Relacja na żywo z meczu z Wyzwoleniem

Grunwald – AP Wyzwolenie 1-1 (0-0)

KONIEC: 1-1 – szkoda niewykorzystanych szans; po meczu pamiątkową koszulkę otrzymał Łukasz Stawowy, który rozegrał 100. mecz w I zespole Grunwaldu; niepokoją urazy kilku zawodników – w przerwie karetką stadion opuścił Różycki (kontuzja barku)

96 min Gul uprzedza napastnika gości

94 min Szczygieł ukarany żółtą kartką

93 min za Kozłowskiego wszedł Kornas

92 min Stawowy trafił w boczną siatkę

Sędzia doliczył 5 minut

88 min za Suchowskiego wszedł Nowak

86 min Jankowski dobrze minął na skrzydle obrońcę, ale uderzył trochę za słabo i bez problemów obronił bramkarz

79 min Stawowy ukarany żółtą kartką

78 min za Noconia wszedł Konopka

77 min Wadas ukarany żółtą kartką

1-1 Cichocki, 71 min (karny) – piłka odbiła się od poprzeczki, od boiska i ponownie od poprzeczki, i wpadła do siatki

71 min Banasiuk trafił w rękę Kozłowskiego w polu karnym – KARNY

70 min Krotofil huknął z dystansu obok bramki

65 min za Krzysteczkę wszedł Krawczyk

63 min kolejna okazja Stawowego, który uciekł obrońcy i wszedł w pole karne, i uderzył obok bramki

60 min strzał Kocana broni Gul

59 min Wadas przejął piłkę i zagrał do przodu na Stawowego, który bark w bark z ostatnim obrońcą ruszył na bramkę – mocny strzał „Kapy” wprost w środek bramki, broni Niestrój

1-0 Sato, 53 min – kapitalne dalekie zagranie krzyżowe Jankowskiego do Sato, który wychodzi w pole karne, mija bramkarza i strzela obok stojącego na linii obrońcy

49 min Krzysteczko ukarany żółtą kartką

46 min u gości za Dormingera wszedł D. Taborski, a w Grunwaldzie za kontuzjowanego Siliuka – Szczygieł

Do przerwy: 0-0

Dwa rogi Grunwaldu w końcówce, ale bez efektu

45+1 min strzał Siliuka obok bramki

Sędzia doliczył 2 minuty

45 min dogranie z prawej strony i piłka trafiła w Suchowskiego, futbolówkę złapał Gul

44 min po rogu Tajnert uderzył nad bramką

42 min Suchowski zza pola karnego trafił w poprzeczkę

39 min strzał Tajnerta z boku pola karnego broni Gul

38 min strzał Suchowskiego z zza szesnastki kilka metrów obok bramki

35 min Siliuk zagrywa na wolne pole do Sato, który źle przyjął piłkę w pierwszej fazie, ale zdołał oddać strzał zza pola karnego – wysoko nad bramką

32 min Siliuk zagrywa prostopadłą piłkę do Aono, który wyszedł zza pleców obrońców i dziubnął piłkę mając przed sobą bramkarza – golkiper złapał piłkę w porę

29 min Stawowy wykłada piłkę do Aono, który zostaje zablokowany w polu karnym

28 min strzał Stawowego przyblokowany w polu karnym – broni bramkarz

23 min strzał Stawowego, który rozgrywa dzisiaj 100. mecz ligowy w I zespole Grunwaldu, wysoko nad bramką

17 min za kontuzjowanego Różyckiego wszedł Siliuk

10 min strzał Aono wysoko nad bramką

7 min Sato otrzymał trochę za mocną piłkę za plecy obrońców i mając przed sobą bramkarza zdołał dziubnąć piłkę – golkiper wyłapał piłkę na raty

5 min po rogu Dorminger zza pola karnego uderzył tuż nad bramką

3 min Tajnert wrzucił piłkę przed bramkę do Suchowskiego, którego strzał kapitalnie wybil na róg Gul; mogło być 0-1

Gul – Sobstyl, Wadas (kpt), Kozłowski, Nocoń – Sato, Rostek, Różycki, Aono, Jankowski – Stawowy
Rezerwa: Lomania – Gazda, Ito, Konopka, Kornas, Roczniok, Siliuk, Szczygieł
Trener: Kapica