Relacja na żywo z meczu Źródło – Grunwald

Źródło – Grunwald 1-2 (0-2)

KONIEC: 1-2 – Pierwsze zwycięstwo bez kilku zawodników – Ogłozy, Maciaszka, Kulisy, Kowalczyka, Kozłowskiego, Radkiewicza i Stasiczka

95 min gospodarze do końca atakują, ale Grunwald wybronił zwycięstwo

94 min za Taładego wszedł Romańczyk

94 min K. Skorupa ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min Wojtaczka ukarany żółtą kartką

86 min Szczygieł znowu spróbował z dystansu – Pietrzyk wybija

85 min za Ito wszedł Nocoń

80 min Szczygieł spod linii bocznej huknął – Pietrzyk paruje piłkę

79 min okazja Ito, ale Japończyk zamiast w piłkę trafił w polu karnym w nogę obrońcy

78 min Pietrzyk odważniejszym wyjściem wybija piłkę na róg

77 min za Malika wszedł Wadas

77 min po rogu Tałady głową obok

76 min strzał Taładego odbity od obrońcy mija dalszy słupek

74 min Szczygieł ukarany żółtą kartką

73 min strzał Wosika pięknie wyciąga Pietrzyk

72 min za Kolankę wszedł Gajda

70 min Pietrzyk uprzedza Skrzypka

70 min świetna okazja gospodarzy – Gajecki uderzył obok słupka

Gospodarze w natarciu, Grunwald próbuje raz, a porządnie ukłuć

62 min D. Skorupa ukarany żółtą kartką

60 min za Dobrowolskiego wszedł Musiałek

56 min za Kuśmierskiego wszedł Przybylski

53 min T. Kukułka z wolnego daleko obok bramki

1-2 Gajewicz, 50 min (głową) – po dośrodkowaniu Wosika Gajewicz głową zdobył gola kontaktowego

48 min strzał Skrzypka głową broni Pietrzyk

Do przerwy: 0-2

44 min po dośrodkowaniu z rogu A. Kukułka głową obok bramki

41 min ponownie Dobrowolski groźnie pod bramką, jego strzał przyblokowany i róg

36 min Dobrowolski wbiegł w pole karne i przy asekuracji Wojtaczki uderzył na wysokość 2. piętra

36 min kolejna okazja Taładego, ale źle przyjął piłkę w polu karnym

0-2 K. Skorupa, 29 min – Boban urwał się lewą stroną, wpadł w pole karne i uderzył nie do obrony

0-1 Tałady, 26 min – strzał napastnika zza szesnastki, bramkarz ani drgnął

24 min świetna okazja Kuśmierskiego – głowkę kapitalnie wybija Pietrzyk

23 min strzał D. Skorupy z dystansu wysoko nad bramką

22 min po rzucie różnym Kolanko uderzył wysoko nad bramką

22 min zagranie z autu i główkę Skrzypka wyciąga na róg Pietrzyk

19 min strzał Skrzypka pewnie broni Pietrzyk

18 min Ito bliski sięgnięcia piłki, łapie ją bramkarz

15 min strzał D. Skorupy z wolnego tuż nad bramką

12 min strzał Skrzypka broni Pietrzyk

12 min piłka dośrodkowana w pole karne gospodarzy, Tałady nie zdecydował się na uderzenie z pierwszej i został wypchnięty z pola karnego

11 min Skrzypek uderzył z wolnego zza pola karnego – piłka odbita od muru minimalnie mija bramkę

5 min Kuśmierski trafia do siatki Grunwaldu, ale już wcześniej był spalony

2 min kapitalna okazja Grunwaldu – po dalekim zagraniu Ostrowskiego Tałady ubiegł obrońcę i w sytuacji sam na sam uderzył centymetry obok dalszego słupka

Grunwald zagra w Kromołowie mocno osłabiony – brakuje Ogłozy, Maciaszka, Kulisy, Kowalczyka, Kozłowskiego, Radkiewicza