Relacja na żywo z meczu Szopienice – Grunwald

UKS Szopienice – Grunwald 1-8 (1-5)

KONIEC: 1-8

1-8 Kot, 92 min (głową) – po rogu D. Skorupy Kot głową ustalił wynik

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min Jarek z wolnego chciał zaskoczyć Stasiczka i strzelił ze środka boiska – obok bramki

89 min Wentkowski z wolnego posłał szczura obok słupka

88 min Kot w polu karnym minął obrońcę i wyłożył piłkę – obrońca uprzedził Ogłozę

86 min za K. Skorupę wszedł Romańczyk

83 min Sobstyl ukarany żółtą kartką

82 min strzał Węgrzyka broni Stasiczek

82 min strzał Ozakiego broni bramkarz

79 min za Kowalczyka wszedł Ozaki

77 min D. Skorupa ukarany żółtą kartką

71 min dobra okazja gospodarzy, ale Larysz uderzył nad bramką

69 min za Maciaszka wszedł Kozłowski, a u gospodarzy nastąpiła zmiana bramkarza – Za Dudzika wszedł Wartak

69 min po podaniu Kota Ogłoza kapitalnie w polu karnym, ale uderzył obok słupka

66 min za Nowaka wszedł Wereszczak

61 min za Malika wszedł Kubica

1-7 Maciaszek, 61 min (wolny) – spod linii bocznej idealnie przy słupku

60 min Samoljuk ukarany żółtą kartką za faul przed polem karnym na Kowalczyku

58 min Nowak z 11 metrów – wybija Stasiczek!

57 min w polu karnym Grunwaldu piłka trafiła w rękę Wojtaczki – KARNY

55 min Kot do Maciaszka w polu karnym, ten obraca się z piłką, ale był tam jeszcze stoper i wybił piłkę

53 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

1-6 Malik, 49 min – D. Skorupa wrzucił z wolnego, do bezpańskiej piłki doszedł Malik i trafił przy słupku

46 min poczwórna zmiana u gospodarzy – weszli Larysz, Mrozik, Duplaga i Ł. Wentkowski

Do przerwy: 1-5

43 min Kowalczyk był szybszy niż bramkarz i uderzył piłkę głową (golkiper w niego wparował) i piłka przeszła obok bramki – brak faulu; Kowalczyk opatrywany na boisku; na szczęście wrócił po chwili na boisko

41 min zamieszanie w polu karnym po wolnym, wybija Stasiczek, a po chwili Malik

1-5 Kot, 39 min – długa piłka Ostrowskiego w pole karne „na nos” do Kota, ten mija bramkarza i podwyższa wynik!

33 min Banaś uderzył zza pola karnego – wybija Stasiczek

28 min strzał Kowalczyka z dystansu niecelny

1-4 Maciaszyk, 24 min – Nowak z wolnego w pole karne, tam w stylu bilardowym Maciaszyk trafia do siatki Grunwaldu

0-4 Ogłoza, 23 min – Malik zagrywa do Ogłozy, który w sytuacji sam na sam kompletuje hat tricka!!! Dawcio dzisiaj jest niemożliwy

0-3 Ogłoza, 17 min – K. Skorupa uciekł lewą stroną i zagrał w pole karne, a tam Ogłoza strzelił nie do obrony przy słupku!

0-2 Ogłoza, 14 min – Malik zagrywa w kierunku Kota, ten przepuszcza piłkę, dochodzi do niej Ogłoza i uderza nad bramkarzem!

12 min Dudzik wychodzi z bramki, aby przerwać daleką piłkę, Ogłoza z dystansu źle trafił

7 min Węgrzyk zza szesnastki trafił w słupek!

0-1 D. Skorupa, 4 min – bramka stadiony świata, D. Skorupa z ponad 30 metrów trafił w okienko bramki Szopienic!

3 min Okazja Grunwaldu, Kot nie zauważył lepiej ustawionego Ogłozy i uderzył – obrońca wybił głową

1 min z wolnego uderzył D. Skorupa – znakomicie odbił Dudzik