Relacja na żywo z meczu Orzeł – Grunwald

Orzeł – Grunwald 4-1 (3-0)

KONIEC: 4-1

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min Janoszka uciekł lewą stroną i dograł przed bramkę, tam Gula zaasekurowali obrońcy

88 min Honda zagrywa na bok do Cebulaka, którego strzał na raty broni Cieśliński

83 min za Machowicza wszedł J. Brontke

82 min za Malika wszedł Banaś

82 min Janoszka poszedł sam i strzelił obok bramki

77 min za Ciocha wszedł Szołtysek

74 min kontra Grunwaldu, Malik zagrał na wolne pole do Cebulaka i w sytuacji sam na sam górą bramkarz Orła

71 min po rogu Skrobek głową uderzył nad bramką

71 min za K. Brontke wszedł Kołodziej

70 min Książek w sytuacji sam na sam – Gul odbija piłkę na poprzeczkę

4-1 Cioch, 69 min – złe wybicie bramkarza, Janoszka zagrywa przed bramkę i Cioch trafia do pustej

Zieloni już bardziej agresywnie walczą niż w pierwszych 45 minutach

66 min Skrobek wchodzi w pole karne i dogrywa przed pustą bramkę do partnera, uprzedza go Szczygieł wybijając na róg

61 min Skrobek poszedł spod linii bocznej, minął Hondę, wszedł w pole karne i przyblokowany strzał przez Szczygła złapał Gul

57 min strzał Skrobka głową obok bramki

56 min Sobstyl przepchnął się z piłką, podał do Malika, który zagrał na skrzydło do Hondy, a ten uderzył wysoko nad bramką

55 min Szary ukarany żółtą kartką

3-1 Cebulak, 51 min – Cebul uciekł prawą stroną po podaniu Stawowego, minął obrońcę i w sytuacji sam na sam zdobył gola

48 min bramkowa okazja Orła – Machowicz w sytuacji sam na sam i piłkę stopą wybija Gul

46 min za Jankowskiego wszedł Honda, a u gospodarzy od II połowy pojawili się Iwański i Janoszka

Do przerwy: 3-0

45+1 min Szczygieł ukarany żółtą kartką

45 min Szczygieł z wolnego trafia w mur – Zieloni już przed wykonaniem mieli uwagi do sędziego, że mur stoi bliżej niż 9 metrów

43 min Stawowy wrzucił piłkę w pole karne i Cebulak uderzył głową obok bramki

42 min Cebulak wrzucił piłkę z wolnego, Jankowski włożył nogę przed obrońcą i piłka przeleciała nad bramką

Z taką grą Grunwaldu szyjuje się pogrom

3-0 Dymowski, 37 min – Cebulak źle wybił piłkę, odegrana piłka do Dymowskiego, który technicznym uderzeniem zdjął pajęczynę w bramce Grunwaldu

26 min Trener reaguje na sytuację boiskową i dokonuje dwóch zmian – za Ito wszedł Kozłowski, a za Różyckiego wszedł Sobstyl

25 min Malik ucieka obrońcom i w sytuacji sam na sam Cieśliński wybija piłkę

2-0 Machowicz, 20 min – Mróz wymienił podanie z Książkiem, potem zagrał na bok pola karnego do Machowicza i ten uderzeniem przy słupku podwyższa prowadzenie

16 min strzał Książka wybija Gul, Szczygieł wślizgiem uprzedza napastnika wybijając piłkę i przy tym jest faulowany przez zawodnika Orła

1-0 Cioch, 11 min – złe wyprowadzanie piłki przez Grunwald spod własnej bramki – najpierw źle wybił Wadas, a następnie Ito, do piłki doskoczył Cioch i bez namysłu huknął z 20 metrów na bramkę – piłka zatrzepotała w siatce

2 min strzał Machowicza odbity od nogi obrońcy pada łupem Gula