Relacja na żywo z meczu Wawel – Grunwald

Wawel – Grunwald 4-1 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 4-1

90 min Sedzia nie przedłużył ani o minutę meczu i gwizdnął po raz ostatni

87 min za Serokę wszedł Wandzelewicz

4-1 Magiera, 86 min – Baron podaje przed bramkę do Magiery, który podwyższa prowadzenie

3-1 Gul, 85 min – strzał Kozłowskiego trafia do siatki, sędzia zalicza gola Gulowi, od którego odbiła się piłka

84 min strzał Sobstyla wybija bramkarz

82 min Koniarek głową zgrywa do Maciaszczyka, który uderzył przy słupku

Grunwald atakuje, ale akcje zatrzymują się na obronie

77 min za Sprusa wszedł Ł. Holeczek

74 min Koniarek ukarany żółtą kartką

72 min przyblokowany strzał Sato i róg, po rogu wybijają piłkę obrońcy

70 min błąd w linii obrony Grunwaldu – świetnie ratuje Lomania

69 min za Lenerta wybija Kryś

67 min strzał Magiery świetnie wybija Lomania, a dobitka obok bramki

65 min za Aono wszedł Ito

63 min za Ogińskiego wszedł Magiera

55 min za Piechurę wszedł Lomania, który powędrował do bramki, a Gul poszedł do ataku

3-0 Sprus, 54 min – zza szesnastki trafił do siatki

2-0 Koniarek, 52 min (głową) – Sprus wrzucił piłkę z wolnego i Koniarek głową trafił do siatki

46 min w Wawelu za Czaplę wszedł Maciaszczyk

Do przerwy: 1-0

45 min Sędzia doliczył 1 minutę

45 min Lenert ukarany żółtą kartką

43 min Ogiński zagrał ze skrzydła przed bramkę, ale Sprus nie trafił w piłkę

42 min po rogu Blaszke głową uderzył nad bramką

32 min kontra Grunwaldu – Kozłowski zagrywa przed szesnastkę do Piechury, który strzelił obok bramki

28 min Czapla zza szesnastki uderzył obok bramki

26 min Seroka zza szesnastki uderzył obok bramki

1-0 Sprus, 25 min – Gul wybija strzał zza pola karnego Koniarka, dobitka Sprusa przy dalszym słupku był trafia do siatki

22 min ładny strzał z dystansu Rostka – wybija na róg Dzionsko

20 min strzał Sato z lewej nogi odbija obrońca

15 min po rogu Blaszke uderzył głową nad bramką

13 min za kontuzjowanego Stawowego wszedł Piechura

12 min po rogu Kokoszka głową uderzył nad bramką

10 min kontra Grunwaldu – Aono do Sato, który wychodzi przed obronę i w sytuacji sam na sam zostaje zablokowany (mógł uderzyć lewą nogą)

7 min faul Kokoszki w środkowej części boiska na Stawowym, który ma poważny problem z chodzeniem

2 min Sprus uderzył nad bramką – był jednak na spalonym