Relacja na żywo z meczu Pogoń – Grunwald

Pogoń Imielin – Grunwald 5-2 (1-2)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 5-2 – po przerwie była to już inna Pogoń; Zieloni popełnili za dużo błędów na zdobycie choćby punktu

90 min Kubica lobem, ale bardzo nieudanie

5-2 Turczyński, 89 min – w sytuacji sam na sam pokonał Pietrzyka

89 min po wrzutce Jochemczyka Grabowski z woleja obok bramki

86 min po rogu D. Skorupy Zych wybija piłkę na kolejny róg – zmierzała do siatki przy dalszym słupku

86 min strzał d. Skorupy z wolnego odbija na róg Zych

81 min za P. Noconia wszedł Grabowski

80 min strzał J. Noconia głową broni Zych

79 min za Cisonia wszedł Grabowski

77 min Szluzy z KARNEGO strzela obok bramki i nie ma hat tricka

76 min Wojtaczką fauluje wchodzącego w pole karne Noconia – KARNY

74 min za Stachowicz wszedł Jochemczyk

4-2 Szluzy, 73 min – zawodnik Pogoni wszedł w pole karne z lewej strony i szpicem trafił od dalszego słupka do siatki

73 min po dośrodkowaniu Liburskiego Turczyński trafia w poprzeczkę

71 min za Kowalczyka, który opuścił boisko z urazem wchodzi Hanke

68 min strzał Togitaniego broni Zych

67 min strzał P. Noconia broni Pietrzyk

66 min za Bernackiego wszedł Ito

65 min okazja Noconia, jednak piłkę wybił bramkarz

56 min po rogu Ogłoza próbował przewrotką, ostatecznie strzał D. Skorupy broni bramkarz

55 min strzał D. Skorupy odbija bramkarz na róg

54 min za kontuzjowanego Taładego wszedł Nocoń

Dobre zmiany gospodarzy i też dekoncentracja po wyjściu z szatni Zielonych

3-2 Pacwa, 53 min – Szluzy wrzucił za plecy obrońców i Pacwa w sytuacji sam na sam skierował piłkę do siatki

51 min strzał Turczyńskiego minimalnie obok bramki Grunwaldu

48 min strzał Liburskiego broni Pietrzyk

2-2 Szluzy, 48 min – zza pola karnego zaskoczył Pietrzyka strzałem przy słupku

46 min potrójna zmiana u gospodarzy – weszli Liburski, Szluzy, Saternus

Do przerwy: 1-2 – Grunwald wykazuję mocną ochotę do gry i mimo straty gola na 1-0 podniósł się; przed bramką na 1-0 przy ławce Grunwaldu zamieszania na kilkanaście sekund narobił sędzia główny zwracając uwagę kamerzyście, że znajduje się w strefie technicznej, choć w tej strefie nie stał, co zdekoncentrowało Zielonych; później rozjemca z Rybnika nie podyktował karnego po faulu bramkarza na Bernackim; halembianie powinni prowadzić przynajmniej 3-1, ale zabrakło centymetrów

41 min bomba D. Skorupy obok bramki!

39 min ciekawie rozegrany rożny, D. Skorupa huknął zza pola karnego i odbija piłkę bramkarz na róg

38 min Ogłoza znakomicie minął od środka boiska zwodami kilku obrońców i w sytuacji sam na sam bramkarz końcówkami palców wybił piłkę od słupka na róg

1-2 D. Skorupa, 34 min (wolny) – Togitani odebrał piłkę obrońcy i został sfaulowany przed polem karnym; D. Skorupa z wolnego trafił od słupka do siatki!

33 min świetna okazja Grunwaldu – po dograniu Togitaniego Kowalczyk wślizgiem uderzył minimalnie obok bramki

32 min świetna piłka D. Skorupy do Togitaniego, którego uprzedza bramkarz

27 min Bernacki wychodzi na czystą pozycję i zostaje staranowany przez bramkarza – gwizdek sędziego milczy

1-1 Togitani, 24 min – strzał D. Skorupy zablokowany, piłkę przejmuje Tałady i uderza, bramkarz odbił piłkę, którą do siatki wpakował z linii Togitani

23 min strzał Noconia obok bramki

22 min wolny dla Grunwaldu – D. Skorupa chciał zaskoczyć bramkarza i uderzył w krótki róg, piłka otarła się od obrońcy i wyszła na róg

19 min po rogu główkę Turczyńskiego broni Pietrzyk

1-0 Turczyński, 17 min – Turczyński urwał się lewą stroną, wszedł w pole karne i uderzył w róg

11 min co za okazja Grunwaldu – D. Skorupa wrzucił piłkę z wolnego, piłkę przed bramkę głową zgrał Ogłoza i głową Kowalczyk uderzył tuż nad poprzeczką

8 min zaskakujące uderzenie Togitaniego zza pola karnego tuż obok bramki

3 min po podaniu Turczyńskiego Gadaj źle uderzył w polu karnym – piłka minęła linię końcową