6. kolejka: Deszczowa wygrana po dobrym i emocjonującym meczu l jubileusz „Tofiego”

UKS MK Górnik Katowice 2-4 Grunwald Ruda Śląska (1-2)

1-0 Bąk, 5 min – po dośrodkowaniu Domisiewicza i wybiciu piłkę głową przez Sobstyla
1-1 Rostek, 33 min – po podaniu Satobyła to bramka numer 3600 I zespołu Grunwaldu w historii
1-2 Kozłowski, 41 min – po dośrodkowaniu Aono z rogu
2-2 Shamrai, 61 min – po wybiciu piłki przez bramkarza Ł. Botscha
2-3 Stawowy, 70 min – na dwa razy po podaniu Jankowskiego
2-4 Aono, 90+1 min – po podaniu głową Stawowego

200. mecz ligowy w I zespole Grunwaldu rozegrał Łukasz Szczygieł.

MK:
Cibis (60. Ł. Botsch) – Necheporenko, G. Ochojski, D. Honysz, Shamrai (84. Wieczorek) – Moroz (46. Roman), Radziejewski – Domisiewicz, K. Ochojski, Bąk (kpt) – T. Botsch (76. Szlachetka)
Rezerwa: Jesionek

Trener: Mirosław WOŹNICA
II trener: Marek KRASIŃSKI

GRUNWALD:
Gul – Sobstyl, Wadas (kpt), Szczygieł, Kozłowski – Sato, Różycki (56. Siliuk), Aono, Rostek, Jankowski – Stawowy
Rezerwa: Lomania – Ito, Gazda, Kornas

Trener: Grzegorz KAPICA

Sędziowie: Mateusz Piszczelok – Adam Wyciślok, Marcin Antoniak (Podokręg Katowice)

Żółte kartki: D. Honysz (14.), Roman (83.) – Szczygieł (25.), Różycki (49.), Siliuk (73.)