Relacja na żywo z meczu Ostoja – Grunwald

Ostoja – Grunwald 2-2 (0-0)

Po meczu Jakub Wojtaczka został uhonorowany pamiątkową koszulką za 100. mecz w I zespole Grunwaldu

KONIEC: 2-2 – po zakończeniu meczu osoba, która kierowała z ławki poczynaniami Ostoi (niezidentyfikowana, niewpisana do protokołu) ukarana została czerwoną kartką za obrażanie sędziów

96 min jeszcze rzut wolny gospodarzy wybroniony przez Grunwald

2-2 Maciaszek, 94 min (karny)

93 min Ito bezpardonowo faulowany przez Sławca w polu karnym – KARNY

91 min strzał D. Skorupy zza pola karnego nad bramką

Sędzia doliczył 4 minuty

2-1 Maciaszek, 84 min (karny)

84 min Szczygieł ukarany żółtą kartką za dyskusje

83 min za Misia wchodzi rezerwowy bramkarz Surowiec

81 min Tałady podcięty w polu karnym przez bramkarza Syrka – KARNY i CZERWONA dla bramkarza Ostoi

80 min strzał Cieślika broni Pietrzyk

79 min za Wieczorka wszedł Sławiec

75 min po rogu Tałady w świetnej sytuacji obok bramki

74 min za Kozłowskiego wszedł Ito, a u gospodarzy za Machurę Cieslik

70 min strzał Szczygła z wolnego wybija na róg Pietrzyk

2-0 Majchrowski, 68 min – kontra gospodarzy zakończona strzałem Majchrowskiego przy słupku

65 min Popadeńczuk w dobrej sytuacji, ale został wypchany przez Sobstyla i jego niezamocny strzał broni Pietrzyk

63 min za Niedzielę wszedł Popadeńczuk

62 min po dośrodkowaniu z wolnego Wojtaczka głową trafił w słupek!

61 min co za sytuacja Grunwaldu – Kozłowski zagrał do Maciaszka, który w sytuacji sam na sam podcinką chciał pokonać bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć

55 min źle wybicie Wadasa, gospodarze ruszyli z kontrą, ale Mazurek źle dograł w pole karne, gdzie było 2 zawodników Ostoi

52 min Skorupa wrzucił piłkę z wolnego, Ogłoza uderzył obok słupka, a piłka jeszcze po nodze obrońcy wyszła na róg; po rogu Kozłowski głową uderzył obok bramki

1-0 Szczygieł, 50 min (wolny) – faul Wadasa przed pole karnym na Machurze; do piłki podszedł Szczygieł i od poprzeczki otworzył wynik

48 min błąd Sobstyla, który źle wybił piłkę, przejął ją Majchrowski i w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Pietrzykiem

46 min od II połowy u gospodarzy na boisku Mazurek

Do przerwy: 0-0

44 min Miś wrzucił w pole karne do niepilnowanego Majchrowskiego, który uderzył tuż obok dalszego słupka

41 min strzał Wieczorka broni Pietrzyk

34 min Zieloni przejęli piłkę i ruszyli z kontrą – Ogłoza przed szesnastką oddał futbolówkę Skorupie, który strzelił obok bramki

33 min strzał D. Skorupy z wolnego wybija Syrek

28 min Wieczorek z prawej strony zagrywa w pole karne do Machury, ale ten nie sięga piłki, było groźnie

22 min Machura zgrywa piłkę w polu karnym do Stefańskiego, który z metra uderza głową i Pietrzyk znakomicie wybija piłkę na róg

21 min strzał Ogłozy obok bramki

19 min co za okazje Grunwaldu! – Tałady schodzi w polu karnym na prawą nogę i uderza po krókim rogu, bramkarz odbija piłkę, przejmuje ją Maciaszek i wrzuca na długi słupek, a tam Tałady z bliska nie trafia w piłkę!

15 min Majchrowski zagrywa do Miłka, ten w pole karne do Wieczorka, który w świetnej sytuacji uderzył centymetry obok słupka; powinno być 1-0

15 min rzut wolny dla Grunwaldu – do odbitej piłki doszedł Kubica, ale jego strzał pewnie broni bramkarz

9 min strzał Stefańskiego nad bramką

7 min strzał Taładego nad bramką

2 min Majchrowski uciekł Sobstylowi na lewej stronie i wrzucił przed bramkę, do piłki dobiegł zamykający na prawej stronie Wieczorek i jego strzał odbił Pietrzyk

100. mecz w barwach I zespołu Grunwaldu rozgrywa dzisiaj Jakub Wojtaczka.

W barwach Ostoi (jest kapitanem) gra Łukasz Szczygieł, wychowanek Grunwaldu.