Relacja na żywo z meczu Wyzwolenie – Grunwald

Wyzwolenie – Grunwald 1-3 (0-2)

KONIEC: 1-3 – brawo Grunwald! Wyzwolenie wyjątkowo zmotywowane było blisko remisu, ale decydujący cios zadali Zieloni, którzy w potwornym ukropie pokazali charakter

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min Ozaki dogrywa w pole karne, Kozłowski chybił – piłka przeszła obok bramki

88 min za Kota wszedł Ito

87 min strzał T. Krotofila broni Stasiczek

85 min za Malika wszedł Kubica

82 min za Maciaszka wszedł Ozaki

79 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – zeszli Lipniak i W. Krotofil, a weszli Bartoszek i Dorminger

78 min D. Skorupa huknął zza szesnastki i trafił w poprzeczkę! – dobitka Kota ze spalonego

77 min okazja Grunwaldu – Kot trafia w spojenie

74 min W. Krotofil ukarany żółtą kartką

1-3 Maciaszek, 74 min – Kot manewruje w polu karnym obrońcami i zagrywa do Maciaszka, a ten strzela nie do obrony

73 min strzał Kota – broni Kukułka

72 min po rzucie różnym Kot głową obok bramki

70 min za Taborskiego wszedł Kocan

68 nin Cichocki z wolnego tuż nad poprzeczką

67 min Ostrowski ukarany żółtą kartką

67 min strzał Maciaszka odbija i broni bramkarz

66 min odpowiedź Grunwaldu, Kozłowski robi zwód w polu karnym i strzela, jego strzał blokuje jeszcze obrońca i broni Kukułka

64 min powinien być remis – Tajnert znalazł się w dogodnej sytuacji, ale wybija Stasiczek

63 min za Ogłozę wszedł Kozłowski

63 min strzał D. Skorupy zablokowany i piłka wyszła na róg

59 min T. Krotofil przerywa kontrę Grunwaldu i zostaje ukarany żółtą kartką

1-2 Myronenko, 58 min – zagranie na wolne pole do Myronenki, który wchodzi niepilnowany w pole karne i pokonuje Stasiczka

Słabszy okres Grunwaldu

56 min strzał T. Krotofila z ponad 20 metrów bardzo niecelny

55 min kolejny strzał W. Krotofila broni Stasiczek

52 min strzał W. Krotofila zza szesnastki nad bramką

49 min Cichocki z wolnego trafił w mur

47 min Maciaszek wymienił podanie przed polem karnym z Kotem i zawinął obok bramki

46 min w Grunwaldzie za K. Skorupę wszedł Poprawa, a u gości od II połowy 3 nowych zawodników – bramkarz Kukułka i Nowak oraz Łągiewka

Do przerwy: 0-2

45 min K. Skorupa nie zdołał wybić piłki, przejął ją Lipniak i uderzył w krótki róg, Stasiczek na raty złapał piłkę

43 min strzał Ogłozy zza pola karnego broni Widera

38 min mocny strzał D. Skorupy z dystansu wypluwa Widera, który zdążył wstać i uprzedzić Kota

37 min strzał Kota zza pola karnego wysoko nad bramką

35 min świetna okazja Tajnerta – broni Stasiczek

35 min strzał Maciaszka z wolnego zza pola karnego broni Widera

0-2 Ogłoza, 31 min – Kot w polu karnym trafił w rękę obrońcy, sędzia nakazał grać dalej, do piłki dobiegł Ogłoza i trafił w róg bramki!

28 min minuta przerwy na uzupełnienie płynów

0-1 Maciaszek, 24 min – Ogłoza zagrał na prawo do Maciaszka, ten w polu karnym zszedł do środka i trafił po długim rogu

Coraz więcej tworzonych sytuacji przez Grunwald

23 min Kot w sytuacji sam na sam źle uderzył i piłkę złapł Widera

22 min co za okazja – Maciaszek mija z boku pola karnego obrońcę, dogrywa do Ogłozy, a ten trafia stojącego na linii Chojnackiego

20 min groźne dośrodkowanie Taborskiego z rogu – wybija Stasiczek

18 min Kot uciekł na lewym skrzydle, wszedł w pole karne i jego strzał przyblokował obrońca, piłka padła łupem bramkarza

14 min Maciaszek ograł zawodnika Wyzwolenia, ale na mocniejszy i precyzyjny strzał z dystansu zabrakło pary i piłka przeszła obok bramki

12 min dośrodkowanie z wolnego w pole karne Grunwaldu – Stasiczek kontrolował sytuację

10 min Ogłoza chciał minąć na zwód obrońcę, ten nie dał się jednak nabrać

8 min Kot będąc na 16. metrze mógł dogrywać na prawo do Maciaszka, ale próbował mijać i obrońca wybił piłkę