Roszady w tabeli

W tabeli Klasy Okręgowej nastąpiły drobne zmiany.

To nie pokłosie rozgrywanych w środku tygodnia meczów, a decyzji Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Katowice, która zweryfikowała walkowerem mecz 9. kolejki z 2 października.

Spotkanie Niwy Brudzowice – Górnik Wojkowice zakończyło się na boisku zwycięstwem gości 3-1. W związku z grą zawodnika nieuprawnionego w szeregach Górnika, zespół z Wojkowic przegrał 0-3. Górnik po odjęciu 3 punktów osunął się w tabeli z 5. na 9. miejsce (ma 16 „oczek”). Z kolei Niwy po otrzymaniu 3 punktów mają 15 „oczek” w dorobku i awansowały o jedną pozycję – z 11. na 10.

Wcześniej walkowerem Komisja ukarała MK Górnik Katowice za grę nieuprawnionego zawodnika. Tu jednak wynik nie uległ zmianie. W meczu 2. kolejki (21 sierpnia) AKS Mikołów wygrał 8-0.