Relacja na żywo z meczu ze Stadionem

Stadion Śląski – Grunwald 3-4 (2-2)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 3-4 – w pierwszym meczu wiosną wygrana nie przyszła łatwo

95 min jeszcze jeden strzał Urbańskiego obok bramki

3-4 Urbański, 94 min – strzał zza szesnastki w róg bramki

92 min za Serokę wszedł Roczniok

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min strzał Kica nad bramką

89 min strzał Stawowego z karnego wybija bramkarz

88 min Seroka uciekł obrońcy, wchodzi w pole karne i jest faulowany – KARNY

87 min za Odygę wszedł Zawisza

87 min okazja Kozłowskiego – obrońca wybija piłkę

82 min za Morawskiego wszedł Jatta

81 min strata Sobstyla, Morawski ruszył na bramkę i w sytuacji sam na sam wybija Gul

77 min strzał Siliuka broni bramkarz

74 min Spiż ukarany żółtą kartką

70 min strzał Urbańskiego obok bramki

68 min strzał Stawowego broni bramkarz

66 min za Sato wszedł Różycki

2-4 Siliuk, 63 min – szybka akcja Grunwaldu, Sato zagrał na bok pola karnego do Siliuka, który uderzył w długi róg, piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki

62 min strzał Urbańskiego broni Gul

60 min u gospodarzy zmiana – za Góraka wszedł Bzowski

58 min Gul uprzedza napastnika gospodarzy

57 min za Zawadę wszedł Sowa

55 min strzał Góraka obok bramki

2-3 Sato, 52 min – Sobstyl rzucił z autu w pole karne, Stawowy przedłużył głową do Sato, który przyjął piłkę i z 12 metrów uderzył w okienko

50 min kontra Grunwaldu, Stawowy przyblokowany w polu karnym i róg; po rogu nikt z halembian nie przejął piłki w polu karnym, a było groźnie

49 min błąd Sobstyla i Rostka, piłkę przejął Górak i jego strzał broni Gul

46 min Gul uprzedza napastnika gospodarzy i odbija piłkę na róg; po kornerze zawodnik Stadionu źle główkował

46 min za Konopkę wszedł Siliuk

Do przerwy: 2-2 – niewykorzystane sytuacje, dużo błędów i tylko remis po I połowie

2-2 Urbański, 45 min – dogranie z lewej strony w pole karne, napastnik skorzystał z błędu Gula i strzelił do pustej bramki

1-2 Stawowy, 42 min (karny) – Kapa strzelił nie do obrony i zadedykował gola Żonie, chowając piłkę pod koszulkę

41 min Stawowy zagrywa w uliczkę do Sato, który jest faulowany w polu karnym – KARNY

40 min błąd obrony Stadionu, Stawowy stanął oko w oko z bramkarzem – bramkarz wybija strzał Kapy

38 min Seroka wrzucił z wolnego, Ito głową zagrał na dalszy słupek, a tam Stawowy zderzył się z Kozłowskim – zabrakło komunikacji

33 min kolejna okazja gospodarzy, Zawada uderzył obok bramki

32 min wrzutka w pole karne Grunwaldu i Odyga z woleja uderzył obok bramki

30 min zagranie na wolne pole do Stawowego, który uderzył z boku pola karnego obok dalszego słupka

1-1 Smalcerz, 25 min – rozklepana obrona Grunwaldu, z bliska do siatki trafił Smalcerz

23 min błąd Rostka jako ostatniego obrońcy, Odyga przejął piłkę i popędził na bramkę – strzał zawodnika Stadionu wybija na róg Gul

21 min Urbański wrzucił z prawej strony w pole karne, głową na dalszym słupku uderzył Odyga i broni Gul

0-1 Aono, 15 min – Sato uciekł lewym skrzydłem, minął obrońcę i dograł w szesnastkę do Aono, który uderzył przy słupku

13 min Sato wrzucił piłkę ze skrzydła w pole karne, Kozłowski źle uderzył głową i szansa przepadła

7 min Aono uderzył z dystansu tuż obok bramki

6 min w polu karnym Aono odgrywa do Sato – broni bramkarz

30 sekunda Kozłowski bliski przejecia piłki bramkarzowi, wybitą futbolówkę przejmuje Aono i uderzył obok bramki