Sparing z Ostoją

W sobotę Grunwald rozegra przedostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Sparingpartnerem halembian bedzie A-klasowa Ostoja Żelisławice. Mecz odbędzie się na sztucznym boisku w Nowym Bytomiu o godz. 9:00.

Podopieczni Artura Opeldusa po rundzie jesiennej – mają jeden mecz zaległy – z 29 punktami zajmują 7. miejsce w sosnowieckiej Klasie A. Do lidera, Zagłębia II Sosnowiec, tracą 12 punktów, a do 2. miejsca (oba premiowane awansem), na którym plasuje się Górnik Wojkowice, 9 punktów.

Wyniki sparingów Ostoi /za ostojazelislawice1962.futbolowo.pl/:
0-4 z Ruchem II Chorzów (IV liga)
1-3 Pogonią Ruda Śląska (Klasa Okręgowa)
5-1 ze Stalą Zabrze (Klasa A)
0-3 z Siemianowiczanką (Klasa Okręgowa)
6-1 Urania II Ruda Śląska (Klasa A)
0-2 z SKS-em Łagisza (Klasa Okręgowa)

W rundzie jesiennej barwy Ostoi – trafił do niej z Grunwaldu – reprezentował Daniel Jagodziński. „Jagoda” miał udaną jesień – w lidze strzelił 17 bramek, a w pucharze 6. Wiosną będzie miał okazję potwierdzić swoje umiejętności w IV-ligowej Przemszy Siewierz.