Mecz w Bieruniu Nowym jeszcze się nie skończył

Mecz 4. kolejki rozgrywek Klasa Okręgowej grupy 1 Piast Bieruń Nowy – Sparta Katowice jeszcze się nie skończył.

Na czwartkowym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny, który zajął się wydarzeniami z pierwszej minuty doliczonego czasu sobotnich zawodów na boisku w Bieruniu Nowym, przeanalizowany został opis dołączony do sprawozdania przez sędziego Patryka Żmiję.

– Zapoznaliśmy się z opisem arbitra i postanowiliśmy, że na następnym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny, 14 września, spotkamy się z zaproszonymi na posiedzenie przedstawicielami klubów – mówi Jaromir Dziedziejko, członek Wydziału Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

– Zaproszenia zostaną wysłane do klubów z prośbą o przyjazd prezesa klubu i kapitana drużyny z tego meczu – dodaje sekretarz Wydziału Dyscypliny Jan Krupa. – Z sędzią skontaktuję się telefonicznie i jeżeli okaże się, że do obszernego opisu, który załączył do protokołu nie ma już nic do dodania i podtrzymuje swoje zdanie, nie będziemy go ściągać do Katowic.

źródło: slzpn.katowice.pl