Relacja na żywo z meczu Grunwald – Ostoja

Grunwald – Ostoja 3-4 (2-0)

KONIEC: 3-4 – Jak można przegrać wygrany mecz? Gra się do końca, a do 87. minuty Zieloni prowadzili 3-0…

93 min okazja na remis – dogranie przed bramkę Ostoi Ogłozy i Togitani strzela nad bramką

3-4 Kim, 92 min – strzał D. Skorupy broni Syrek; bramkarz rozpoczyna kontrę, Majchrowski zagrywa do Kima, a ten trafia przy słupku

3-3 Shkarban, 89 min (głową) – po dośrodkowaniu Majchrowskiego nominalny bramkarz (dzisiaj w ataku) głową pokonuje Pietrzyka

89 min po podaniu Machury Shkarban zablokowany przez Kubicę

3-2 Kim, 88 min – po zagraniu Majchrowskiego Kim ucieka Tałademu i strzela gola kontaktowego

3-1 Machura, 87 min – strata Taładego, Majchrowski zagrywa prostopadłą piłkę do Machury i ten w sytuacji sam na sam pokonuje Pietrzyka

84 min za Sławca wszedł Shkarban

83 min za Ito wszedł Nocoń

79 min Sławiec ukarany żółtą kartką

78 min za Wierzbę wszedł Witczak

3-0 Kowalczyk, 78 min – Kowal w sytuacji sam na sam podwyższył wynik

77 min strzał Ogłozy broni bramkarz

76 min po rogu Wierzba głową uderzył nad bramką, doznając urazu głowy

72 min Togitani poszedł sam mijając jak tyczki obrońców i w sytuacji sam na sam uderzył fatalnie obok bramki

71 min Kim wychodzi zza pleców obrońców i trafia w słupek

68 min za Zająca wszedł Kim

67 min Jedyński ukarany żółtą kartką

66 min kontra Grunwaldu – strzał Togotaniego obok bramki

64 min Kowalczyk ukarany żółtą kartką

61 min po rzucie z autu Kowalczyk minął w polu karnym obrońcę i uderzył obok dalszego słupka

58 min strzał Michalskiego broni Pietrzyk

57 min za Kubisę wszedł Wierzba

Do przerwy: 2-0

45+2 min strzał D. Skorupy z woleja nad bramką

40 min okazja Taładego – obrońca wybija piłkę

38 min strzał Togitaniego broni Syrek

2-0 Ogłoza, 36 min – Tałady poszedł lewą stroną, wygrał pojedynek z obrońcą i zagrał do Ogłozy, który bez namysłu trafił w okienko

33 min po rzucie wolnym spod kornera zza pola karnego znakomicie uderzył Bernacki i równie dobrą paradą popisał się bramkarz wybijając piłkę na róg

30 min strzał Machury wybija Pietrzyk

1-0 Tałady, 29 min – Togitani wszedł w pole karne z prawego skrzydła, kiwnął obrońcę i dograł na 11. metr do Taładego, który pokonał bramkarza

22 min strzał Togitaniego zablokowany w polu karnym

21 min kolejne znakomite zagranie D. Skorupy do Bernackiego i tym razem Jerek trafia w boczną siatkę

20 min strzał Machury broni Pietrzyk

18 min świetna piłka D. Skorupy, Bernacki wychodzi sam na sam i zamiast lobować bramkarza, uderzył płasko – golkiper wybił piłkę nogami

13 min Tałady zza pola karnego uderzył niecelnie

7 min D. Skorupa z jedenastki trafia w słupek!

6 min Togitani faulowany w polu karnym – KARNY

2 min strzał D. Skorupy niecelny

Pietrzyk – Sobstyl, Wadas, Kubica – Bernacki, Ito, D. Skorupa (kpt), Kowalczyk, Tałady – Ogłoza, Togitani
Rezerwa: Nocoń, Rostek
Trener: Kapica