Strzelcy Klasy A – Sezon 2022/2023

po 7 kolejkach

223 bramki – w tym 19 rzutów karnych

– indywidualnie:

8 – Henisz (Urania), Nowakowski (Urania)

7 – Dziura (Kamionka), Jagodziński (Gwiazda)

6 – Banasiak (Hetman), Książek (Orzeł)

5 – Cioch (Mokre), Ogiński (Urania), Wengerek (Kamionka), Zalewski (Urania)

4Cebulak (GRUNWALD), Ogłoza (Gwiazda), A. Różycki (Wawel), Skrobek (Orzeł)

3 – Boniowski (Hetman), Chromik (Gwiazda), Deptuch (Jastrząb), Kowalski (Jastrząb), Mosgalik (Wawel), Nowak (Lipiny), Piecha (Mokre), M. Pisarek (Hetman), K. Słota (Józefka), Szulc (Orzeł), Togitani (GRUNWALD)

2 – Barański (Józefka), Chudziński (Wawel), Czajkowski (Wesoła), Duda (Kamionka), Górny (Kamionka), Kokot (Urania), Kotalczyk (Stadion), Krawczyk (Wawel), Kulisz (Urania), Kuza (Józefka), Macek (Stadion), Machulec (Kamionka), Maciaszczyk (Szopienice), Michalski (Hetman), Mróz (Orzeł), M. Palka (GRUNWALD), A. Palka (Lipiny), Swoboda (Józefka), Szaraniec (Gwiazda), Szary (Orzeł), Tadra (Szopienice), Wawrzyniak (Lipiny), Zawada (Stadion)

1 – Banaś (Szopienice), Barczyk (UKS Ruch), Bełkot (Józefka), Buczkiewicz (Gwiazda), Dobrowolski (Urania), Dymowski (Orzeł), Gawenda (Lipiny), Gawin (Kamionka), Gemski (Jastrząb), Gondzik (Wesoła), Gosz (Jastrząb), Hajk (Lipiny), Halusa (Urania), Ito (GRUNWALD), Iwański (Orzeł), Jankowski (GRUNWALD), Jastrzębski (Wawel), Jentrzok (Jastrząb), Jędrusik (Józefka), Kaizik (Jastrząb), Kalach (Szopienice), Kiepura (Orzeł), Knyhas (Hetman), Kołodziej (Orzeł), Kołodziej (Urania), Kopytko (Kamionka), Krakowiak (Wesoła), Król (Wawel), Larysz (Szopienice), Łata (Józefka), Łucki (Wesoła), Magielewski (Kamionka), Michalik (Szopienice), Michalski (Jastrząb), Mondry (Wesoła), Niechciał (Lipiny), Nowok (Jastrząb), Ochojski (Hetman), Orzechowski (Wesoła), Orzełek (Wesoła), Osadnik (Jastrząb), Pleszak (Lipiny), M. Różycki (GRUNWALD), Sigulski (Kamionka), Sitek (Wawel), Studnik (Gwiazda), Szymakowski (Kamionka), Świerczyński (Gwiazda), Urbański (Stadion), Wadas (GRUNWALD), Walczak (Kamionka), Watoła (Józefka), Wierdak (Hetman), Wiertelorz (Jastrząb), Wita (Kamionka), Wleciałowski (Urania), Wojcik (Józefka), Woźny (UKS Ruch), Yemets (Szopienice), Zhmurchuk (Szopienice)

1 – samobójcza: Gawenda (Lipiny), M. Pisarek (Hetman), Stawowy (Grunwald), Zawada (Stadion)

– drużynowo:

Górnik Wesoła (8): 2 – Czajkowski, 1 – Gondzik, Krakowiak, Łucki, Mondry, Orzechowski, Orzełek

Grunwald Ruda Śląska (14): 4 – Cebulak, 3 – Togitani, 2 – M. Palka, 1 – Ito, Jankowski, M. Różycki, Wadas, 1 – samobójcza: Gawenda (Lipiny)

Gwiazda Ruda Śląska (20): 7 – Jagodziński (1 z karnego), 4 – Ogłoza (1 z karnego), 3 – Chromik, 2 – Szaraniec, 1 – Buczkiewicz, Studnik, Świerczyński, 1 – samobójcza: Zawada (Stadion)

Hetman Katowice (17): 6 – Banasiak (1 z karnego), 3 – Boniowski, M. Pisarek, 2 – Michalski, 1 – Knyhas, Ochojski (1 z karnego), Wierdak

Jastrząb Bielszowice (14): 3 – Deptuch (1 z karnego), Kowalski, 1 – Gemski, Gosz, Jentrzok, Kaizik, Michalski, Nowok, Osadnik, Wiertelorz

Józefka Chorzów (14): 3 – K. Słota (1 z karnego), 2 – Barański, Kuza, Swoboda, 1 – Bełkot, Jędrusik, Łata, Watoła, Wojcik

Kamionka Mikołów (27): 7 – Dziura (3 z karnego), 5 – Wengerek, 2 – Duda, Górny, Machulec, Sigulski, Wita, 1 – Gawin, Kopytko (1 z karnego), Magielewski (1 z karnego), Szymakowski, Walczak

Naprzód Lipiny (12): 3 – Nowak (1 z karnego), 2 – A. Palka, Wawrzyniak, 1 – Gawenda, Hajk, Niechciał, Pleszak, 1 – samobójcza: M. Pisarek (Hetman)

Orzeł Mokre (29): 6 – Książek, 5 – Cioch, 4 – Skrobek, 3 – Piecha (1 z karnego), Szulc, 2 – Mróz, Szary, 1 – Dymowski, Iwański, Kiepura (1 z karnego), Kołodziej

Stadion Śląski Chorzów (7): 2 – Kotalczyk, Macek, Zawada, 1 – Urbański

UKS Ruch Chorzów (2): 1 – Barczyk, Woźny

UKS Szopienice (10): 2 – Maciaszczyk (2 z karnego), Tadra, 1 – Banaś, Kalach, Larysz, Michalik, Yemets, Zhmurchuk

Urania Ruda Śląska (34): 8 – Henisz, Nowakowski (3 z karnego), 5 – Ogiński, Zalewski, 2 – Kokot, Kulisz, 1 – Dobrowolski Halusa, Kołodziej, Wleciałowski

Wawel Wirek (15): 4 – A. Różycki, 3 – Mosgalik, 2 – Chudziński, Krawczyk, 1 – Jastrzębski, Król, Sitek, 1 – samobójcza: Stawowy (Grunwald)