Wynik

Grunwald – Wawel 0-3 (0-1)

KONIEC: 0-3

Sędzia nie dolicza już czasu i kończy mecz, derby dla Wawelu

90 min Wadas z daleka, ale bardzo niecelnie

87 min Togitani tym razem idealnie w uliczkę do Cebulaka, ten w pole karne w dobrej sytuacji zamiast uderzać na bramkę szukał kolegów, ale Stawowy był daleko w tyle

84 min podwójna zmiana u gości – zeszli Krawczyk i Mosgalik, a weszli Rejmer i Jastrzębski

75 min Togitani mija jednego z zawodników Wawelu i zagrywa w uliczkę do Cebulaka, ten wychodzi sam na sam, ale sędzia odgwizduje spalonego

74 min Cebulak z narożnika pola karnego uderzył mocno pod popprzeczkę – bramkarz wybija na róg

73 min za A. Różyckiego wchodzi Król

0-3 70 min – po rogu zawodnik Wawelu z bliska podwyższa rezultat

68 min Chudziński otrzymał wolną piłkę na wolne pole, uciekł Szczygłpwi, minął w polu karnym Rostka, ale uderzył wprost w bramkarza

65 min Szczygieł ukarany żółtą kartką

63 min za Sitka wszedł Chudziński

0-2 Krawczyk, 60 min – znów Wawel dobrze pograł przed polem karnym, piłka trafiła do Krawczyka, a ten lewą nogą uderzył tuż przy słupku

52 min po rogu Grunwaldu piłka zagrana przed pole karne, tam Nocoń na bok zagrywa do Ito, który podaje w pole karne do Stawowego, a ten nożycami uderzył nad poprzeczką

W Grunwaldzie za Palkę wchodzi Wadas

Zmiana w Wawelu: za Wojciechowskiego wchodzi Łągiewka

Do przerwy: 0-1

45 min Osuch ukarany żółtą kartką

40 min Wawel pograł w środku pola piłką, trafiła ona do Sitka, który w dobrej sytuacji z linii pola karnego uderzył wprost w ręce Gula

0-1 A. Różycki, 33 min – dobra akcja Wawelu i A. Różycki uderzeniem od słupka daje prowadzenie gościom

Po rogu Grunwald wyszedł z piłką – w polu karnym Togitani zagrywa do Palki, ten robi sobie miejsce i uderza mocno, ale wprost w bramkarza

26 min centrostrzał z prawej strony narożnika pola karnego, piłka zmierzała „w okno” bramki Grunwaldu i Gul wybija na róg

24 min Kontra Wawelu – A. Różycki zagrywa do Sitka w pole karne, ale ten nie trafia czysto w piłkę i przechodzi ona obok bramki

Po faulu piłka zagrana w pole karne na dalszy słupek, Gul wybija na róg

19 min Rostek ukarany żółtą kartką

16 min Togitani mija dwóch zawodników i strzela z linii pola karnego tuż obok słupka – bramkarz Wawelu tylko odprowadził piłkę wzrokiem

Z rogu Cebulak dośrodkowuje w piątkę bramkarza, ten piąstkuje w obrońcę i piłka znów wychodzi na róg; po rogu piłka wychodzi za linię końcową i goście zaczynają od bramki

11 min Togitani do Cebulaka w polu karnym, ten chciał zagrać wzdłuż, ale rykoszet od obrońcy i piłka zmierzała na krótki slupek – bramkarz wybija na róg