Relacja na żywo z meczu ZET – Grunwald

ZET – Grunwald 0-5 (0-3)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 0-5

90 min. Dreszer sam na sam – broni Odyjewski

87 min. Strzał Lisińskiego broni Lamlih

85 min. Strzał Dreszera wybija Odyjewski

84 min. Po rogu Kowalski po koźle obok bramki

84 min. Kowynia ponownie z daleka – wybija Odyjewski

82 min. Kowynia z dystansu tuż nad bramką

78 min. Za Spalonego wszedł Wojtaczka

0-5 Spalony, 77 min. – Dreszer uciekł prawym skrzydłem i dograł na dalszy słupek, a Spalony tylko przystawił nogę

76 min. Dreszer sam na sam – broni Odyjewski

75 min. Za Zugę wszedł Ogłoza

69 min. Za Malca wszedł Rutkowski

0-4 Ryszka, 68 min. (samobójcza) – Kowalski chciał dograć piłkę do Spalonego, ale napastnika Grunwaldu uprzedził Ryszka i pokonał własnego bramkarza

64 min. Zuga minął jak tyczki obrońców gospodarzy i wszedł w pole karne – Odyjewski paruje piłkę na róg

63 min. Okazja Spalonego – broni Odyjewski

58 min. Strzał Kowalskiego z dystansu broni Odyjewski

51 min. Strzał Malca centymetry obok słupka

50 min. Po rogu Spalonego piłka przeszła tuż obo dalszego słupka

49 min. Kowalski uderzył zza pola karnego i Odyjewski kapitalnie wybił piłkę na róg

48 min. Poprawa dograł w pole karne do Kowalskiego, którego strzał odbił się od obrońcy i piłka wyszła na róg; po rogu Malec trafił głową w ręce bramkarza

46 min. Strzał Kowalskiego zza szesnastki nad bramką

Do przerwy: 0-3

0-3 Malec, 45+1 min. – obrońca gospodarzy wyprowadzając piłkę trafił w Kowalskiego, który przejął futbolówkę i podał do Dreszera, a ten zagrał na obieg do Kowalskiego, który z kolei zagrał na dalszy słupek i Malec wpakował piłkę pod poprzeczkę

37 min. Po rogu Lisiński uderzył z kilkunastu metrów obok bramki

33 min. Malec z prawego skrzydła zagrywa w pole karne do Kowalskiego, który uderzył obok bramki

31 min. Po rogu Spalonego z piłką minął się bramkarz, nikt jednak nie skorzystał z błędu; gospodarze wyszli z kontrą, ale zawodnik Zetki oddał anemiczny strzał zza szesnastki

26 min. Dreszer ponownie sam na sam i ponownie broni Odyjewski

23 min. Dreszer w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza

0-2 Dreszer, 20 min. – Kowalski zagrał za linię obrony do Dreszera, który minął bramkarza i mimo interwencji obrońcy strzelił przy słupku

0-1 Zuga, 19 min. – Dreszer z lewej strony dograł wzdłuż pola bramkowego, na dalszym słupku do piłki doskoczył Malec i wyłożył futbolówkę do Zugi, który otworzył wynik

12 min. Strzał Dreszera zza lewego narożnika tuż nad bramką

5 min. Po podaniu Malca Spalony będąc przed bramką źle trafił w piłkę i padła ona łupem bramkarza