Relacja na żywo z meczu Niwy – Grunwald

Niwy – Grunwald 2-0 (2-0)

KONIEC: 2-0 – Zieloni walczyli i byli bliscy pokonania bramkarza gospodarzy

93 min strzał Szydłowskiego wybija Pietrzyk

93 min Pietrzyk uprzedza napastnika gospodarzy

89 min kontra gospodarzy – strzał Prysiaka zza 16. metra, Pietrzyk wyciągnął się jak długi i wybił piłkę na róg

85 min Górniak ukarany żółtą kartką

83 min strzał Szydłowskiego zza pola karnego przyblokowany mija bramkę

79 min po rogu Górniak głową niecelnie

78 min po wolnym Prysiak głową obok bramki

78 min za Kruka wszedł Prysiak

77 min Wadas ukarany żółtą kartką

75 min petrada Szydłowskiego zza szesnastki obok bramki

69 min Starzyński ukarany żółtą kartką

68 min strzał Kruka broni Pietrzyk

67 min podwójna zmiana u gospodarzy – zeszli Milik i Filipecki, a weszli Bogacki i Gbadegeshin

66 min Filipecki w dobrej sytuacji nie trafia w piłkę

65 min Szydłowski z wolnego trafia w mur

65 min Kubica ukarany żółtą kartką

61 min Łukomski ukarany żółtą kartką

60 min wolny dla Grunwaldu z 17 metrów – D. Skorupa trafia w poprzeczkę!

59 min strzał Kokiego broni bramkarz

55 min Sadowski uderzył z woleja – broni Pietrzyk

52 min kontra gospodarzy – Kruk trafia w słupek

52 min strzał Filipeckiego broni Pietrzyk

48 min strzał Filipeckiego przewrotką obok bramki

Do przerwy: 2-0

37 min co za sytuacja! Ogłoza po wejściu w pole karne mija bramkarza i mając przed sobą pustą bramkę trafia w poprzeczkę!

35 min strzał Bernackiego broni bramkarz

2-0 Sadowski, 33 min – Szydłowski zagrywa na wolne pole do Sadowskiego i kapitan gospodarzy podwyższa prowadzenie

31 min Milik dośrodkowuje w pole karne do Kruka, który uprzedził obrońcę i trafił w boczną siatkę

27 min obrońca w ostatniej chwili wybił piłkę spód nóg Taładego w polu karnym

26 min piłka „siadła” na nodze Kruka, który uderzył obok bramki

24 min świetna okazja Grunwaldu – D. Skorupa zagrał za obronę do Ogłozy, który uderzył obok dalszego słupka

18 min po prostopadłym zagraniu Sadowskiego Pietrzyk uprzedził napastnika, który bezpardonowo trafił w ręce bramkarza; wolny dla Grunwaldu

1-0 Kruk, 15 min – po akcji z lewej strony Kruk uderzył w długi róg i otworzył wynik

8 min po rzucie z autu Kruk obrócił się z piłką w polu karnym i uderzył obok bramki

4 min strzał D. Skorupy z woleja obok bramki

3 min strzał Taładego broni bramkarz