Relacja na żywo z meczu Kamionka – Grunwald

Kamionka – Grunwald 2-1 (1-0)

KONIEC: 2-1

93 min strzał Togitaniego obok bramki zza pola karnego

Oblężenie bramki Kamionki

91 min strzał Cebulaka ze skrzydła nad poprzeczką

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min za Szymakowskiego wszedł Mróz

2-1 Cebulak, 89 min – Togitani wszedł w pole karne ze skrzydła i dograł przed bramkę, do odbitej piłki doskoczył Cebulak i wpakował piłkę pod poprzeczkę

86 min za Machulca wszedł Smiłowski

84 min Wengerek kiwa w polu karnym i jego strzał na poprzeczkę odbija Gul

83 min po rogu Walczaka Gul wybija piłkę

79 min za Buję wszedł Rusek

76 min po rogu Togitani źle uderzył głową

2-0 Machulec, 75 min – po rzucie z autu Walczaka piłka dotarła do Machulca, który był szybszy niż obrońcy i piłka po raz drugi znalazła się w siatce Grunwaldu

68 min świetna okazja gospodarzy – Szymakowski w sytuacji sam na sam i odbija Gul, a po chwili strzał kończący akcję Bandury obok bramki

66 min strzał Cebulaka z wolnego nad bramką

64 min Bandura bliski pokonania Gula – jego strzał tuż obok słupka

60 min za Dziurę wszedł Wengerek

56 min akcja gospodarzy i Wita uderzył obok bramki

56 min strzał Wadasa z wolnego obok bramki

54 min wrzutka do Cebulaka w pole karne, ale do piłki szybciej doskoczył bramkarz

53 min po dośrodkowaniu Kozłowskiego obrońca uprzedził Togitaniego wybijając na róg

50 min Dziura ukarany żółtą kartką

46 min u gospodarzy od II połowy na boisku Walczak za Górnego

Do przerwy: 1-0 – Zieloni mieli kilka sytuacji w pierwszym kwadransie, ale ich nie wykorzystali. Potem do głosu doszli miejscowi i raz wykorzystali swoją szansę.

45+3 min po rogu Bandura głową uderzył obok dalszego słupka

45+1 min Szymkowski ukarany żółtą kartką

45 min Różycki ukarany żółtą kartką

43 min Ito wrzucił z wolnego, bramkarz odbił piłkę, Szczygieł zza pola karnego uderzył nad bramką

41 min strzał Górnego nad bramką

40 min Szczygieł uderzył z wolnego z 35 metrów tuż obok bramki

1-0 Górny, 37 min – Baran zagrał na długi słupek i Górny wpycha piłkę do siatki

36 min Nocoń ukarany żółtą kartką

34 min po rogu Cebulaka Kozłowski nie trafił głową w dogodnej sytuacji

32 min wolny dla gospodarzy – piłka w pole karne, Machulec zagrywa przed bramkę i Dziura chybił z bliska

31 min po dośrodkowaniu Wity strzał Barana głową nad bramką

30 min wolny dla gospodarzy, po dośrodkowaniu Wity Gul mija się z piłką, a główka Dziury ląduje na poprzeczce!

29 min Bandura zagrywa do Machulca, który mija bramkarza, ale trafia w boczną siatkę!

Coraz groźniejsi gospodarze

26 min Dziura dograł piłkę z lewego skrzydła i Górny nie trafił wślizgiem

24 min Wita przedarł się lewą stroną i dograł przed bramkę, wybita piłka trafił do Machulca, którego strzał zablokowali obrońcy

23 min po rogu gospodarzy Bandura głową uderzył niecelnie

14 min kapitalnie przymierzył zza pola karnego ponownie Różycki i znowu parada bramkarza uchroniła gospodarzy od utraty bramki

9 min ładny strzał Różyckiego zza szesnastki i piłkę z trudem na róg wybija Bednarczuk

8 min zablokowany strzał Machulec i róg dla gospodarzy, z którego nic nie wynikło

5 min nieprzyjemne uderzenie Noconia zza pola karnego i bramkarz Kamionki ledwo wybił piłkę na róg

50. sekunda Ito wrzucił w pole karne do Togitaniego, który minął wywracającego się obrońcę i dograł w pole karne, a tam Cebulak uderzył niestety nad bramką