Strzelcy Klasy A – Sezon 2022/2023

– indywidualnie:

14 – Nowakowski (Urania)

13 – Książek (Orzeł)

10 – Cioch (Mokre), Henisz (Urania), Jagodziński (Gwiazda), Togitani (GRUNWALD)

8 – Banasiak (Hetman), Cebulak (GRUNWALD), Dziura (Kamionka), Ogiński (Urania)

7 – Maciaszczyk (Szopienice), Piecha (Mokre), Szulc (Orzeł)

6 – Skrobek (Orzeł), Swoboda (Józefka), Zalewski (Urania)

5 – Krakowiak (Wesoła), Ogłoza (Gwiazda), A. Różycki (Wawel), Stawowy (GRUNWALD), Wengerek (Kamionka)

4 – Boniowski (Hetman), Chudziński (Wawel), Kołodziej (Urania), Kotalczyk (Stadion), Macek (Stadion), A. Palka (Lipiny), K. Słota (Józefka), Szolke (Szopienice), M. Szymakowski (Kamionka)

3 – Barański (Józefka), Chromik (Gwiazda), Deptuch (Jastrząb), Górny (Kamionka), Hajk (Lipiny), Jendruś (Jastrząb), Kowalski (Jastrząb), Kuza (Józefka), Larysz (Szopienice), Mondry (Wesoła), Mosgalik (Wawel), Nowak (Lipiny), Ochojski (Hetman), Osadnik (Jastrząb), M. Pisarek (Hetman), Szaraniec (Gwiazda), J. Szymakowski (Kamionka), Zawada (Stadion), Zhmurchuk (Szopienice)

2 – Bełkot (Józefka), Czajkowski (Wesoła), Dobrowolski (Urania), Duda (Kamionka), Dymowski (Orzeł), Gawenda (Lipiny), Gondzik (Wesoła), Ito (GRUNWALD), Jefferies (Hetman), Kalach (Szopienice), Kokoszka (Wawel), Kokot (Urania), Konowalski (Szopienice), Krawczyk (Wawel), Kulisz (Urania), Łucki (Wesoła), Machulec (Kamionka), Michalski (Hetman), Mróz (Orzeł), Nowok (Jastrząb), Orzełek (Wesoła), M. Palka (GRUNWALD), Słupek (Stadion), Szary (Orzeł), Tadra (Szopienice), Urbański (Stadion), Wawrzyniak (Lipiny)

1 – Banaś (Szopienice), Baran (Kamionka), Barczyk (UKS Ruch), Bembenek (Stadion), Brzeziński (Jastrząb), Buchta (UKS Ruch), Buczkiewicz (Gwiazda), Byrski (Gwiazda), Drapała (Urania), Dworaczek (Gwiazda), Gawin (Kamionka), Gemski (Jastrząb), Gosz (Jastrząb), Halusa (Urania), Iwański (Orzeł), Jankowski (GRUNWALD), Jaron (Stadion), Jastrzębski (Wawel), Jentrzok (Jastrząb), Jędrusik (Józefka), Kaczamrek (Lipiny), Kaizik (Jastrząb), Karwiński (Lipiny), Kiepura (Orzeł), Knyhas (Hetman), Kołodziej (Orzeł), Kopytko (Kamionka), Król (Wawel), P. Latoska (Jastrząb), Loranc (Stadion), Łata (Józefka), Łojszczyk (Stadion), Magielewski (Kamionka), Michalik (Szopienice), Michalski (Jastrząb), Mikiciuk (Józefka), Mzyk (Urania), Niechciał (Lipiny), Nowak (Szopienice), Opeldus (Gwiazda), Orzechowski (Wesoła), Pękała (Lipiny), Pleszak (Lipiny), Radecki (Hetman), M. Różycki (GRUNWALD), Sekuła (Urania), Seroka (Wawel), Sigulski (Kamionka), Siliuk (GRUNWALD), Sitek (Wawel), Skrzyński (Wesoła), Studnik (Gwiazda), Świerczyński (Gwiazda), Tukaj (Lipiny), Volkert (Jastrząb), Wadas (GRUNWALD), Walczak (Kamionka), Watoła (Józefka), Wielgos (Jastrząb), Wierdak (Hetman), Wiertelorz (Jastrząb), Wita (Kamionka), Wleciałowski (Urania), Włodarski (Stadion), Wojcik (Józefka), Woźny (UKS Ruch), Wypior (Gwiazda), Vashchenko (Szopienice), Yemets (Szopienice)

3 – bramki za walkower: Naprzód Lipiny – Gwiazda Ruda Śląska (0-3)

1 – samobójcza: Gawenda (Lipiny), Marek (Urania), Pielot (Hetman), M. Pisarek (Hetman), Stawowy (GRUNWALD), Zawada (Stadion)

– drużynowo:

Górnik Wesoła (18): 5 – Krakowiak (1 z karnego), 3 – Orzełek (1 z karnego), 2 – Czajkowski, Gondzik, Łucki, Mondry, 1 – Orzechowski, Skrzyński

Grunwald Ruda Śląska (33): 10 – Togitani (1 z karnego), 8 – Cebulak (2 z karnego), 5 – Stawowy, 2 – Ito, M. Palka, 1 – Jankowski, M. Różycki, Siliuk, Wadas, 1 – samobójcza: Gawenda (Lipiny), Marek (Urania)

Gwiazda Ruda Śląska (33): 10 – Jagodziński (2 z karnego), 5 – Ogłoza (1 z karnego), 3 – Chromik, Szaraniec, 1 – Buczkiewicz, Byrski, Dworaczerk, Opeldus, Studnik, Świerczyński, Wypior, 3 – za walkower z Lipinami, 1 – samobójcza: Pielot (Hetman), Zawada (Stadion)

Hetman Katowice (25): 8 – Banasiak (1 z karnego), 4 – Boniowski, 3 – M. Pisarek, Ochojski (1 z karnego), 2 – Jefferies, Michalski, 1 – Knyhas, Radecki, Wierdak

Jastrząb Bielszowice (24): 3 – Deptuch (1 z karnego), Jendruś (2 z karnego), Kowalski, Osadnik, 2 – Nowok, 1 – Brzeziński, Gemski, Gosz, Jentrzok, Kaizik, P. Latoska, Michalski, Volkert, Wielgos, Wiertelorz

Józefka Chorzów (26): 6 – Swoboda, 4 – K. Słota (1 z karnego), 3 – Barański, Kuza, 2 – Bełkot, 1 – Jędrusik, Łata, Mikiciuk (1 z karnego), Watoła, Wojcik, 3 – za walkower z Kamionką

Kamionka Mikołów (36): 8 – Dziura (3 z karnego), 5 – Wengerek, 4 – M. Szymakowski, 3 – Górny, J. Szymakowski, 2 – Duda, Machulec, Sigulski, Wita, 1 – Baran, Gawin, Kopytko (1 z karnego), Magielewski (1 z karnego), Walczak

Naprzód Lipiny (21): 4 – A. Palka, 3 – Hajk, Nowak (1 z karnego), 2 – Gawenda (1 z karnego), Wawrzyniak, 1 – Kaczmarek, Karwiński (1 z karnego), Niechciał, Pękała, Pleszak, Tukaj, 1 – samobójcza: M. Pisarek (Hetman)

Orzeł Mokre (52): 13 – Książek, 10 – Cioch, 7 – Piecha (2 z karnego), Szulc, 6 – Skrobek, 2 – Dymowski, Mróz, Szary, 1 – Iwański, Kiepura (1 z karnego), Kołodziej

Stadion Śląski Chorzów (20): 4 – Kotalczyk (2 z karnego), Macek, 3 – Zawada, 2 – Słupek, Urbański (1 z karnego), 1 – Bembenek, Jaron, Loranc, Łojszczyk, Włodarski

UKS Ruch Chorzów (3): 1 – Barczyk, Buchta, Woźny

UKS Szopienice (28): 7 – Maciaszczyk (3 z karnego), 4 – Szolke, 3 – Larysz, Zhmurchuk, 2 – Kalach, Konowalski, Tadra, 1 – Banaś, Michalik, Nowak, Vashchenko, Yemets

Urania Ruda Śląska (53): 14 – Nowakowski (3 z karnego), 10 – Henisz, 8 – Ogiński, 6 – Zalewski (1 z karnego), 4 – Kołodziej, 2 – Dobrowolski, Kokot, Kulisz, 1 – Drapała, Halusa, Mzyk, Sekuła, Wleciałowski

Wawel Wirek (21): 5 – A. Różycki, 4 – Chudziński, 3 – Mosgalik, 2 – Kokoszka (2 z karnego), Krawczyk, 1 – Jastrzębski, Król, Seroka, Sitek, 1 – samobójcza: Stawowy (Grunwald)