Relacja na żywo z meczu ze Slavią

Slavia – Grunwald 4-0 (3-0)

KONIEC: 4-0

90 min Sobstyl dogrywa z prawej strony i Kozłowski trafia w blokującego obrońcę

88 min Szczygieł z wolnego nad bramką

85 min w Grunwaldzie za Siliuka wszedł Kornas, a u gospodarzy za Barteczkę wszedł Szymański

82 min strzał Kozłowskiego wyciąga na róg Latka

79 min okazja bramkowa Grunwaldu, Sato mija bramkarza, ale jego strzał wybija obrońca

4-0 Hewlik, 78 min – Hewlik wymienił podanie z Witorem i z bliska pokonał Gula

77 min Paprotny wchodzi w pole karne i strzela obok dalszego słupka

73 min za Kałużnego wszedł Dragon

67 min Aono z wolnego – Latka przenosi piłkę nad poprzeczką

65 min za Skuta wszedł Paprotny

65 min Różycki głową nad poprzeczką

63 min po dośrodkowaniu z rogu Kałużnego piłka dotarła do Rusza, który głową uderzył nad bramką

61 min strzał Rusza wybija na róg Gul

60 min strzał Różyckiego zza pola karnego broni Latka

60 min dośrodkowanie Kałużnego z lewej strony docier do „nikogo”

57 min za Taładego wszedł Witor

55 min po chwili sędzia gwiżdże kolejny raz – Jankowski ukarany żółtą kartką i w konsekwencji CZERWONĄ; Jankes niepotrzebnie osłabił zespół

55 min strzał Aono z wolnego obok bramki; Jankowski ukarany żółtą kartką za dyskusje

54 min Seiler ukarany żółtą kartką

53 min po dośrodkowaniu w pole karne Jankowski złożył się do przewrotki, ale źle trafił w piłkę

49 min Jankowski wrzucił piłkę w pole karne, Sato trafił w obrońcę

46 min zmiana u gospodarzy, na boisku od drugiej połowy Gola

Do przerwy: 3-0 – Zieloni dobrze grali do 7. minuty, do czasu kontuzji sędziego bocznego, potem już nie istnieli; proste błędy zakończyły się stratami bramek

3-0 Seiler, 45+6 min – po dośrodkowaniu z rogu piłka przeszła w polu karnym wszystkich zawodników i Seiler wbił piłkę do pustej bramki

45+5 min Siliuk uderzył zza pola karnego – broni Latka (pierwszy celny strzał Grunwaldu)

45+4 min Tałady z boku pola karnego uderzył nad bramką

45+1 min Jankowski uderzył bardzo niecelnie

Sędzia doliczył 5 minut

38 min Jankowski wrzucił z rogu i Sato uderzył nad bramką

38 min za Gazdę wszedł Siliuk

2-0 Rusz, 35 min – strata piłki, prostopadłe podanie, Gul został w bramce, do piłki doszedł Rusz i podwyższył prowadzenie

34 min Skut wrzucił w pole karne i Tałady głową trafił w poprzeczkę

33 min strata z boku boiska, Hewlik zagrywa do Skuta, który z linii pola karnego strzela nad bramką

29 min po dośrodkowaniu w pole karne Rusz głową uderzył nad bramką

28 min po dośrodkowaniu z wolnego Brzostka Kałużny głową uderzył nad bramką

28 min Gazda ukarany żółtą kartką

26 min strzał Skuta z dystansu nad bramką

25 min po dośrodkowaniu z rogu Brzostka Barteczko uderzył głową obok bramki

23 min po rzucie różnym Szczygieł bliski trafienia, ale źle trafił w piłkę

1-0 Rusz, 20 min – strata piłki, Hewlik poszedł z piłką i wyłożył do Rusza, który otworzył wynik

19 min kontra Grunwaldu – strzał Jankowskiego zablokowany i róg

18 min Barteczko zza pola karnego uderzył obok bramki

15 min strzał Barteczki zza szesnastki broni Gul

15 min Aono zablokowany przed polem karnym

13 min rzucona piłka Taładego trafia do Skuta, któremu strzał w polu karnym uniemożliwia Wadas

Po 5 minutach wznowiono grę

7 min sędzia asystent zasygnalizował kontuzję i nie jest w stanie kontynuować; jego miejsce zajmie sędzia, który rano sędziował mecz dzieci

5 min Kałużny wchodzi w pole karne i jego podanie blokuje Szczygieł

3 min dośrodkowanie Sato wybija Latka

1 min Pierwsza akcja Grunwaldu, odbiór piłki, ale ostatecznie dośrodkowanie Sato przekroczyło linię końcową