadas, Kubica, Rostek – Nocoń, Togitani, D. Skorupa (kpt), Ito, Tałady – Ogłoza
Rezerwa: Sobstyl