Baraż o awans do I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych (C2)

Rozgrywki we wszystkich kategoriach wiekowych dobiegają już końca. Do rozegrania pozostały albo ostatnie kolejki albo baraże o awans bądź utrzymanie.

21 czerwca (środa) o godz. 18:00 w Halembie zostanie rozegrany baraż o awans do I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych (C2 – 2003). Na przeciw siebie staną wicemistrzowie II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych grupy północnej i południowej. Pewniakiem do gry w barażu z grupy południowej jest Rekord Bielsko-Biała. W grupie północnej na kolejkę przed zakończeniem 2. miejsce zajmuje Piast Gliwice, który traci do lidera Górnika Zabrze 2 punkty. Drużyna z Zabrza jest bliższa bezpośredniej promocji do I ligi, bowiem w ostatnim wyjazdowym, derbowym starciu z Gwarkiem potrzebuje punktu. Piast z kolei musi wygrać w Zaborzu z MKS-em i liczyć na porażkę Górnika z Gwarkiem. W innym przypadku jedenastka z Gliwic będzie miała kolejną szansę wywalczenia awansu właśnie w meczu z Rekordem.

Tabela II ligi grupy północnej

Tabela II ligi grupy południowej

Tak na marginesie, w III lidze grupie 4 „Sosnowiec-Katowice” (C2 – 2003) rywalizowali zawodnicy Grunwaldu. „Zieloni” jako beniaminek zajęli niestety ostatnie, 8. miejsce i jesienią zagrają w IV lidze okręgowej prowadzonej przez Podokręg Katowice.