Relacja na żywo z meczu Szopienice – Grunwald

UKS Szopienice – Grunwald 2-2 (0-1)

KONIEC: 2-2 – stracone dwa punkty, niż zdobyty jeden

93 min Nowak ukarany żółtą kartką

91 min Nocoń ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min strzał Cebulaka z wolnego w mur

87 min Samoljuk ukarany żółtą kartką

87 min strzał Puszczewicza broni Gul

83 min po rogu Cebulaka Stawowy uderzył głową obok bramki

80 min Banaś zagrywa na kontrę do Cebulaka, który uciekł obrońcy i dograł przed bramkę już zza linii końcowej

76 min za Maciaszczyka wszedł Machulec

2-2 Pogorel, 76 min – niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła, zamieszanie pod bramką Grunwaldu, jeden z zawodników przewraca się, do piłki dopada Pogorel i zdobywa gola

74 min Stawowy zagrywa na wolne pole do Cebulaka, ten podaje przed bramkę do Ito, który nie trafia do pustej bramki źle uderzając w futbolówkę

71 min za Jankowskiego wszedł M. Banaś

67 min Maciaszczyk zagrywa wzdłuż pola karnego – piłka nie znalazła adresata

63 min Różycki ukarany żółtą kartką

1-2 Maciaszczyk, 60 min – bramka z niczego, Sobstyl wybił wysoko piłkę, następnie Różycki puścił piłkę na kozła, Nowak przerzucił wychodzącego Gula i Maciaszczyk posłał piłkę do pustej bramki

59 min Nocoń poszedł sam, minął bramkarza, ale zaplątał się i okazja przepadła

59 min strzał Pogorela w krótki róg – Gul piąstkuje piłkę i następnie wybija na róg

57 min za Dobrowolskiego wszedł K. Banaś

53 min podwójna zmiana u gospodarzy – zeszli Psiuk i Szolke, a w ich miejsce weszli Mietlicki i Jaworski

52 min okazja gospodarzy – Maciaszczyk uderzył obok bramki z 15 metrów

0-2 Cebulak, 51 min – Cebul na połowie boiska przepchnął się z piłką i pobiegł sam na bramkę; goniło go dwóch obrońców i w polu karnym skrzydłowy Grunwaldu trafił przy słupku

46 min oba zespoły rozpoczęły II połowę bez zmian

Do przerwy: 0-1

45 min strzał Nowaka beoni Gul

42 min Stawowy ukarany żółtą kartką

40 min Ito źle zagrywa do Gula, na szczęście bramkarz Grunwaldu jest szybszy niż Maciaszczyk

38 min Nowak odgrywa w polu karnym na 10. metr, Szolke uderzył i nogę jeszcze wystawił Nocoń – piłka wyszła na róg; po rogu Nowak bardzo niecelnie

0-1 Ito, 34 min – krótko rozegrany wolny, Jankowski wrzucił piłkę za linię obrony i Ito głową po długim rogu otworzył wynik

28 min strzał Stawowego bardzo niecelny

27 min Maciaszczyk stanął oko w oko z Gulem i górą bramkarz Grunwaldu

22 min Pogorel minął Noconia w polu karnym i uderzył minimalnie obok bramki

21 min Szolke wrzuca piłkę na dalszy słupek i głową piłki nie sięga Puszczewicz

19 min podanie Nowaka odbija Nocoń, w polu karnym do piłki dochodzi Szolke i uderza w krótki słupek – na róg wybija Gul

17 min błąd obrońcy gospodarzy – strzał Hondy broni Michalczyk

15 min Honda zagrywa przed szesnastkę do Rostka, który mógł uderzyć z pierwszej, ale przyjął i obrońca wybił piłkę

14 min z podania Cebulaka Honda nie trafia w piłkę, zamyka akcję Stawowy i mocnym strzałem posyła piłkę tuż nad poprzeczką