Relacja na żywo z derbów z Jastrzębiem

Grunwald – Jastrząb 1-0 (0-0)

KONIEC: 1-0 – pokonujemy lidera!

93 min akcja gości, ale skutecznie rozbita

92 min kontra Grunwaldu – Stawowy wykłada piłkę Siliukowi, który strzela obok bramki – mogło być już po meczu

Sędzia doliczył 3 minuty

86 min za Zalewskiego wszedł Osadnik

1-0 Sato, 85 min – Stawowy zagrał do Sato, który poszedł do końca i dziubnął obok wychodzącego Kałki, piłka wpadła przy dalszym słupku

85 min strzał Heinza broni Gul

84 min Stawowy ukarany żółtą kartką

83 min M. Wielgos uderzył obok bramki

81 min za Gielzę wszedł Heinz

78 min za Bujaka wszedł M. Wielgos

75 min za Gazdę wszedł Szczygieł

75 min Mzyk ukarany żółtą kartką

72 min świetna okazja gości – Gosz sam na sam, wybija Gul

71 min strzał Mzyka broni Gul

70 min zagranie w pole karne do Gielzy, którego zablokował wślizgiem Ito, który po chwili wybija na róg

66 min okazja gości – z prawej strony zagrywał Bujak, Gielza przedłużył lot piłki i przeszła ona obok dalszego słupka

65 min za Rostka wszedł Siliuk

64 min po aucie Mzyk uderzył obok bramki

61 min Rostek źle trafił w piłkę przed polem karnym po zagraniu Aono

59 min Jankowski z wolnego spod linii bocznej wrzucił piłkę w pole karne, jednak ani Kozłowski, ani Ito nie przechwycili piłki na dalszym słupku

54 min akcja Gosza – strzał zza pola karnego odbija Gul

53 min Stawowy mając obok Fabricio uderzył na bramkę, Kałka odbił piłkę, przy której pierwszy był Kapa i uderzył, piłka przeleciała pole karne, dograna następnie przez Jankowskiego w pole karne do Aono, który huknął obok bramki

49 min strzał Jankowskiego po rogu zza pola karnego bardzo niecelny

48 min Stawowy zagrywa do Jankowskiego, ten do Aono, który podaje w pole karne do Sato, a ten zamiast uderzyć dogrywał i obrońca wybił piłkę

Do przerwy: 0-0

41 min Jankowski ukarany żółtą kartką

41 min strzał Jankowskiego niecelny

40 min za kontuzjowanego Jendrusia wszedł Fik

38 min Trener Opeldus ukarany żółtą kartką za dyskusje

31 min Jankowski uderzył z dystansu bardzo niecelnie

28 min Sato ukarany żółtą kartką

28 min po rogu Jankowski uderzył tuż obok spojenia

26 min po rogu Kałka wybija piłkę przed siebie, na linii 16. metra zgarnął ją głową Ito i uderzył nogą, Kałka odbił futbolówkę przed siebie i obrońcy wyjaśnili sprawę

22 min Stawowy uciekł obrońcom i wszedł w pole karne, jednak zagrał „do nikogo” wzdłuż pola karnego i okazja przepadła

20 min strzał Gielzy z wolnego wybija Gul

15 min strzał Sato obok bramki

13 min Nikt nie zawołał Kozłowskiemu, który zagłówkował przed siebie jako ostatni obrońca, Gielza prostopadłym podaniem uruchomił Gosza, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Gulem

11 min Ito zagrywa pod nogi Mzyka, który strzela w środek bramki i Gul broni

9 min Zalewski zza pola karnego uderzył nad bramką

6 min strzał Mzyka z wolnego spod linii bocznej tuż obok słupka

3 min strzał Aono z wolnego kilka metrów obok bramki

Gul – Sobstyl, Kozłowski, Ito, Gazda – Seroka, Rostek – Sato, Aono, Jankowski – Stawowy (kpt)
Rezerwa: Lomania – Guc, Konopka, Różycki, Szczygieł, Siliuk
Trener: Kapica