Z Kamionką o 16:00, dwa derbowe wcześniej

I zespół Grunwaldu przygotowuje się do kolejnego meczu ligowego.

Tym razem „Zieloni” zagrają u siebie w sobotę wyjątkowo po południu – o godz. 16:00, a rywalem będzie 3. drużyna ligi, Kamionka Mikołów. Ten rewelacyjny beniaminek traci tylko 6 punktów do miejsca premiowanego awansem do Klasy Okręgowej. W rundzie wiosennej Kamionka jest jednym z trzech zespołów, który zdobył komplet punktów. Zapowiada się ciekawy pojedynek.

Zmiany nastąpiły także w dwóch derbowych meczach wyjazdowych. W 20. kolejce podopieczni Grzegorza Kapicy będą gościli w Wirku. Pierwotnie mecz WawelGrunwald miał odbyć się w niedzielę 7 maja, ale zostanie rozegrany dzień wcześniej, w sobotę 6 maja o godz. 17:00. Z kolei ostatni mecz sezonu UraniaGrunwald odbędzie się w Kochłowicach w sobotę 17 czerwca o godz. 11:00 (zamiast w godzinach popołudniowych).