Relacja na żywo z meczu z Józefką

Józefka – Grunwald 1-4 (1-2)

KONIEC: 1-4 – Zieloni mogli i powinni wcześniej zamknąć mecz, ale nie wykorzystywali setek – dopiero w doliczonym czasie gry dwa gole w ciągu minuty załatwiły sprawę

1-4 Jankowski, 94 min (karny)

94 min Siliuk faulowany w polu karnym przez Juniewicza – KARNY

1-3 Aono, 93 min (wolny) – Ibu z wolnego z 25 metrów trafił w okno

92 min za Kozłowskiego wszedł Nocoń

89 min Nyka ukarany żółtą kartką

87 min kontra Grunwaldu – Jankowski zewnętrzną częścią stopy uderzył obok bramki

86 min Seroka wrzucił z wolnego, Jankowski zgrał głową na dalszy słupek, a tam Kozłowski nie trafił w piłkę

84 min za Kevolwe wszedł Kubasa

81 min strzał Aono zablokowany, strzał Seroki po rękach bramkarza trafia w słupek, dobitka Siliuka po nogach obrońcy mija bramkę

80 min bardzo niecelny strzał Swobody zza pola karnego

78 min za T. Bełkota wszedł Nyka

69 min strzał T. Bełkota z dystansu obok bramki

69 min S. Bełkot dośrodkował z wolnego i Swoboda głową uderzył nad bramką

68 min Sobstyl ukarany żółtą kartką

67 min za Rostka wszedł Siliuk

62 min za Piwonia wszedł S. Bełkot

60 min okazja Piwonia – wybija Gul

59 min po rogu Gazda uderzył głową nieczysto

58 min Jankowski zagrał do Sato, który nawinął obrońcę, ale jego strzał został zablokowany

55 min Jędrusik ukarany żółtą kartką

51 min Kozłowski wyprowadził akcję i zagrał na wolne pole do Jankowskiego, który w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki

49 min Piwoń wszedł w pole karne ze skrzydła i trafił w boczną siatkę

46 min u gospodarzy od II połowy na boisko wszedł Nimpczke

Do przerwy: 1-2

44 min Sato trafia lobem do siatki Józefki, ale był na spalonym

44 min Sato wychodzi na czyste pole, ale w sytuacji sam na sam źle trafia w piłkę – nie „siedzi” dzisiaj Japończykowi pod bramką Józefki

43 min Kozłowski uciekł lewą stroną i dograł przed szesnastkę do Jankowskiego, ten wrzucił na dalszy słupek do Sato, którego strzał wybija bramkarz

40 min Swoboda wrzucił piłkę z prawej strony w pole karne i Sroka głową uderzył niecelnie

38 min Jankowski ukarany żółtą kartką

37 min Swoboda z prawej strony dograł w pole karne i Sroka uderzył nad bramką

35 min Jankowski nożycami uderzył zza szesnastki obok bramki

35 min Kevolwe ukarany żółtą kartką

1-2 Kuza, 33 min – po rogu Mikiciuka zostawiony wolny w polu karnym Kuza głową po koźle uderzył w kierunku bramki, a tam Seroka zmienił lot piłki i wpadła ona do siatki

0-2 Szczygieł, 30 min – krótkie rozegranie rogu Aono z Sato, Aono wrzucił na dalszy słupek i Szczygieł od poprzeczki trafił do siatki

22 min Szczygieł ukarany żółtą kartką

20 min Kozłowski wypuścił Jankowskiego, który uciekł obrońcom i uderzył tuż obok dalszego słupka

16 min po rogu Gazdy Jankowski przedłużył piłkę głową przed bramkę, Sato trafił w obrońcę stojącego na linii

12 min Piwoń zza pola karnego uderzył bardzo niecelnie

10 min strzał Swobody zza szesnastki paruje na róg Gul

9 min Aono zagrywa na wolne pole do Sato, który lobem uderzył nad bramką

7 min T. Bełkot wchodzi z lewej strony w pole karne i strzela na bramkę, Gul odbija futbolówkę przed siebie, a sytuację wyjaśnia wybiciem Sato

0-1 Jankowski, 3 min – Seroka zagrywa za linię obrony do Jankowskiego, który lobem trafia do siatki nad wychodzącym bramkarzem

Zieloni dzisiaj bez pauzującego za kartki Łukasza Stawowego. Do kadry wraca po kontuzji Jonasz Nocoń.