Relacja na żywo z meczu Wesoła – Grunwald

Wesoła – Grunwald 2-0 (0-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-0 – pierwsze zwycięstwo gospodarzy stało się faktem

93 min Gondzik ukarany żółtą kartką

92 min po dośrodkowaniu w pole karne nieudana przewrotka Kozłowskiego

91 min kontra Grunwaldu, Kozłowski uderzył jednak za słabo

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min Togitani wrzucił w pole karne, główka Stawowego trafiła w obrońcę

2-0 Gondzik, 85 min – strata Zielonych, Orzełek uruchamia Gondzika, który w sytuacji sam na sam puszcza piłkę obok Gula

82 min po rogu Grunwaldu piłka ponownie trafia do Ito, ten wrzuca w pole karne, Stawowy prosto w ręce bramkarza

76 min w Grunwaldzie za Cebulak wszedł Sobstyl, a u gospodarzy podwójna zmiana – zeszli Czajkowski i Kuś, a weszli Gondzik i Korczyna

72 min Ito wrzucił piłkę z wolnego, w polu karnym Szczygieł uderzył w gąszczu nóg, stopę przystawił jeszcze Stawowy, ale piłka minęła bramkę

71 min Cebulak uciekł prawym skrzydłem, wszedłł w pole karne i wyłożył piłkę Palce, który trafił tylko w boczną siatkę

67 min za kontuzjowanego Jankowskiego wszedł Palka

64 min po strzale z wolnego Szczygła bramkarz piąstkuje piłkę

63 min po rogu Jankowskiego zamieszanie w polu karnym gospodarzy, obrońca wybija piłkę z linii po główce Kozłowskiego

63 min Jankowski uciekł lewą stroną i zagrał w pole karne, ale obrońcy wybili piłkę

60 min za Mondrego wszedł Konarzewski u gospodarzy, a w Grunwaldzie za Różyckiego wszedł Nocoń

1-0 Orzełek, 59 min (karny)

58 nin Strzelecki ponownie z autu daleko wyrzuca piłkę i w walce o piłkę Ito trafiony w rękę – KARNY

55 min Wadas z 40 metrów z wolnego uderzył nad bramką

52 min Cebulak uciekł prawą stroną i wrzucił na dalszy słupek, a tam Jankowski głową trafił w boczną siatkę

49 min strzał Togitaniego zablokowany, Jankowski podaje do Cebulaka, ale ten bardzo niecelnie

46 min daleki rzut z autu Skrzyńskiego i Krakowiak uderzył głową obok słupka

46 min gospodarze rozpoczynają z jedną zmianą – od początku Skrzyński

45 min Orzełek uderzył z wolnego z okolic narożnika pola karnego – na róg wybija Gul; korner źle rozegrany przez gospodarzy i sędzia kończy I połowę

41 min Różycki przejął piłkę i w sytuacji sam na sam bramkarz odbił piłkę w zawodnika Grunwaldu i futbolówka wyszła za linię końcową

41 min po rogu Cebulaka z bliska w piłkę nie trafił najpierw Kozłowski na krótkim rogu, a potem na dalszym słupku Togitani

39 min strzał Togitaniego zza pola karnego broni Malinowski

36 min Rostek z dystansu bardzo niecelnie

34 min po rogu gospodarzy piłka wybita do przodu, tam Jankowski uderzył po nodze obrońcy obok bramki

30 min Kowalski ukarany żółtą kartką

29 min dobra akcja Grunwaldu zakończona strzałem Togitaniego tuż nad bramką; coraz częściej Zieloni zagrażają gospodarzom

28 min kontra Grunwaldu – Togitani wchodzi w pole karne, ale obrońca wygonił go za szesnastkę; Togitani wypatrzył przed polem karnym Ito, który mając dużo czasu uderzył wysoko nad bramką

23 min po rogu gospodarzy Mondry głową uderzył niecelnie

21 min kontra Grunwaldu, tuż przed polem karnym faulowany Togitani – z wolnego Cebulak uderzył w mur, a poprawka Różyckiego odbita od nogi obrońcy wychodzi na róg

19 min strzał Orzechowskiego z dystansu – broni Gul

Na boisku w Wesołej trudno prowadzić piłkę ze względu na nierówności powstałe po rozgrywkach rugby

16 min po rogu Krakowiak uderzył niecelnie

10 min centrostrzał Cebulaka pada łupem bramkarza

3 min po rzucie z autu Strzeleckiego w pole karne Krakowiak uderzył głową nad bramką