„Zieloni” rozpoczynają przygotowania

Kilkadziesiąt godzin temu nastał nowy rok. To znak, że wkrótce kluby niższego szczebla rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Nie inaczej będzie w Halembie. Już we wtorek 10 stycznia o godz. 17:30 zajęcia po ponad miesięcznej przerwie wznowią zawodnicy Grunwaldu.

Znamy już dokładne miejsca i godziny meczów sparingowych. Z harmonogramu wypadł Legion Bydlin (wtorek, 28 lutego), a wskoczyli juniorzy Wawelu Wirek (sobota, 25 lutego). Pozostał jeszcze jeden wolny termin – tydzień przed inauguracją rundy wiosennej.

Zaktualizowany harmonogram sparingów:

4 lutego (sobota) godz. 11:00 Grunwald – Burza Borowa Wieś (sztuczna nawierzchnia w Nowym Bytomiu)

12 lutego (niedziela) godz. 13:00 Kamionka Mikołów – Grunwald (sztuczna nawierzchnia w Kostuchnie)

18 lutego (sobota) godz. 13:00 Grunwald – Stadion Śląski Chorzów (sztuczna nawierzchnia w Nowym Bytomiu)

25 lutego (sobota) godz. 11:00 Grunwald – Wawel Wirek (juniorzy) (sztuczna nawierzchnia w Nowym Bytomiu)

4 marca (sobota) godz. 11:00 Grunwald – Burza II Borowa Wieś (sztuczna nawierzchnia w Nowym Bytomiu)

11 marca (sobota) godz. 11:00 (sztuczna nawierzchnia w Nowym Bytomiu) WOLNY TERMIN