Kadra Grunwaldu – Sezon 2022/2023

Po 26 meczach (aktualizacja: 20 czerwca, godz. 20:00)

 

Trener: Grzegorz Kapica (od 19 stycznia 2022 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2022/2023: 26 meczów (11 zwycięstw, 4 remisy, 11 porażek, bramki: 67-49)
 
Ogólnie z I zespołem: 124 mecze (44 zwycięstwa, 23 remisy, 57 porażek, bramki: 189-237)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Lesław Mazur
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
GulPiotr20032649 p / 6 cz---23502022.08.2126-
LomaniaEryk2003-- p / - cz----2019.06.194-
 
OBROŃCY:
BratekJacek19751----82022.08.271-
RostekPaweł200326-61-22612022.03.2640-
SobstylPatryk200214212-9602018.05.26702
SzczygiełŁukasz198123123119641997.05.071951
WadasJakub200324116120942019.09.21572
 
POMOCNICY:
CebulakJakub20052319136-20562022.08.212319
ItoYu19952635--22762020.09.19683
KozłowskiJakub200221354-16672017.08.26869
NocońJonasz200321-33-16752021.08.2834-
HondaKenta199912211-6832023.03.18122
MalikMateusz20005121-4002021.04.24162
PiechuraPatryk19941----252023.06.101-
RóżyckiMateusz200325216-17212022.08.21252
SiliukSergii19855142-2672022.10.2951
StawowyŁukasz19882116103-17572010.08.149426
 
NAPASTNICY:
BanaśMariusz198771---1192023.04.0171
JankowskiWojciech199213131-10662018.08.255038
PalkaMarcin20031121--5692022.08.21112
 
 
 
GRALIJESIENIĄ:
GórskiSebastian20043----1622022.08.213-
HankeMateusz20032----1802022.03.196-
PaszekŁukasz20052----492022.08.272-
RadkiewiczOskar1990-- p / - cz----2015.06.0614-
TogitaniKoki200313107--11702022.03.193015
 

 
 
WIOSNA:
PRZYBYLI:
Banaś Mariusz (1987, FC Busenbach 1920 e.V. – Niemcy)
Honda Kenta (1999, FC Svabo – Japonia)
Malik Mateusz (2000, wznowił treningi)
Piechura Patryk (1994, wznowił treningi)
 
ODESZLI:
Górski Sebastian (2004, zaprzestał treningów)
Hanke Mateusz (2003, zaprzestał treningów)
Paszek Łukasz (2005, zaprzestał treningów)
Radkiewicz Oskar (1990, KS Preczów)
Togitani Koki (2003, GKS Jastrzębie)
 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Bratek Jacek (1975, bez klubu)
Gul Piotr (2003, Gwarek Zabrze)
Cebulak Jakub (2005, Górnik Zabrze)
Górski Sebastian (2004, UKS Ruch Chorzów)
Jankowski Wojciech (1992, Rozbark Bytom)
Lomania Eryk (2003, wznowił treningi)
Palka Marcin (2003, Gwarek Zabrze)
Paszek Łukasz (2005, SMS Ruda Śląska)
Różycki Mateusz (2003, Gwarek Zabrze)
Siliuk Sergii (1985, Ukraina – FC Tavriya-Skif Rozdol)
Stawowy Łukasz (1988, Wawel Wirek)
Szczygieł Łukasz (1981, Ostoja Żelisławice)
 
ODESZLI:
Bernacki Jeremi (2003, Gwarek Ornontowice)
Buczkiewicz Kamil (2002, Gwiazda Ruda Śląska)
Burdzik Robert (2001, Gwiazda Ruda Śląska)
Kalemba Jakub (2003, nie podjął treningów)
Kowalcze Kamil (2000, nie podjął treningów)
Kowalczyk Michał (2001, Slavia Ruda Śląska)
Kubica Jakub (2003, Urania Ruda Śląska)
Ogłoza Dawid (2001, Gwiazda Ruda Śląska)
Pietrzyk Patryk (2004, powrót z wypożyczenia do Ruchu Chorzów S.A., a stamtąd do Uranii Ruda Śląska)
Skorupa Dawid (1998, Niemcy – Spvgg Kleinaspach-Allmersbach)
Tałady Michał (2004, Slavia Ruda Śląska)
Wojtaczka Jakub (2001, Gwiazda Ruda Śląska)