20 lat minęło…

20 lat temu, dokładnie 28 września 2002 roku, zadebiutowała w internecie strona Grunwaldu. Od tego czasu kilka razy zmieniała swój wygląd, ale najważniejsze się nie zmieniło, czyli przekazywane wiadomości dotyczące klubu. Jesteśmy z klubem na dobre i na złe. Byliśmy z „Zielonymi” przy sukcesach, m.in. przy awansie do III ligi i niedawnego do Klasy Okręgowej, w momencie sięgania 5-krotnie po Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Katowice oraz raz na szczeblu Śląskiego ZPN, a także gdy halembianie mieli gorsze lub najgorsze chwile w historii – dwucyfrowe porażki i mecze kończone po zdekompletowaniu drużyny. Byliśmy również, gdy Dariusz Kot pobijał wynik Franciszka Pawlika w liczbie bramek w I zespole, gdy Wojciech Jankowski poprawiał ponad 50-letni rekord w liczbie bramek w jednym meczu w I zespole i później, gdy „Kocik” ten sam rekord wyrównywał. Byliśmy na początku, gdy Artur Sobiech pobijał rekord za rekordem czy – teraz już mało kto o tym wie – przesyłał opisy meczów swojego rocznika i po zredagowaniu pojawiały się one na stronie.

Byliśmy przez te wszystkie lata i dalej będziemy. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali i dalej bezinteresownie pomagają. Dziękujemy!