Relacja na żywo z meczu Grunwald – Kamionka

Grunwald – Kamionka 0-2 (0-2)

KONIEC: 0-2 – nieskuteczność Grunwaldu była kluczem w dzisiejszym meczu; goście trafili dwa razy i zapisali 3 punkty na swoją korzyść

95 min za Cebulaka wszedł Sobstyl

93 min Cebulak ukarany żółtą kartką

92 min Karolewski ukarany żółtą kartką

91 min Karolewski głową uderzył obok bramki

Sędzia doliczył 6 minut

89 min Jankowski zza szesnastki uderzył tuż obok słupka

87 min strzał Stawowego broni bramkarz

85 min za Malika wszedł Różycki

84 min wrzutka przed bramkę Jankowskiego, Cebulak z bliska trafia w bramkarza; dzisiaj nic nie siedzi

83 min okazja Bandury – blokuje podanie Kozłowski

76 min Buja z dystansu uderzył nad bramką

Grunwald atakuje, jednak brakuje w tej połowie dogodnej sytuacji

76 min Śmiłowski zagrywa w polu karnym do J. Szymakowskiego, który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Gulem

75 min za Polaka wszedł J. Szymakowski

69 min za Walczaka wszedł Smiłowski u gości, a w Grunwaldzie za Wadasa – Honda

63 min za M. Szymakowskiego wszedł Sigulski

62 min po rogu Walczaka głową na bramkę uderzył Dziura i Ito wybił piłkę głową na róg – było blisko gola

59 min Malik zza szesnastki opieczętował poprzeczkę

57 min Jankowski ukarany żółtą kartką

52 min strzał Bandury obok bramki

46 min 4 zmiany u gości – w szatni zostali Pustelnik, Duda, Kobel i Antonov, a weszli Dziura, Bandura, Waleczko i Kopytko; w Grunwaldzie natomiast za Siliuka wszedł Kozłowski

Do przerwy: 0-2 – Dużo sytuacji Grunwaldu, ale żadna niewykorzystana, a jak się strzela pokazali goście

Sędzia doliczył 3 minuty

45 min Walczak ukarany żółtą kartką

42 min bramkarz gości łapie piłkę za polem karnym – tylko żółta dla golkipera

0-2 M. Szymakowski, 36 min – Walczak wrzucił z rogu, strzał głową jednego z zawodników odbija Gul, w zamieszaniu w polu karnym M. Szymakowski wpakował piłkę pod poprzeczkę

35 min Polak poszedł sam, wszedł w pole karne i jego strzał w krótki róg wybija Gul na róg

34 min Cebulak zagrywa do Stawowego, który w dobrej sytuacji trafia w ręce bramkarza

32 min M. Szymakowski z boku pola karnego strzelił obok bramki

31 min Jankowski wchodzi z boku pola karnego i jego strzał w krótki róg broni Korek

30 min Cebulak zagrał w pole karne do Stawowego, który uwolnił się spod opieki obrońcy i w sytuacji sam na sam znowu gorszy od bramkarza

29 min po wolnym M. Szymakowski uderzył głową – broni Gul

29 min Malik ukarany żółtą kartką

27 min po rogu Cebulaka do odbitej piłki wyskoczył na 7. metrze Szczygieł i nożycami uderzył obok bramki

23 min Buja ukarany żółtą kartką

18 min Cebulak zagrywa w pole karne do Stawowego, ten urywa się obrońcy i w sytuacji sam na sam znowu trafia w obrońcę

16 min kolejna setka Grunwaldu – po podaniu z głębi pola Stawowy oko w oko z Korkiem – prosto w ręce bramkarza

15 min Duda ukarany żółtą kartką

14 min po wrzutce Barana Duda głową uderzył nad bramką

11 min Siliuk z dystansu uderzył nad bramką

0-1 Walczak, 9 min – szybko zemściła się niewykorzystana okazja Grunwaldu – Walczak z kilkunastu metrów strzelił nie do obrony przy słupku

8 min róg dla gości, z kontrą rusza Grunwald – Jankowski wchodzi w pole karne i sytuacji sam na sam przegrywa z bramkarzem

5 min Rostek z wolnego z zza pola karnego – broni Korek

Gul – Nocoń, Wadas (kpt), Szczygieł, Rostek – Jankowski, Ito, Malik, Cebulak – Siliuk, Stawowy
Rezerwa: Lomania – Kozłowski, Sobstyl, Różycki, Honda
Trener: Kapica