Kadra Grunwaldu – Sezon 2021/2022

Po 26 meczach (aktualizacja: 17 maja, godz. 22:00)

 

Trener: Grzegorz Kapica (od 19 stycznia 2022 r.) – więcej o trenerze
 
 
Sezon 2021/2022: 9 meczów (2 zwycięstwa, 7 porażek, bramki: 9-36)
 
Ogólnie z I zespołem: 90 meczów (31 zwycięstw, 19 remisów, 40 porażek, bramki: 106-150)
 
 
 
 
Kierownik drużyny: Lesław Mazur
 
 
 
p – bramki puszczone przez bramkarza
cz – czyste konto bramkarza (bez puszczonej bramki)
 

NazwiskoImięRok ur.MeczeBramkiAsystyMinutyDebiut w
I zespole
Mecze
w I zespole
Bramki
w I zespole
 
BRAMKARZE:
PietrzykPatryk200414 (w tym 1 w polu)31 p / 1 cz---9832021.09.1114-
RadkiewiczOskar19901156 p / 0 cz-1-9902015.06.0613-
 
OBROŃCY:
KalembaJakub20033----102021.08.283-
KowalczeKamil2000------2017.09.0924-
RostekPaweł20038----4562022.03.268-
SkorupaKamil20019115-7112017.08.12666
SobstylPatryk200225--3-21072018.05.2655-
WadasJakub2003221-5-12852019.09.21251
WojtaczkaJakub200124-14-21462016.11.121081
 
POMOCNICY:
BernackiJeremi200326132-21942021.08.14261
BuczkiewiczKamil20022--1-512022.04.302-
BurdzikRobert20011----352017.06.1728-
HankeMateusz20031----902022.03.191-
KowalczykMichał200117124-11392019.03.24635
KubicaJakub2003261-3-20382020.09.05482
NocońJonasz20036----1832021.08.286-
SkorupaDawid1998253117-22502020.09.05447
TaładyMichał200425732-19702020.09.123612
TogitaniKoki200392---8102022.03.1992
 
NAPASTNICY:
ItoYu199522-11-7332020.09.1934-
OgłozaDawid200123211119792017.04.0111049
 
 
 
GRALIJESIENIĄ:
GrygielRafał2003-- / --------
KozłowskiJakub200215-22-9742017.08.26656
KulisaMikołaj19952----872021.09.042-
LomaniaEryk2003-- / -----2019.06.194-
MaciaszekKrzysztof1988161113-13512019.08.244823
MalikMateusz20002----952021.04.24111
OstrowskiKarol19977-11-5582018.08.25583
PoprawaDamian19951----262013.06.08803
RomańczykKarol20018----1622020.09.0523-
SołtysikRobert1989------2008.08.0916-
StasiczekMateusz199526 p / 0 cz---1802019.08.2430-
 

 
 
WIOSNA:
PRZYBYLI:
Buczkiewicz Kamil (2002, powrót z wypożyczenia do Jastrzębia Bielszowice)
Burdzik Robert (2001, powrót z wypożyczenia do Jastrzębia Bielszowice)
Kowalcze Kamil (2000, wznowił treningi)
Rostek Paweł (2003, z drużyny juniorów)
Hanke Mateusz (2003, z drużyny juniorów)
Togitani Koki (2003, FC Toripletta – Japonia)
 
ODESZLI:
Grygiel Rafał (2003, zaprzestał treningów)
Kozłowski Jakub (2002, zaprzestał treningów)
Kulisa Mikołaj (1995, zaprzestał treningów)
Lomania Eryk (2003, zaprzestał treningów)
Maciaszek Krzysztof (1988, MKS Siemianowiczanka)
Malik Mateusz (2000, zaprzestał treningów)
Ostrowski Karol (1997, zaprzestał treningów)
Poprawa Damian (1995, LKS Woszczyce)
Romańczyk Karol (2001, zakończył przygodę z piłką)
Sołtysik Robert (1989, zaprzestał treningów)
Stasiczek Mateusz (1985, MKS Siemianowiczanka)
 
 
JESIEŃ:
PRZYBYLI:
Bernacki Jeremi (2003, Józefka Chorzów)
Kalemba Jakub (2003, z drużyny juniorów)
Kulisa Mikołaj (1995, Orzeł Mokre)
Nocoń Jonasz (2003, z drużyny juniorów)
Pietrzyk Patryk (2004, Ruch Chorzów)
Radkiewicz Oskar (1990, Górnik Piaski)
Sołtysik Robert (1989, Anglia/Polonia Boscombe)
 
ODESZLI:
Botor Bartosz (1995, nie podjął treningów)
Burdzik Robert (2001, Jastrząb Bielszowice)
Kasprzyk Mikołaj (2002, nie podjął treningów)
Kot Dariusz (1988, Jastrząb Bielszowice)
Ozaki Kaiki (2002, powrót do Japonii)
Podlacha Michał (2002, Burza Borowa Wieś)