Relacja na żywo z meczu z MK

MK – Grunwald 2-4 (1-2)

KONIEC: 2-4 – po meczu Łukasz Szczygieł odebrał pamiątkową koszulkę za 200. mecz ligowy w I zespole

93 min po rogu Radziejewski głową trafił w słupek, piłka odbiła się następnie od kolana Radziejewskiego i minęła bramkę

2-4 Aono, 91 min – po wybiciu Gula głową piłkę przedłużył Stawowy, piłkę przejął Aono i trafił w róg bramki zza szesnastki

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min strzał Aono z dystansu wybija bramkarz

87 min co za okazja Grunwaldu – po strzale Aono bramkarz odbija piłkę, dobitkę Sato również zatrzymał golkiper – jak to nie wpadło?

85 min strzał Bąka odbija obrońca i róg

84 min u gospodarzy wszedł Wieczorek za Shamraiego

83 min Roman ukarany żółtą kartką

81 min bramkarz MK skrócił kąt i wybił piłkę po strzale Aono

81 min Aono z wolnego uderzył tuż obok bramki

76 min zmiana u gospodarzy – za T. Botscha wszedł Szlachetka

76 min Bąk z wolnego uderzył tuż obok bramki

73 min Siliuk ukarany żółtą kartką

2-3 Stawowy, 70 min – Jankowski nabrał na zwód obrońcę i dograł w pole karne do Stawowego, którego strzał został zablokowany, ale poprawka trafiła do siatki

63 min co za okazja Grunwaldu – Sato wyłożył piłkę Rostkowi, który uderzył obok bramki

2-2 Shamrai, 61 min – po niewykorzystanej okazji Grunwaldu poszła akcja gospodarzy i Shamrai trafił w róg bramki

61 min okazja Grunwaldu, ale Stawowy przeszkodził sobie z Jankowskim

60 min zmiana bramkarza u gospodarzy – za Cibisa wszedł Ł. Botsch

60 min Aono z wolnego uderzył tuż obok bramki

56 min za Różyckiego wszedł Siliuk

55 min Sato wyszedł na wolne pole i dograł do Stawowego, jego strzał wybija z linii głową obrońca

54 min strzał Shamraiego wybija na róg Gul; po rogu Radziejewski głową uderzył tuż nad poprzeczką

49 min Różycki ukarany żółtą kartką

46 min za Moroza wszedł Roman

Do przerwy: 1-2

1-2 Kozłowski, 41 min – Aono wrzucił z rogu i Kozłowski wślizgiem trafił z bliska do siatki

40 min Aono z dystansu trafił w poprzeczkę

36 min Domisiewicz wrzucił z rogu i G. Ochojski głową uderzył nad bramką

1-1 Rostek, 33 min – Stawowy minął dwóch zawodników i dograł do Sato, ten oddał do Rostka, który uderzył nie do obrony

29 min Bąk uciekł na skrzydle i z boku pola karnego uderzył w krótki róg – broni Gul

25 min Szczygieł ukarany żółtą kartką

22 min świetna okazja Stawowego po podaniu Aono – bramkarz odbija nogami

21 min Sato przed bramką miał dwóch kolegów, ale obrońca zdołał zablokować podanie

17 min Necheporenko poszedł do linii końcowej za piłką i zdołał wrzucić, Gul wybił piłkę przed siebie, a nadbiegający T. Botsch uderzył nad bramką

15 min Aono z wolnego uderzył tuż obok bramki

14 min Honysz ukarany żółtą kartką za faul na uciekającym Stawowym

14 min strzał Radziejewskiego zza pola karnego broni Gul

9 min Domisiewicz wrzucił piłkę ze skrzydła w pole karne i tam T. Botsch źle trafił w piłkę głową

8 min Shamrai zszedł spod linii bocznej do środka i uderzył w krótki róg – Gul wybił piłkę na róg

1-0 Bąk, 5 min – Domisiewicz wrzucił piłkę w pole karne, wybita piłka zza pole karne i tam z woleja Bąk wpakował piłkę do siatki

5 min Sato wchodzi w pole karne, ale za mocno dograł

2 min strzał Różyckiego tuż nad poprzeczką