Relacja na żywo z meczu Naprzód – Grunwald

Naprzód Lipiny – Grunwald 0-1 (0-0)

KONIEC: 0-1

Zieloni umiejętnie rozbijali ataki gospodarzy i wygrywają pierwszy mecz wiosny

93 min Honda ucieka w kontrze – broni bramkarz

91 min Wadas ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 4 minuty

0-1 Szczygieł, 90 min – Jankowski dośrodkował z wolnego, Gambusz odbił piłkę po strzale głową Stawowego, Malik trafił w poprzeczkę i w potwornym zamieszaniu piłkę do siatki wepchnął Szczygieł

89 min Gawenda ukarany żółtą kartką

85 min za Różyckiego wszedł M. Palka

84 min okazja Hondy – obok bramki

82 min za Kwasa wszedł Szynol

81 min groźny strzał Karwińskiego tuż nad bramką

76 min za Niemczyka wszedł Makarenko

74 min żółtymi kartkami ukarani Tukaj i Nocoń

72 min po dośrodkowaniu Stawowego z piłką minął się obrońca, do futbolówki doskoczył Honda i głową uderzył pod poprzeczkę, Gambusz piękną paradą wybił piłkę na róg

71 min kontra gospodarzy – A. Palka sam na sam, wybija Gul

68 min Niemczyk ukarany żółtą kartką

67 min Jankowski w sytuacji sam na sam uderzył nad bramką

66 min Stawowy mocno uderzył zza pola karnego, Gambusz odbił piłkę, ale zdążył złapać ją przed Ito

64 min po dośrodkowaniu Stawowego z wolnego zablokowany w polu karnym Ito, do piłki doskoczył Szczygieł i uderzył obok bramki

60 min strzał Niemczyka zza pola karnego nad bramką

53 min Ito dograł z lewej strony, szybszy od Hondy był Gambusz

51 min po dograniu z lewej strony A. Palki pilki nie opanował przed bramką Tukaj

46 min podwójna zmiana u gospodarzy – na boisku pojawili się Barański i Gawenda, a zeszli Kaczmarczyk i Niechciał

Do przerwy: 0-0

43 min kontra Grunwaldu – Ito dograł przed bramkę do Hondy i jego strzał broni Gambusz

36 min świetna okazja Grunwaldu – Honda w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki

33 min strzał Stawowego wybija robinsonadą Gambusz, pierwszy przy piłce był Ito, który w starciu z bramkarzem stracił piłkę, przejął ją Jankowski i uderzył obok spojenia

30 min strzał Jankowskiego obok bramki

29 min strzał Różyckiego zza pola karnego obronił Gambusz

26 min Różycki ukarany żółtą kartką

24 min strzał Jankowskiego z wolnego obok bramki

23 min Kukułka fauluje uciekającego Jankowskiego – żółta

21 min po dośrodkowaniu Ito z rogu Malik uderzył głową nad bramką

16 min za kontuzjowanego Siliuka wszedł Malik

16 min Siliuk ukarany żółtą kartką

13 min po dośrodkowaniu z prawej strony Niemczyk uderzył głową z kilkunastu metrów obok bramki

6 min Karwiński dośrodkował z rogu i piłka przeszła całe pole karne Grunwaldu, ale nikt z zawodników gospodarzy nie przeciął lotu piłki

28 sekunda: kontra Grunwaldu, Jankowski zagrywa na wolne pole do Siliuka, a ten uderzył zza pola karnego obok bramki; mogło być 0-1

Zieloni dzisiaj bez kontuzjowanego Kozłowskiego i pauzującego za kartki Cebulaka