Relacja na żywo z meczu UKS Ruch – Grunwald

UKS Ruch – Grunwald 2-9 (2-4)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-9

2-9 Kot, 90 min – szansę na gola miał Tałady, ale piłkę z linii wybił obrońca, młody pomocnik dograł następnie przed bramkę i Kot zdobył 5. gola ustalając wynik; sędzia nie wznowił już gry

84 min po podaniu Taładego Jankowski wychodzi na czystą pozycję, ale w decydującym momencie poślizgnął się

81 min D. Skorupa bezpośrednio z rogu trafił w słupek

81 min za Ogłozę wszedł Tałady

79 min okazja Kowalczyka – został wypchany przez obrońcę

2-8 Kot, 79 min – po podaniu Jankowskiego Kot lewą nogą trafia w okienko, zdobywając swojego 4. gola

78 min za Poprawę wszedł Romańczyk

77 min strzał Kota odbija bramkarz

72 min za Maciaszka wszedł Jankowski

71 min dwie zmiany u gospodarzy – za Skrobarczyka wszedł Fulczyk, a za Widucha Gansiniec

2-7 Ogłoza, 69 min – strzał Kota obija bramkarz, piłkę przejął Ozaki i dograł do Ogłozy, który podwyższa wynik na 7-2

67 min strzał D. Skorupy z wolnego wybija bramkarz

67 min za Manjurę wszedł Chrobok, a w Grunwaldzie za Kubicę Ozaki

2-6 Kot, 64 min – po podaniu Kowalczyka Kot skompletował hat tricka

61 min po rogu Wojtaczka wysoko nad bramką

59 min D. Skorupa podał na prawą stronę do Maciaszka, ten zagrał przed bramkę do Kota, którego ubiegł obrońca

2-5 D. Skorupa, 56 min – K. Skorupa dośrodkował z lewej strony, piłkę wybił przed szesnastkę obrońca, do piłki dobiegł D. Skorupa i huknął nie do obrony

54 min po rogu D. Skorupy Ostrowski głową uderzył obok dalszego słupka

47 min kontra Grunwaldu, sytuacja 2 na 1, Kot zagrywa do Ogłozy, którego strzał odbija bramkarz i piłka odbija się od poprzeczki

46 min trzy zmiany u gospodarzy – za Krysiaka wszedł Wójcik, za Brajera Kardas, a za Strzyżewskiego Bienek

Do przerwy: 2-4

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min Manjura ukarany żółtą kartką

42 min po podaniu Ogłozy Kot lobem w dość ekwilibrystyczny sposób uderzył nad bramką

41 min Ogłoza wszedł w pole karne, ale zaplątał się z piłką, udało mu się ją wyłuskać spod nóg obrońcy i odegrał do Maciaszka, ten mierzył przy słupku, ale w ostatniej chwili obrońca podbił piłkę głową nad bramką

2-4 Maciaszek, 36 min – Kot podaje za plecy obrońców do Maciaszka, który lobem strzela nad bramkarzem; grad bramek w I odsłonie

34 min mogła być błyskawiczna odpowiedź Grunwaldu – Ogłoza wszedł w pole karne i uderzył centymetry obok dalszego słupka

2-3 Brajer, 33 min – Hachuła znowu ucieka na lewym skrzydle, tym razem nie powstrzymał go Kubica, zawodnik UKS-u zagrywa na 16. metr do Brajera, który mierzonym starzałem pokonuje Stasiczka

28 min Kot odgrywa w polu karnym piłkę do Maciaszka, którego strzał odbija obrońca i piłka trafia w spojenie, futbolówkę przejmuje Maciaszek i jego strzał odbija bramkarz

1-3 Ogłoza, 18 min – Kot przedarł się w pole karne i zagrał do Maciaszka, piłkę zablokował obrońca, do bezpańskiej futbolówki doskoczył Ogłoza i podwyższył wynik na 3-1

17 min strzał Strzyżewskiego tuż obok słupka

17 min świetna okazja Kota i mógł ustrzelić hat tricka w 3 minuty! Tym razem górą jednak bramkarz

1-2 Kot, 16 min – po podaniu Kowalczyka Kot wyprowadza Grunwald na prowadzenie

1-1 Kot, 15 min (karny) – pewnie egzekwowana jedenastka

14 min Krysiak fauluje w polu karnym Maciaszka – KARNY

1-0 Hachuła, 13 min – zawodnik gospodarzy uciekł na lewym skrzydle Poprawie, wszedł w pole karne i strzelił w długi róg

Grunwald prowadzi grę i próbuje sforsować defensywę gospodarzy

11 min po dośrodkowaniu Maciaszka Krysiak wybił piłkę na róg obok własnej bramki

1 min Maciaszek minął trzech rywali i zagrał na długi słupek – tam nie było jednak nikogo