Relacja na żywo z meczu UKS Ruch – Grunwald

UKS Ruch – Grunwald 0-4 (0-1)

KONIEC: 0-4

90 min strzał Sobstyla nad bramką

0-4 Togitani, 88 min – Różycki rzucił piłkę na lewe skrzydło do Togitaniego, który jak się rozpędził, to wbiegł praktycznie z piłką do bramki

86 min za Siliuka wszedł Różycki

0-3 Togitani, 86 min – strzał Stawowego odbija bramkarz, a przy dobitce Togitaniego był bez szans

80 min Stawowy w pole karne do Togitaniego, który uderzył centymetry obok dalszego słupka – kolejna znakomita okazja Grunwaldu

76 min kontra Grunwaldu, Togitani poszedł z piłką kilkadziesiąt metrów i w ostatniej chwili w polu karnym piłkę wybił mu obrońca

74 min za Czaję wszedł Śmietana

73 min strzał Barczyka broni Gul

72 min po wolnym Ito nikt z Grunwaldu nie przeciął lotu piłki

0-2 Stawowy, 66 min – po podaniu Siliuka nieduana pułapka ofsajdowa gospodarzy, Stawowy w sytuacji sam na sam przelobował Kowaluka

64 min Stawowy sam na sam – odbija bramkarz

63 min strzał Noconia broni Kowaluk

60 min kontra Grunwaldu – Cebulak uciekł obrońcy, minął kolejnych dwóch i dograł do Siliuka, który w sytuacji sam na sam chciał przyjmować piłkę i obrońca wybił mu futbolówkę spod nóg

55 min za Kozłowskiego wszedł Nocoń

51 min strzał Siliuka wysoko nad bramką

50 min za Tomczaka wszedł Zintel

49 min strzał Rostka z problemami na raty łapie Kowaluk

49 min obrońca wybija piłkę przed polem karnym spod nóg Siliuka

47 min strzał Siliuka wysoko nad bramką

46 min Togitani wrzucił piłkę na dalszy słupek, w piłkę nie trafił Cebulak, przejął ją Stawowy i dograł przed bramkę, tam główkował Kozłowski i piłkę złapał bramkarz

KONIEC: 0-1

43 min Togitani zagrywa przed bramkę do Cebulaka, który z bliska nie trafił w piłkę i okazja na 2-0 przepadła

39 min podanie główą Siliuka do Kozłowskiego, bramkarz zderzył się z obrońcą, Koza uderzył w kierunku pustej bramki, ale golkiper zdołał odbić futbolówkę, dotarła ona do Stawowego, który był na spalonym

0-1 Stawowy, 37 min – napór Grunwaldu nagrodzony golem – Siliuk zagrywa w polu karnym do Stawowego, który obraca się z piłką i trafia do siatki UKS-u

36 min Stawowy w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki

35 min za Adamskiego wszedł Patrzykat

29 min kolejna setka Grunwaldu – Wadas wypatrzył z przodu Siliuka, który przyjął piłkę przed polem karnym i lobem uderzył obok bramki

29 min strzał Siliuka z dystansu broni Kowaluk

27 min strzał Roty zza pola karnego obok bramki

25 min Oczkowski ukarany żółtą kartką

24 min strzał Cebulaka zza pola karnego broni Kowaluk

22 min za kontuzjowanego Wielgosa wszedł Wróblewski

18 min długie zagranie Szczygła na skrzydło do Kozłowskiego, który wchodzi w pole karne i zamiast wycofać piłkę, to uderzył i bramkarz wybił futbolówkę na róg

17 min kolejna setka Grunwaldu – Wadas wybija piłkę z własnej połowy, futbolówka dociera do Togitaniego, który wychodzi sam na sam i trafia w bramkarza

14 min Togitani wszedł w pole karne mając na plecach dwóch obrońców i dograł na 12. metr, jednak nie było tam nikogo

10 min powinno być 0-1 – po wrzutce Togitaniego Cebulak mając przed sobą całą bramkę uderzył z pierwszej piłki obok słupka

Dwa rzuty różne Grunwaldu w pierwszych 5 minutach, ale niezakończone strzałem

Kilkunastominutowe opóźnienie w oczekiwaniu na sędziów, którzy prowadzili wcześniej zawody na Kresach