Relacja na żywo z meczu Tęcza – Grunwald

Tęcza Błędów – Grunwald 1-1 (0-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-1

93 min Piłka meczowa Grunwaldu – Ito do Kowalczyka w pole karne, a ten w świetnej sytuacji uderzył nad bramką

Sędzia doliczył 3 minuty

1-1 Sawicki, 91 min (karny)

90 min Kubica fauluje w polu karnym Kapiasa – KARNY

87 min za Barana wszedł Korczek

85 min za Maciaszka wszedł Ito

80 min strzał Bóla niecelny

76 min Mroczek ukarany żółtą kartką

71 min świetna okazja gospodarzy – strzał Paździora trafia w poprzeczkę, piłka odbija się od boiska i pada łupem Pietrzyka

0-1 Maciaszek, 68 min (karny) – pewny strzał kapitana Grunwaldu

67 min Maciaszek faulowany w polu karnym – KARNY

66 min po rogu zamieszanie w polu karnym, obrońca wybija piłkę spód nóg Taładego, piłka dociera do Maciaszka, a ten uderzył nad bramką

65 min strzał D. Skorupy z wolnego – róg

62 min Paździor dogrywa w pole karne, Kozłowski blokuje strzał Sawickiego

58 min strzał Sawickiego nad bramką

56 min strzał Sawickiego z okolic pola karnego na róg wybija Pietrzyk

55 min Kowalczyk ukarany żółtą kartką

Do przerwy: 0-0 – obie drużyny miały po kilka okazji, ale na razie bez bramek
Zieloni dzisiaj bez Wojtaczki (pauza za kartki) oraz K. Skorupy i Ostrowskiego

39 min kontra gospodarzy, strzał Bóla obok bramki

38 min strzał Ogłozy obok bramki

37 min dogranie z lewej strony na długi słupek a tam Kozłowski blokuje podanie i pada ona łupem Pietrzyka

34 min po rzucie z autu w pole karne Wadas za słabo wybił i Kapias uderzył wysoko nad bramką

34 min za Fredyka wszedł Tryba

33 min Ból zdecydował się na strzał z dystansu – Pietrzyk wybija piłkę

29 min dogranie w pole karne do Paździora, który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Pietrzykiem

19 min strzał D. Skorupy z wolnego spod linii bocznej pola karnego w boczną siatkę

17 min Sawicki ukarany żółtą kartką

15 min kolejna kontra Grunwaldu, Kowalczyk przejął piłkę i uciekł obrońcom, ale strzelił obok bramki

14 min kontra Grunwaldu – strzał Ogłozy obok bramki, a mogło być 0-1

13 min dośrodkowanie Maciaszka i Ogłoza głową tuż obok bramki

10 min dośrodkowanie w pole karne Grunwaldu i Ból bliski otwarcia wyniku, D. Skorupa wybija piłkę sprzed linii

7 min nieudana pułapka ofsajdowa Grunwaldu przy wrzutce w pole karne, strzał Fredyka wybija Pietrzyk

6 min Sawicki wszedł w pole, ale obrońcy wybili piłkę

2 min po rzucie różnym strzał Fredyka zza pola karnego obok bramki Grunwaldu