Relacja na żywo z meczu Pogoń Imielin – Grunwald

Pogoń Imielin – Grunwald 6-0 (2-0)

(strona odświeża się automatycznie co 2 minuty)

KONIEC: 6-0 – gospodarze zdobyli 3 punkty, ale stracili Matyska (zerwane więzadła w kolanie)

Sędzia doliczył 1 minutę

88 min strzał Cisonia broni Kurpas

88 min Rzepa trafił w słupek

85 min za Malinę wszedł Żak

6-0 Pacwa, 85 min – uderzenie z woleja w długi róg

5-0 Bubrowski, 82 min (karny)

81 min Majchrzyk zahaczył wchodzącego w pole karne Cisonia – KARNY

80 min za Wojtaszaka wszedł Nagi

79 min strzał Bubrowskiego wybija Kurpas

78 min Rzepa sam na sam z Kurpasem i górą bramkarz Grunwaldu

4-0 Malina, 73 min – po podaniu Bubrowskiego Malina wbiegł w pole karne i pokonał Kurpasa mimo jego interwencji

72 min za Lamliha wszedł Kurpas

70 min za Niewiedziała wszedł Botsch

63 min za Dreszera wszedł Pacwa

58 min strzał zza szesnastki Rzepy wybija Lamlih, a dobijający Niewiedział fauluje bramkarza Grunwaldu

55 min Wojtaszak zagrał w pole karne do Niewiedziała, którego uderzenie wyszło na aut

3-0 Niewiedział, 50 min – po zagraniu Dreszera Niewiedział wyszedł sam na sam i mimo, że wstrzymał uderzenie, to ostatecznie znalazł drogę do siatki kompletując hat tricka – była to jego 16. bramka w sezonie

47 min strzał Samka obok bramki

Do przerwy: 2-0

45+1 min zakotłowało się pod bramką Grunwaldu po strzale Niewiedziała – halembian ratuje poprzeczka, kapitan Malec (dwukrotnie) i refleks Lamliha

Sędzia doliczył 2 minuty

2-0 Niewiedział, 40 min – Malina dośrodkował w pole karne i Niewiedział na raty pokonał Lamliha

39 min Rzepa odebrał piłkę Bartoszkowi i ruszył na bramkę uderzając bardzo niecelnie

30 min za kontuzjowanego Matyska wszedł Samek

26 min Skrzypek wymienił podanie z Bubrowskim i dośrodkował do Niewiedziała, który z kilku metrów chybił

21 min strzał Bubrowskiego z wolnego z 17 metrów wybija Lamlih

1-0 Niewiedział, 19 min (głową) – Matysek uruchomił na prawej stronie Malinę, który wrzucił piłkę przed bramkę, Niewiedział uderzył głową, futbolówka przełamała ręce Lamliha i wturlała się do siatki

16 min Babisz wybił piłkę spod własnego pola karnego i piłka ugrzęzła na drzewie

15 min Bubrowski wstrzelił piłkę w pole karne, a tam główkę Niewiedziała wyłapał Lamlih

5 min przejęta piłka przez Zielonych i strzał Malca zza pola karnego broni Tworuszka

3 min pierwsza okazja gospodarzy – Bubrowski zagrał w uliczkę do Rzepy, który uderzył bardzo niecelnie