Relacja na żywo z meczu Strażak – Grunwald

Strażak – Grunwald 0-9 (0-4)

KONIEC: 0-9 – Zieloni nie zwalniają tempa, kolejny świetny występ i aż 9 goli

90 min Kowalczyk zza pola karnego trafia w poprzeczkę – było blisko dwucyfrówki

0-9 Kowalczyk, 88 min – po wolnym D. Skorupy Malcherek wybija piłkę, dobitka Ogłozy również odbita przez bramkarza, ale przy strzale Kowala jest już bezradny

0-8 K. Skorupa, 87 min – po dograniu Sobstyla K. Skorupa pakuje z 16 metrów piłkę pod poprzeczkę z lewej nogi

86 min strzał Ito broni Malcherek

0-7 Ogłoza, 85 min – K. Skorupa wykłada do Ogłozy, który podwyższa rezultat

84 min strzał Taładego nad bramką

82 min strzał Taładego odbija bramkarz, dobitka Ito również w rękach bramkarza

81 min za Stasiczka w bramce zmiana – wchodzi Lomania

79 min za Ozakiego wszedł Kozłowski

0-6 Ogłoza, 79 min – Tałady wypuścił Ogłozę, który uprzedził bramkarza strzelając mu między nogami

77 min Tałady urwał się na lewej stronie i dograł przed bramkę, obrońcy na posterunku

69 min podwójna zmiana u gospodarzy – za Kubicę wszedł Wieczorek, a za Bekera Środa

67 min strzał Ito zza szesnastki wybija Malcherek

67 min podwójna zmiana w Grunwaldzie – za Kota wszedł Tałady, a za Maciaszka Ito

0-5 Maciaszek, 66 min – K. Skorupa popędził co sił w nogach do linii końcowej i wycofał przed bramkę do Maciaszka, który podwyższył wynik

65 min strzał Walusa broni Stasiczek

64 min strzał Sobstyla wybija z linii obrońca

63 min za Musioła wszedł Mierzejewski

62 min strzał Ozakiego broni Malcherek

58 min strzał Musioła z kilkunastu metrów broni Stasiczek

58 min za Opeldusa wszedł Ćwięk

49 min Ogłoza wszedł w pole karne i uderzył obok bramki

46 min dwie zmiany w Grunwaldzie – za Kubicę i Romańczyka weszli Wadas i Sobstyl

Do przerwy: 0-4 – początek to zdecydowana dominacja Grunwaldu, który później spuścił nieco z tonu

0-4 Ozaki, 45+1 min – Ogłoza uciekł z piłką, wpadł w pole karne i jego strzał odbił bramkarz, poprawka Kota również nie znalazła drogi do siatki, futbolówkę przejął Ozaki i przytomnym uderzeniem w długi róg ustalił wynik do przerwy

Sędzia doliczył 1 minutę

42 min po stracie piłki prostopadłe podanie, Kruszyna uciekł obrońcom Grunwaldu i w sytuacji sam na sam piłkę nogą odbił Stasiczek

39 min po wolnym główkę własnego opbrońcy wybił na róg Malcherek

38 min okazja gospodarzy po rzucie z autu – Opeldus zablokowany przez obrońcę i Stasiczka

33 min Maciaszek z wolnego – piłka od głowy obrońcy zmienia kierunek i wychodzi na róg

21 min po podaniu Kowalczyka okazję miał Kot, ale Malcherek wybił piłkę na róg

20 min Ogłoza wszedł w pole karne, ale obrońca odczytał jego zamiar podania

0-3 Ozaki, 17 min – kapitalny strzał Kaikego z dystansu – zdjął pajęczynę z okienka bramki Strażaka

16 min strzał D. Skorupy z wolnego broni Malcherek

15 min piłka wpada do siatki gospodarzy po strzale Ogłozy, ale wcześniej na spalonym był Kot

13 min Maciaszek wchodzi w pole karne ze skrzydła, jego strzał odbija bramkarz, do piłki dopada Ozaki i również górą golkiper gospodarzy, piłkę przejmuje ponownie Ozaki, ale strzela obok dalszego słupka

0-2 Kot, 11 min (karny)

11 min K. Skorupa wdał się w drybling i uderzył na bramkę – zawodnik gospodarzy trafiony w rękę – KARNY

10 min D. Skorupa zdecydował się na strzał z dystansu i trafił w poprzeczkę!

9 min Ogłoza ruszył na przebój- Malcherek wybija jego strzał

0-1 Kubica, 5 min – po rogu Maciaszka Kot podeszwą (!) zgrał przed bramkę na głowę Kubicy, który trafił bez problemu do siatki

5 min kontra Grunwaldu – Kot do Ozakiego na wolne pole, który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem – róg

3 min bardzo nieudany strzał Ozakiego zza pola karnego