4. miejsce rocznika 2002/2003 w rundzie jesiennej
W rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 juniorzy młodsi Grunwaldu prowadzeni przez Andrzeja Zioba zajęli 4. miejsce w IV lidze okręgowej.
Najlepszym strzelcem zespołu był Mikołaj Kasprzyk, autor 10 trafień. We wszystkich 12 spotkaniach zagrało 4 zawodników – Mateusz Hanke, Mikołaj Kasprzyk, Oliwier Ociepka i Jakub Wadas.
Tabela IV Ligi Okręgowej B1 Junior Młodszy:
- | - | - | - | - | - | ||||||||
1. | SRS Gwiazda Ruda Śląska | awans | |||||||||||
2. | PKS Józefka Chorzów | ||||||||||||
3. | GKS GieKSa III Katowice S.A. | ||||||||||||
4. | GKS Grunwald Ruda Śląska | ||||||||||||
5. | ŚKS Naprzód Lipiny | ||||||||||||
6. | LKS Unia Kosztowy | ||||||||||||
7. | AKS Wyzwolenie Cez Chorzów |
Legenda:
Z – Zwycięstwa, R – Remisy, P – Porażki
Wyniki Grunwaldu:
Grunwald – Gwiazda Ruda Śląska 2-3 (1-2) – Ociepka, Sobstyl
Grunwald – Wyzwolenie Chorzów 4-0 (2-0) – Podlacha 2, Kasprzyk, Tałady
Józefka Chorzów – Grunwald 1-1 (0-1) – Nocoń
Grunwald – Unia Kosztowy 4-3 (3-1) – Kasprzyk 2, Nocoń, Tałady
Naprzód Lipiny – Grunwald 1-3 (1-1) – Podlacha, Kasprzyk, Tałady
Grunwald – GKS GieKSa III Katowice 5-4 (3-0) – Kasprzyk 3, Łuczak, Tałady
Gwiazda Ruda Śląska – Grunwald 3-0 (2-0)
Wyzwolenie Chorzów – Grunwald 1-1 (1-1) – Łuczak
Grunwald – Józefka Chorzów 2-3 (1-1) – Kasprzyk, Ociepka
Unia Kosztowy – Grunwald 3-5 (1-1) – Ociepka 2, Kasprzyk, Podlacha, P.Rostek
Grunwald – Naprzód Lipiny 2-1 (1-1) – Kasprzyk, Łuczak
GKS GieKSa III Katowice – Grunwald 2-1 (2-0) – Łuczak
Mecze:
12 – Mateusz Hanke
12 – Mikołaj Kasprzyk
12 – Oliwier Ociepka
12 – Jakub Wadas
11 – Jakub Kubica
11 – Antoni Rostek
10 – Paweł Rostek
10 – Patryk Sobstyl
10 – Michał Tałady
9 – Eryk Lomania
9 – Szymon Łuczak
9 – Jonasz Nocoń
9 – Mateusz Wójcik
8 – Sławomir Miziak
8 – Mateusz Świerczyna
7 – Dominik Olbryś
6 – Michał Podlacha
6 – Maciej Rejmer
5 – Jakub Cwajna
5 – Mateusz Szatan
2 – Rafał Grygiel
1 – Bartosz Kopiczko
1 – Jakub Kozłowski
Bramki:
10 – Mikołaj Kasprzyk
4 – Szymon Łuczak
4 – Michał Podlacha
4 – Oliwier Ociepka
4 – Michał Tałady
2 – Jonasz Nocoń
1 – Paweł Rostek
1 – Patryk Sobstyl