Relacja na żywo z meczu Sarmacja – Grunwald

Sarmacja – Grunwald 12-1 (3-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 12-1

12-1 Wrzal-Kosowski, 92 min – Maj wrzucił w pole karne i Wrzal-Kosowski ustalił wynik strzelając swoją 4. bramkę

92 min D. Skorupa trafia z dystansu w słupek

11-1 Góral, 91 min – błąd Sobstyla i Góral podwyższa wynik

Sędzia doliczył 2 minuty

90 min Kułaga trafił w poprzeczkę

88 min strzał D. Skorupy broni Kozłowski

10-1 Kułaga, 86 min – Kułaga po podaniu Gładkowskiego w sytuacji sam na sam pokonuje Radkiewicza

9-1 Wrzal-Kosowski, 82 min – Kułaga uciekł i w sytuacji sam na sam dograł do Wrzala-Kosowskiego, który trafił od nóg obrońcy do bramki kompletując hat tricka

8-1 Wrzal-Kosowski, 79 min – Aksamit spod linii bocznej wrzucił piłkę w pole karne do nieobstawionego Wrzala-Kosowskiego, który mógł spytać bramkarza, w który róg uderzyć i posłał piłkę do siatki

77 min strzał Samborskiego nad bramką

76 min Wrzal-Kosowski zza pola karnego nad bramką

73 min strzał D. Skorupy obok bramki

72 min za Dula wszedł Aksamit

69 min dogranie przed bramkę Górala i Kułaga nie trafił w piłkę

7-1 Wrzal-Kosowski, 67 min – Góral z prawej strony dograł przed bramkę i Wrzal-Kosowski bez problemów trafia z bliska do siatki

6-1 Kulesza, 63 min – po rogu Kułagi Sobstyl odbił piłkę w kierunku własnej bramki, dopadł do niej Kulesza i bez problemów podwyższył wynik

62 min strzał Kułagi wybija nogami Radkiewicz

62 min za Rostka wszedł Nocoń, a u gospodarzy za Kocota Maj, a za Majkę Wrzal-Kosowski

5-1 Gładkowski, 59 min – strzał Samborskiego w słupek, dobitka Gładkowskiego już trafiła do celu

4-1 Kocot, 55 min – zawodnik gospodarzy trafia w krótki róg

54 min Kułaga trafia do siatki, ale wcześniej był spalony

53 min szkoda, że Tałady nie wykorzystał okazji

53 min Gładkowski uderzył nad bramką

3-1 Ogłoza, 52 min – D. Skorupa podaje do Ogłozy, który ładnym strzałem trafił w róg bramki

48 min strzał Samborskiego wybija nogami Radkiewicz

46 min w Grunwaldzie za Ito wchodzi Bernacki, a u gospodarzy na boisku pojawiają się Kulesza i Kułaga

Do przerwy: 3-0

45+2 min strzał Żmudy odbija Radkiewicz

Sędzia doliczył 1 minutę

Zieloni próbują, ale brakuje wykończenia

39 min Ząbek zagrywa wzdłuż pola bramkowego – Kocot nie trafia w piłkę

38 min Ogłoza uderzył zza pola karnego obok bramki

35 min Samborski zagrywa przed bramkę do Kocota, który trafia w poprzeczkę

34 min strzał Ząbka nad bramką

31 min świetna okazja Grunwaldu – D. Skorupa zagrywa za obrońców do Togitaniego, który przegrywa pojedynek z bramkarzem

26 min Góral wyszedł na pozycję i uderzył pod poprzeczkę – Radkiewicz wybija na róg

Zapowiada się solidne lanie w Będzinie

22 min Kocot zablokowany w polu karnym, Ząbek przejął piłkę i uderzył na bramką – Radkiewicz przeniósł futbolówkę nad poprzeczką

3-0 Majka, 20 min – Kocot zagrywa z prawej strony, Gładkowski nie trafił w piłkę, dotarła ona do Majki, który strzela do pustej bramki

14 min Kocot przyjął piłkę na pierś w polu karnym i huknął nad bramką – okazało się, że był na spalonym

2-0 Kocot, 11 min (głową) – po rogu Górala Kocot głową trafił w róg bramki

11 min strzał Gładkowskiego wybija na róg Radkiewicz

1-0 Żmuda, 9 min – Kocot zagrywa w pole karne do Samborskiego, ten wykłada do Żmudy, który otwiera wynik spotkania

6 min strzał Togitaniego zza narożnika boiska nad bramką

5 min Ząbek ukarany żółtą kartką