Kadra Grunwaldu – Sezon 2022/2023

Po 7 meczach (aktualizacja: 4 października, godz. 22:00)

 

Trener: Grzegorz Kapica (od 19 stycznia 2022 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2022/2023: 7 meczów (2 zwycięstwa, 5 porażek, bramki: 14-16)
 
Ogólnie z I zespołem: 105 meczów (35 zwycięstw, 19 remisów, 51 porażek, bramki: 136-204)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Lesław Mazur
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
GulPiotr2003716 p / - cz---6302022.08.217-
RadkiewiczOskar1990-- p / - cz----2015.06.0614-
 
OBROŃCY:
BratekJacek19751----82022.08.271-
RostekPaweł20037-11-5512022.03.2621-
SobstylPatryk2002------2018.05.2656-
SzczygiełŁukasz19815--113691997.05.07177-
WadasJakub20036111-4952019.09.21392
 
POMOCNICY:
CebulakJakub20056412-5402022.08.2164
GórskiSebastian20043----1622022.08.213-
HankeMateusz20032----1802022.03.196-
ItoYu1995715--6302020.09.19491
KozłowskiJakub20026-11-5402017.08.26716
NocońJonasz20035--1-4312021.08.2818-
PaszekŁukasz20052----492022.08.272-
RóżyckiMateusz200371-2-6302022.08.2171
StawowyŁukasz19884----3292010.08.147710
TogitaniKoki2003734--6302022.03.19248
 
NAPASTNICY:
JankowskiWojciech199221---1802018.08.253938
PalkaMarcin2003721--4952022.08.2172
 

 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Bratek Jacek (1975, bez klubu)
Gul Piotr (2003, Gwarek Zabrze)
Cebulak Jakub (2005, Górnik Zabrze)
Górski Sebastian (2004, UKS Ruch Chorzów)
Jankowski Wojciech (1992, Rozbark Bytom)
Palka Marcin (2003, Gwarek Zabrze)
Paszek Łukasz (2005, SMS Ruda Śląska)
Różycki Mateusz (2003, Gwarek Zabrze)
Stawowy Łukasz (1988, Wawel Wirek)
Szczygieł Łukasz (1981, Ostoja Żelisławice)
 
ODESZLI:
Bernacki Jeremi (2003, Gwarek Ornontowice)
Buczkiewicz Kamil (2002, Gwiazda Ruda Śląska)
Burdzik Robert (2001, Gwiazda Ruda Śląska)
Kalemba Jakub (2003, nie podjął treningów)
Kowalcze Kamil (2000, nie podjął treningów)
Kowalczyk Michał (2001, Slavia Ruda Śląska)
Kubica Jakub (2003, Urania Ruda Śląska)
Ogłoza Dawid (2001, Gwiazda Ruda Śląska)
Pietrzyk Patryk (2004, powrót z wypożyczenia do Ruchu Chorzów S.A., a stamtąd do Uranii Ruda Śląska)
Skorupa Dawid (1998, nie podjął treningów)
Tałady Michał (2004, Slavia Ruda Śląska)
Wojtaczka Jakub (2001, Gwiazda Ruda Śląska)