Relacja na żywo z meczu z Siemianowiczanką

MKS Siemianowiczanka – Grunwald 3-2 (1-2)

KONIEC: 3-2 – przegrywamy na własne życzenie; ponadto wiele gwizdków (lub ich brak) sędziego było dzisiaj niezrozumiałych

90+2 min Paszek uderzył nad bramką

90+1 min Stawowy uderzył nad bramką

Sędzia doliczył 5 minut

89 min żółte kartki dla Mieszczaka i Łukaszka

88 min żółte kartki dla Wadasa i Szczygła

87 min Mieszczak mija Gula i jego strzał z linii wybija wślizgiem Kozłowski, poprawka Mieszczaka – głową wybija ponownie Kozłowski, jeszcze wrzutka Mieszczaka i znowu wybija Koza

84 min za Bocka wszedł Kiecal

83 min za Sato wszedł Ito

3-2 Bocek, 81 min (karny)

80 min Wadas zahaczył w polu karnym Paszka- KARNY

79 min po dośrodkowaniu Jankowskiego Kozłowski uderzył głową – broni bramkarz

77 min strzał Kuchty na raty broni Gul

74 min długie wybicie Gula – Jankowski zgrywa piłkę głową do Stawowego, który trafia w bramkarza, świetna okazja

72 min Łukaszek wrzucił piłkę w pole karne – głowkę Mieszczaka broni Gul

70 min za Gazdę wszedł Konopka

68 min co za okazja Grunwaldu – Jankowski wymanewrował na skrzydle obrońcę i dograł przed bramkę, Sato uderzył nad bramką

2-2 Bocek, 65 min – wybita przez Gula piłka szybko wróciła na skrzydło do Bocka, który trafił pod poprzeczkę

60 min Przątka mija obrońców i uderzył obok bramki

56 min piłka na skrzydło do Paszka, który wszedł w pole karne i uderzył obok dalszego słupka

47 min strzał Rostka obok bramki zza szesnastki

46 min dwie zmiany u gospodarzy – weszli Kupka i Kuchta

Do przerwy: 1-2 – nie udało się dowieźć dwubramkowej zaliczki

1-2 Bocek, 45+5 min – wrzutka z wolnego w pole karne, do wybitej piłki doskoczył zza szesnastką Bocek i trafił przy słupku

45+3 min Stawowy ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 4 minuty

38 min Trener Kapica ukarany żółtą kartką

38 min Jankowski ukarany żółtą kartką

38 min Sędzia boczny podnosi spalonego, a Sato na spalonym nie był

0-2 Stawowy, 36 min – Aono przejął piłkę i ruszył na bramkę, mając przed sobą ostatniego obrońcę podał do Stawowego, który pokonał bramkarza

35 min Aono z wolnego wrzuca w pole karne, Kozłowski głową uderzył nad spojeniem

27 min Mieszczak zagrywa do Paszka, który miał przed sobą tylko Gula i uderzył obok dalszego słupka

25 min Bocek uderzył z wolnego zza linii bocznej – piłkę wybija Gul

23 min po strzale Stawowego zza szesnastki bramkarz odbił piłkę, Aono z pierwszej uderzył obok bramki; było blisko drugiego trafienia

0-1 Kozłowski, 21 min – Ibuki zagrywa do Kozłowskiego, który podaje na skrzydło do Jankowskiego, ten zagrywa w pole karne do Kozłowskiego, który uprzedził bramkarza

19 min Szczygieł uprzedza Mieszczaka

18 min Mieszczak uciekł obrońcom i dogrywał do Laskowskiego, ale zawodnik nie doszedł do piłki

11 min kąśliwy strzał Łukaszka broni Gul

6 min kontra gospodarzy – strzał zza szesnastki Mieszczaka wybija na róg Gul; po rogu Jankowski głową uprzedził obrońcę; kolejny korner i Wojt źle uderzył

5 min po rogu Sato zagrał przed pole karne, Szczygieł wrzucił w pole karne, jednak do nikogo

30. sekunda: dalekie wybicie Gula, piłka mija obronę, ale Stawowy z Sato nie zrozumieli się i piłkę złapał bramkarz