Relacja na żywo z meczu Sparta – Grunwald

Sparta – Grunwald 6-1 (2-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 6-1

90 min strzał Ito niecelny

6-1 Gielza, 89 min – kontra, Bętkowski wykłada piłkę Gielzie i 6-1

87 min Hołota ukarany żółtą kartką

86 min Gielza minął obrońcę, ale uderzył obok bramki

84 min Słociński ukarany żółtą kartką – drugą i w konsekwencji CZERWONĄ

5-1 Słociński, 83 min – po dośrodkowaniu Wiśniowskiego Pietrzyka pokonał Słociński

82 min strzał Bętkowskiego nad bramką

78 min w Grunwaldzie za D. Skorupę wchodzi Hanke, a u gospodarzy podwójna zmiana – zeszli S. Sarzała i Witkowski, a weszli Fik i A. Sarzała

76 min strzał Bętkowskiego z wolnego nad bramką

75 min Wadas ukarany żółtą kartką

70 min Bętkowski ukarany żółtą kartką

69 min Ogłoza ukarany żółtą kartką

69 min po rogu strzał S. Sarzały nad bramką

4-1 Bętkowski, 66 min – Bętkowski urwał się od swojego plastra i w sytuacji jeden na jeden podwyższył wynik

63 min strzał Hołoty odbija Pietrzyk

61 min Bernacki ukarany żółtą kartką

61 min za kontuzjowanego Kowalczyka wszedł Nocoń

57 min podwójna zmiana u gospodarzy – za Webera i Wlazia weszli Bożek i Gielza

56 min Słociński wychodzi sam na sam – odbija Pietrzyk

3-1 Słociński, 54 min (głową) – po dośrodkowaniu Bętkowskiego z rogu Słociński z bliska trafia głową

53 min Witkowski wchodzi w pole karne i strzela obok dalszego słupka

49 min Bętkowski z wolnego nad bramką

47 min Słociński ukarany żółtą kartką

46 min od drugiej połowy u gospodarzy Hołota

Do przerwy: 2-1

45 min strzał Witkowskiego odbija świetnie Pietrzyk, dobitka ze spalonego

39 min strzał Markosyana brobi Pietrzyk

36 min strzał Bętkowskiego z wolnego z ponad 20 metrów odbija Pietrzyk

34 min strzał Markosyana broni Pietrzyk

2-1 Wlaź, 32 min (głową) z po dośrodkowaniu Webera Wlaź pięknie uderzył głową w róg bramki i Pietrzyk kompletnie bez szans

29 min po rogu Sparty S. Sarzała nie trafił

27 min strzał D. Skorupy z rogu wybija Pieczonka

22 min Bernacki poszedł prawą stroną, ale zabrakło sił na mocniejszy strzał i broni Pieczonka

21 min świetna prostopadła piłka do Witkowskiego, który był szybszy od obrońcy Grunwaldu i stanął oko w oko z Pietrzykiem – bramkarz Grunwaldu górą!

20 min Togitani wszedł w pole karne i jego podanie odczytał obrońca, a mogło być ciekawie

1-1 Togitani, 16 min – D. Skorupa zagrywa prostopadłą piłkę do Togitaniego, który wychodzi za linię obrony Sparty i w sytuacji sam na sam nie daje szans Pieczonce

1-0 Wiśniowski, 12 min – dośrodkowanie z lewej strony Witkowskiego dotarło na prawe skrzydło do Webera, który mocno zagrał przed bramkę, Pietrzyk odbił futbolówkę przed siebie, tam był Wiśniowski i wpakował ją do siatki

Grunwald stara się niepokoić defensywę Sparty – strzał Kowalczyka zablokowany lub dobra akcja zakończona spalonym

2 min Kowalczyk wszedł między dwóch zawodników Sparty i został sfaulowany; strzał D. Skorupy z wolnego z 35 metrów broni Pieczonka