Zagraj w sobotę na Stadionie Śląskim!

Stadion Śląski, na którym swoje niezapomniane mecze grała reprezentacja Polski i śląskie kluby rywalizujące w europejskich pucharach oraz meczach ligowych, 4 sierpnia o godzinie 13:00 otwiera swoje bramy dla wszystkich miłośników piłki nożnej.

Rozgrzewkę będzie można zrobić w „Sportowym miasteczku”. Wchodząc bramą numer 4 traficie na atrakcje z dmuchańcami i zabawami dla dzieci oraz namiotem, w którym można rywalizować w grze FIFA 2018.

Natomiast o godzinie 14:00 rozpocznie się Talentiada, czyli rozgrywki drużyn rodzinnych pod hasłem „Mama, tata i ja” (dla rodzin trzy, cztero i pięcioosobowych) oraz rywalizacja dla dzieci do lat 15 w „Piłkarskim miasteczku”.

Żeby wystartować, zgodnie z obowiązującym prawem, trzeba wypełnić formularze, do których można wejść TUTAJ

Nie zabraknie także okazji do spotkań z legendarnymi zawodnikami, którzy na Stadionie Śląskim zapisywali najpiękniejsze karty historii polskiej piłki nożnej ze Stanisławem Oślizło i Antonim Piechniczkiem na czele. Będzie można z nimi porozmawiać od godziny 15:00 w „Namiocie mistrza”.

A wszystko to za darmo, ponieważ wstęp na stadion jest wolny tak samo jak dostęp do wszystkich atrakcji, których podsumowaniem będą koncerty zespołów muzycznych, trwające do godziny 20.00.

Każdy znajdzie więc na pewno coś dla siebie.

źródło: slzpn.katowice.pl