Strzelcy w 18. i 19. kolejce Klasy Okręgowej

Zespoły Klasy Okręgowej rozpoczęły rozgrywki w marcu od meczów zaległych. Następnie odbyła się 18. kolejka, w której padło 35 bramek, a w 19. kolejce zanotowaliśmy 31 trafień.
 
W klasyfikacji strzelców na prowadzeniu znajdują się Kamil Bętkowski ze Sparty Katowice i Daniel Paszek z AKS-u Mikołów, którzy zdobyli po 17 bramek. Jedno trafienie mniej ma Mateusz Popczyk z Zagłębia II.
 
Pierwsza dwójka trafiła po razie na inaugurację rundy wiosennej, a trzeci zawodnik klasyfikacji w ostatniej kolejce dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
 
W dwóch pierwszych kolejkach nie brakowało wysokich wyników (9-0 GKS-u II ze Slavią, 8-1 Sparty z Ostoją i 8-0 Zagłębia II z Ostoją) czy też walkowerów (3-0 Ostoi ze Slavią i 3-0 Cyklonu z Zagłębiem II).
 
Hat trickiem popisał się Brazylijczyk z Zagłębia II Alex Tanque, który w 19. kolejce trzy razy pokonał bramkarza Ostoi.
 
 
Klasyfikacja strzelców: zobacz
 
 
Bramki kolejka po kolejce:
01. kolejka: 27
02. kolejka: 41
03. kolejka: 40
04. kolejka: 28
05. kolejka: 28
06. kolejka: 35
07. kolejka: 36
08. kolejka: 34
09. kolejka: 37
10. kolejka: 37
11. kolejka: 40
12. kolejka: 36
13. kolejka: 38
14. kolejka: 38
15. kolejka: 32
16. kolejka: 41
17. kolejka: 31
 
18. kolejka: 35
19. kolejka: 31
 
RAZEM: 664
 
 
Bramki w zaległej 15. kolejce:
Ostoja Żelisławice – Slavia Ruda Śląska 3-0 walkower
Na boisku 1-0:
1-0 Stefański, 36 min
 
Bramki w zaległej 16. kolejce:
Tęcza Błędów – Ostoja Żelisławice 4-2 (4-0)
1-0 Skrzypek, 9 min
2-0 Fredyk, 23 min
3-0 Sawicki, 28 min
4-0 Skrzypek, 38 min
4-1 Majchrowski, 60 min
4-2 Sławiec, 68 min
 
Bramki w 17. kolejce:
Ostoja Żelisławice – Sparta Katowice 1-8 (0-5)
0-1 Markosyan, 8 min
0-2 Bętkowski, 26 min
0-3 Szal, 34 min
0-4 Gielza, 37 min
0-5 Krawczyk, 45 min
0-6 Weber, 54 min
0-7 Weber, 56 min
0-8 Hołota, 58 min
1-8 Bańka, 67 min
 
Cyklon Rogoźnik – Zagłębie II Sosnowiec 3-0 walkower
Na boisku 1-3:
0-1 Alex Tanque, 8 min
1-1 Mnochy, 54 min
1-2 Alex Tanque, 87 min
1-3 Janosz, 90+2 min
 
Górnik Wojkowice – CKS Czeladź 1-2 (1-1)
0-1 Muszalik, 2 min
1-1 Głośny, 33 min
1-2 Szopa, 83 min
 
Źródło Kromołów – MK Górnik Katowice 0-3 (0-2)
0-1 Bąk, 18 min
0-2 Ludwig, 30 min
0-3 D. Honysz, 50 min
 
RKS Grodziec – Tęcza Błędów 1-2 (1-0)
1-0 Krakowski, 29 min
1-1 Skrzypek, 51 min
1-2 Sawicki, 90+1 min
 
Niwy Brudzowice – Grunwald Ruda Śląska 2-0 (2-0)
1-0 Kruk, 15 min
2-0 Sadowski, 33 min
 
Pogoń Imielin – AKS Mikołów 0-2 (0-1)
0-1 Tabiś, 19 min
0-2 Paszek, 77 min (karny)
 
Górnik 09 Mysłowice – Sarmacja Będzin 1-0 (1-0)
1-0 Majka, 30 min (samobójcza)
 
GKS GieKSa II Katowice – Slavia Ruda Śląska 9-0 (5-0)
1-0 Sanocki, 3 min
2-0 Karbownik, 9 min
3-0 Kołodziejski, 14 min (karny)
4-0 Cholerzyński, 23 min
5-0 Szubert, 38 min
6-0 Partyka, 55 min
7-0 Karbownik, 57 min
8-0 Prus, 74 min
9-0 Prus, 80 min
 
Bramki w 19. kolejce:
Grunwald Ruda Śląska – RKS Grodziec 3-1 (0-1)
0-1 Krakowski, 41 min
1-1 Tałady, 55 min
2-1 D. Skorupa, 81 min (z rzutu rożnego)
3-1 Togitani, 85 min
 
Sparta Katowice – Niwy Brudzowice 3-0 (1-0)
1-0 Szal, 45+6 min
2-0 Sobotka, 73 min
3-0 Słociński, 81 min
 
Zagłębie II Sosnowiec – Ostoja Żelisławice 8-0 (5-0)
1-0 Alex Tanque, 6 min
2-0 Chęciński, 20 min
3-0 Popczyk, 35 min
4-0 Troć, 37 min
5-0 Popczyk, 42 min
6-0 Kłosek, 60 min
7-0 Alex Tanque, 65 min
8-0 Alex Tanque, 81 min
 
Slavia Ruda Śląska – Górnik Wojkowice 1-1 (0-0)
0-1 Głośny, 51 min
1-1 Lux, 61 min
 
MK Górnik Katowice – AKS Mikołów 2-3 (0-2)
0-1 Gałecki, 32
0-2 Wujec, 33 min
1-2 Dąbrowiecki, 49 min
2-2 Dąbrowiecki, 81 min
2-3 Wujec, 87 min
 
Sarmacja Będzin – Źródło Kromołów 1-0 (0-0)
1-0 Wrzal-Kosowski, 71 min
 
Cyklon Rogoźnik – Pogoń Imielin 1-2 (1-0)
1-0 Tarka, 25 min
1-1 Turczyński, 83 min
1-2 Turczyński, 90+2 min
 
Tęcza Błędów – GKS GieKSa II Katowice 2-1 (2-0)
1-0 Ból, 6 min
2-0 Ból, 42 min
2-1 Komandera, 74 min
 
CKS Czeladź – Górnik 09 Mysłowice 1-1 (0-1)
0-1 Borowski, 19 min
1-1 Lenard, 75 min
 
 
źródło: laczynaspilka.pl
 

Archiwum

Kategorie