Kadra Grunwaldu – Sezon 2022/2023

Po 13 meczach (aktualizacja: 14 listopada, godz. 21:00)

 

Trener: Grzegorz Kapica (od 19 stycznia 2022 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2022/2023: 13 meczów (7 zwycięstw, 6 porażek, bramki: 33-24)
 
Ogólnie z I zespołem: 111 meczów (40 zwycięstw, 19 remisów, 52 porażki, bramki: 155-212)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Lesław Mazur
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
GulPiotr20031324 p / 2 cz---11702022.08.2113-
LomaniaEryk2003-- p / - cz----2019.06.194-
RadkiewiczOskar1990-- p / - cz----2015.06.0614-
 
OBROŃCY:
BratekJacek19751----82022.08.271-
RostekPaweł200313-21-10912022.03.2627-
SobstylPatryk20024----1752018.05.2660-
SzczygiełŁukasz198111--119091997.05.07183-
WadasJakub200312112-10352019.09.21452
 
POMOCNICY:
CebulakJakub200512854-10662022.08.21128
GórskiSebastian20043----1622022.08.213-
HankeMateusz20032----1802022.03.196-
ItoYu19951325--11702020.09.19552
KozłowskiJakub200212-33-10452017.08.26776
NocońJonasz20039-11-6102021.08.2822-
PaszekŁukasz20052----492022.08.272-
RóżyckiMateusz200313113-9742022.08.21131
SiliukSergii19853141-2062022.10.2931
StawowyŁukasz19889521-6972010.08.148215
TogitaniKoki200313107--11702022.03.193015
 
NAPASTNICY:
JankowskiWojciech1992511--4272018.08.254238
PalkaMarcin20031021--5642022.08.21102
 

 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Bratek Jacek (1975, bez klubu)
Gul Piotr (2003, Gwarek Zabrze)
Cebulak Jakub (2005, Górnik Zabrze)
Górski Sebastian (2004, UKS Ruch Chorzów)
Jankowski Wojciech (1992, Rozbark Bytom)
Lomania Eryk (2003, wznowił treningi)
Palka Marcin (2003, Gwarek Zabrze)
Paszek Łukasz (2005, SMS Ruda Śląska)
Różycki Mateusz (2003, Gwarek Zabrze)
Siliuk Sergii (1985, Ukraina – FC Tavriya-Skif Rozdol)
Stawowy Łukasz (1988, Wawel Wirek)
Szczygieł Łukasz (1981, Ostoja Żelisławice)
 
ODESZLI:
Bernacki Jeremi (2003, Gwarek Ornontowice)
Buczkiewicz Kamil (2002, Gwiazda Ruda Śląska)
Burdzik Robert (2001, Gwiazda Ruda Śląska)
Kalemba Jakub (2003, nie podjął treningów)
Kowalcze Kamil (2000, nie podjął treningów)
Kowalczyk Michał (2001, Slavia Ruda Śląska)
Kubica Jakub (2003, Urania Ruda Śląska)
Ogłoza Dawid (2001, Gwiazda Ruda Śląska)
Pietrzyk Patryk (2004, powrót z wypożyczenia do Ruchu Chorzów S.A., a stamtąd do Uranii Ruda Śląska)
Skorupa Dawid (1998, Niemcy – Spvgg Kleinaspach-Allmersbach)
Tałady Michał (2004, Slavia Ruda Śląska)
Wojtaczka Jakub (2001, Gwiazda Ruda Śląska)